تورینگن: آلمان coronavirus گینه خوک?

تورینگن می تواند تبدیل به اولین ایالت را به طور کامل لغو محدودیت با هدف به سرعت گسترش coronavirus. دولت برتر Bodo Ramelow باعث شده بحث های داغ در این است که آیا معقول محلی پاسخ.

تعداد موارد جدید در آلمان در حال بحث بر سر محدودیت های آرامش بخش به سرعت گسترش COVID-19 در حال افزایش است. فعلی coronavirus محدودیت — که تنظیم شده توسط فرد متحده — در محل هستند تا ژوئن 5. به آلمان و بهداشت عمومی موسسه RKI است هشدار موج دوم از عفونت از انتظار بوده است که آنها را در برخی از مد تمدید شود در همه جا در آلمان — و یا فقط کمی آرام است.

اما ایالت شرقی تورینگن در حال رفتن یک گام بیشتر است.

تورینگن دولت نخست وزیر و حزب چپ سیاستمدار Bodo Ramelow (تصویر بالا) اعلام کرده است به کلی رفع تمام محدودیت ها در 6 ژوئن.

به جای قوانین Ramelow می خواهد تنها توصیه و یادآوری: هیچ اجباری دهان و بینی پوشش, بیش از حداقل های اجتماعی فاصله حداقل 1.5 متر است. یک افزایش در تعداد موارد جدید این امر باعث محدودیت های تازه.

همانطور که از شنبه, مارس 25, تورینگن است ثبت نام فقط 2,882 موارد و 154 مرگ و میر در ارتباط با COVID-19 گزارش 118 موارد جدید در آخرین هفت روز است.

“موفقیت ثابت کرده است که ما درست در معرفی اقدامات سخت,” Ramelow گفت: مقالات محلی در ایالت تورینگن در کشور بیش از آخر هفته. “اما آن را در حال حاضر نیز نیروهای ما را به نگاهی واقع بینانه اقدامات و عمل” او گفت: برای بیشتر موضعی پاسخ به تعداد موارد جدید.

این حرکت باعث شده است تا انتقاد و نگرانی از یک “آزمایش توده” در ایالت شرقی.

191022 DW Karte Germany Thuringia Erfurt (DW)

چه ویژه در مورد تورینگن?

هنگامی که بخشی از سابق آلمان شرقی (DDR) در ایالت تورینگن است که امروز به تنها 2.15 میلیون نفر در ساخت آن پنجم کوچکترین دولت آلمان با جمعیت و یکی از کم جمعیت ترین.

تورینگن, مثل آن همسایه شرقی متحده بوده و کمتر تحت تاثیر COVID-19 از غرب و جنوب غربی آلمان که شد coronavirus باغ زمستان.

Hajo Zeeb از لایبنیتس موسسه تحقیقات پیشگیری و اپیدمیولوژی اشاره کرده است ممکن است دلایل آهسته گسترش SARS-CoV-2 در تورینگن.

یکی از عوامل است که سن: تقریبا یک چهارم از تورینگن جمعیت بیش از 65 سال است. “ما اغلب فرض کنیم که سن یک عامل خطر جدی برای بیماری” Zeeb گفته مطبوعات آلمان آژانس dpa. “این هم درست است اما در آغاز گسترش (از رمان coronavirus) تمایل به در میان افراد جوان است.”

یک نسبت بالا از تلفن همراه کمتر مردم در یک جامعه می تواند در نتیجه کاهش سرعت گسترش ویروس.

تورینگن عدم اقتصادی بکشد و تا حد زیادی چشم انداز روستایی هم شده به دولت ، فقط با 132 نفر در هر کیلومتر مربع آن را میان آلمان حداقل پرجمعیت متحده است.

یکی دیگر از عوامل مؤثر می توان به وضعیت اجتماعی و اقتصادی در ایالت های شرقی. در مناطق ثروتمند مانند بایرن, بادن-وورتمبرگ آلمان و ویروس آورده بود توسط گردشگران داخلی از اسکی مانند ایسچگل. چنین گزارش ها از آلمان شرقی متحده کمتر رایج است. “گسترده تعطیلات زمستانی می تواند ساخته شده به طور خاص توسط افرادی که پول بیشتری داشته باشد” گفت: Zeeb. به طور متوسط حقوق در قسمت شرقی آلمان پایین تر در مناطق غربی.

بیشتر بخوانید:آلمان تجمع پشت مرکل coronavirus پاسخ

اشتباه و یا مدل ؟

تورینگن برنامه به رها کردن محدودیت شده است تا حد زیادی با انتقاد از سراسر آلمان است.

“این است که به وضوح اشتباه” سوسیال دموکرات (SPD) MP و اپیدمیولوژی کارل لاوترباخ گفت: منطقه ای در روزنامه “Saarbrücker Zeitung.” تورینگن است سوال بسیار اقدامات “که ما مدیون تمام موفقیت در لحظه,” او گفت:.

در آلمان روزانه بیلدمحافظه کار عضو Bundesrat — آلمان مجلس سنا — فلوریان هرمان صحبت از یک “بسیار خطرناک آزمایش.” برای مادری خود بایرن نهفته است که در تورینگن در مرز جنوبی, هرمان گفت: این وضعیت خواهد بود “به خصوص مشکل ساز است.”

تورینگن را همسایه شرقی ساکسونی اما به نظر می رسد مجموعه ای را مشابه حرکت می کند. “اگر تعدادی از عفونت های جدید پایدار باقی می ماند در سطح پایین ما در حال برنامه ریزی یک تغییر پارادایم برای این دوره از ژوئن 6,” زاکسن وزیر بهداشت پترا Köpping (SPD) به محلی روزانه Leipziger Volkszeitung در روز دوشنبه.

تصمیم به رها کردن محدودیت را تا حد زیادی بستگی دارد که آیا “مردم مسئولیت” او ادامه داد.

تصمیم نهایی برای پایان دادن به اجتماعی فاصله و یا نیاز به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی نباید به فرد متحده اما “باید تصمیم مشترک” در سطح ملی Köpping گفت.

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در آلمان داستان های مربوط به اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>