تورینگن AfD رسوایی ادعاهای دیگری سر در صدراعظم آلمان CDU

سر از آنجلا مرکل حزب CDU در ایالت تورینگن پا کرده است در پی یک رای گیری رسوایی. او ناودان شده برای اجازه دادن به CDU نمایندگان مجلس با رای راست AfD به سرنگونی سوسیالیستی برتر.

مایک Mohring سر از تورینگن فصل از حزب دموکرات مسیحی (CDU) گفت: در روز جمعه او را بعد از یک شوک رای دادن در این ماه در شرق دولت است که پرسش های مطرح شده در مورد این حزب تمایل به پیدا کردن علت شایع با راست.

در یک ویدیو در توییتر و, او گفت که او امیدوار است را به مقدار مورد نیاز “صلح” به حزب و اجازه می دهد آن را به “پیدا کردن یک مسیر مشترک.” Mohring که رهبری Thuringian CDU پس از 2014 شده است رو همیشه بلندتر خواستار استعفای خود را.

Mohring در حال حاضر هفته گذشته اعلام کرد که او در نظر گرفته شده برای استعفا به عنوان رهبر دولت در امور پارلمانی در ماه مه. که ممکن است یک حرکت شتاب با هشت CDU هل دادن نمایندگان مجلس برای رای اعتماد به عنوان اوایل هفته آینده.

اعلام می آید پس از قانونگذاران از فصل رای دادند و هم با راست جایگزین برای آلمان (AfD) و کسب و کار پسند دموکرات آزاد (FDP) به انتخاب یک FDP برتر در دولت به جای محبوب چپ سیاستمدار Bodo Ramelow. Ramelow از دست داد و تنها با یک رای.

ادامه مطلب: چرا همه در آلمان صحبت کردن در مورد تورینگن و AfD?

Mike Mohring congratulating Thomas Kemmerich (Reuters/H. Hanschke)

Mohring در میان اولین برای تبریک توماس Kemmerich در انتخابات خود را در اتاق, اگر چه او گفت که او گفت این حزب به انجام این کار علنا سنجش که اعتراض را دنبال کنید

گسترده شوک

ترکیبی از آرا از احزاب میانه رو و سمت راست را انتخاب کسی که به قدرتمند ترین موقعیت در دولت فرستاده تکان طریق سیاست آلمان. در میان چیزهای دیگر آن منجر به شوک استعفای روز دوشنبه از مرکل به عنوان جانشین ملی, CDU, رهبر, Annegret Kramp-Karrenbauer میان اتهامات از عدم اقتدار در تحمیل یک حزب خط.

مرکل خودش به نام راست-حمایت انتخاباتی از FDP سیاستمدار توماس Kemmerich به عنوان تورینگن دولت برتر “نابخشودنی” خواست که در نتیجه به “معکوس است.”

Kemmerich از خودش ایستاده بود پایین.

دولت نمایندگان حزب چپ سوسیال دموکرات ها و سبزها برای دیدار با چهار CDU قانونگذاران در روز دوشنبه برای بحث در مورد چگونه به حل و فصل تورینگن سیاسی بحران است. منابع نزدیک به این امر می گویند که Mohring نمی خواهد در این نشست است.

در سطح ملی CDU رد هر نهادی همکاری با AfD بلکه با دکمه سمت چپ.

ادامه مطلب: ویرانی و امید در شهر ارفورت پس از راست رای

tj/msh (AFP dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>