سه راه کراوات در ایرلند انتخابات: انتخابات

سه اصلی احزاب در جمهوری ایرلند در وهله اول زیر این کشور در انتخابات پارلمانی با توجه به یک نظرسنجی خروج هوا ترک جنگ به رهبری دولت آینده ؛

نخست وزیر لئو Varadkar خوب Gael حزب راست میانه رقبای Fianna شکست و جناح چپ Sinn Fein همه دریافت 22 درصد از اولویت اول رای با توجه به PSOS MRBI نظرسنجی صادر شده به عنوان نظر سنجی بسته در 22:00 به وقت تهران.

بیشتر:

برخی از 3.3 میلیون نفر واجد شرایط رأی دادن برای انتخاب 159 اعضای Dail کاهش مجلسی مجلس در دوبلین.

شمارش آغاز می شود در ساعت 09:00 به وقت تهران روز یکشنبه با برخی از نتایج انتظار می رود از اوایل بعد از ظهر.

نظر سنجی باز در سراسر کشور در 07:00 GMT روز سه شنبه با تعداد کمی از جزایر سواحل غرب رای گیری در روز جمعه اجازه می دهد تا برای دریاهای خشن است که می تواند اخلال در حمل و نقل از آراء توسط قایق.

‘Miscalculating’ و خوی عمومی

Varadkar راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود پس از موفقیت در کمک به کارگزار معامله cushioning بریتانیا در اتحادیه اروپا خروج در ژانویه 31 توسط اجتناب از سخت مرز با اجرای ایرلند شمالی است.

مرز باز شد و یک نیاز اساسی در سال 1998 توافقنامه صلح که تا حد زیادی به پایان رسید و 30 سال از خشونت بیش از حکومت بریتانیا در شمال که در سمت چپ بیش از 3000 نفر کشته شدند.

Varadkar به رای دهندگان هشدار داد که مبارزه با تروریسم در اروپا است “انجام نشده است” به لندن آماده برای مذاکرات با بروکسل به امنیت دراز مدت معامله تجارت در زمان ثبت قبل از پایان این سال است.

عدم انجام این کار می تواند در حال حاضر یک “تهدید وجودی” به اقتصاد ایرلند است.

اما کارشناسان نشان می دهد او ممکن است اشتباه محاسبه خلق و خوی عمومی با نظرسنجی ها نشان می دهد Brexit شد یک کم از نگرانی در میان مردم است.

دیگر احزاب باید با چکش خوب Gael بیش از نقایص در بهداشت و درمان ، مسکن و بی خانمانی.

Varadkar اذعان کرد او می دانست که در روز جمعه. “شما می خواهید ما در طول سه سال آینده به تمرکز بر روی مسائلی مانند بهداشت و مسکن با همان شور و شوق و شدت است که ما با تمرکز بر مبارزه با تروریسم در اروپا در سه سال گذشته” او گفت:.

Varadkar است ایرلند اولین بار از نژاد مخلوط و آشکارا گی, نخست وزیر که آمده است برای نشان دادن یک مطلب اجتماعی مترقی کشور پس از سالها تسلط توسط کلیسای کاتولیک روم.

اما با وجود Brexit و نقطه عطفی رای برای سرنگونی سخت سقط جنین قوانین و معرفی ازدواج همجنسگرایان برخی از پیش بینی او می تواند در راه خود را.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>