سه سرباز ترک کشته به شورشیان سوریه دوباره کلید شهر

سه سرباز ترک کشته شده اند در سوریه و شمال غربی استان ادلب رئیس جمهور ترکیه رجب Tayyip اردوغان گفت: ترکیه به حمایت سوریه و اپوزیسیون سوریه به دست آورد یک کلید شهر در طول مبارزه سنگین در روز پنج شنبه.

اردوغان گفت: تحولات بودند عطف در آنکارا را به نفع سه هفته پس از مخالفین مسلح از دست Saraqeb یک شمال غربی شهر و در تقاطع دو بزرگراه اصلی به روسیه و حمایت نیروهای دولتی سوریه.

ساعت بعد از تشنج از Saraqeb دولت سوریه نيروهاي عمده ضدحمله.

“تحولات در ادلب به نفع ما است. ما سه شهدا اجازه دهید آنها را در آرامش استراحت. اما از سوی دیگر این رژیم ضرر و زیان بسیار بزرگ او گفت:” در یک سخنرانی از آنکارا.

شورشیان سوریه مبارزه برای نگه داشتن بر روی کلید شمال شهر

“ما جنگ را ادامه خواهد داد. ما مذاکرات با روسها ادامه” اردوغان گفت. “اگر وجود دارد هیچ پشتیبانی از روسیه یا ایران آن را غیر ممکن خواهد بود برای اسد” او افزود: با اشاره به رئیس جمهور سوریه بشار اسد.

Retaking Saraqeb است که نشسته است در بزرگراه M4 یک شکست برای نیروهای اسد که به ثمر رساند عمده سود در یک هفته-طولانی روسی-حمایت انتخاباتی در آخرین دژ شورشی یمن است.

آخرین تلفات آورده و تعدادی از پرسنل امنیتی کشته در روسیه-حمایت دولت سوریه توهین آمیز در ادلب در این ماه به 20. در طول هفته گذشته ترکیه فرستاده هزاران نفر از نیروهای خود را به استان است.

بیشتر:

سوریه نیروهای دولتی را مسئول پیش از مذاکرات

ترکیه-حمایت از شورشیان سوری گفت: در اوایل روز پنج شنبه آنها دوباره به شهر استراتژیک – اولین معنادار معکوس برای ارتش سوریه عملیات ساخته شده است که سریع سود.

از داخل Saraqeb فعال طاهر آل عمر گفت: این شهر در حال حاضر تحت کنترل مخالفان. او نوشته شده یک ویدیو را با یک جنگنده گفت: نیروهای دولتی “فرار موش”.

سه هفته پیش اپوزیسیون سوریه از دست کلید شمال غربی شهر و در تقاطع دو بزرگراه اصلی زیر پیشرفت سریع توسط نیروهای سوریه در پیشنهاد خود را برای بازپس گیری ادلب.

“شهر Saraqeb شده است آزاد به طور کامل از اسد باندهای” Naji al-Mustafa سخنگوی ترکیه-حمایت ائتلاف میان گروه های شورشی ملی جبهه آزادی در بیانیه ای گفت:.

سوریه دولت خبرگزاری سانا اذعان کرد وجود دارد “درگیری شدید” بین ارتش و “گروه های تروریستی در Saraqeb جبهه”.

رسانه های دولتی گزارش داد درگیری شدید در نزدیکی Saraqeb گفت شورشیان فرستاده خودروی بمب و نیروهای ترکیه بمباران این منطقه است. آن گفت: یک گروه کوچک از شورشیان رسیده بزرگراه به نمره یک “شیرین کاری تبلیغاتی” اضافه کردن “سوریه در حال برخورد با آنها است.”

‘تپش شورشیان’

الجزیره هاشم Alhelbarra گزارش از استان ختای ترکیه گفت: از آن باقی مانده است دیده می شود که آیا اپوزیسیون سوریه می تواند نگه شهر.

“ارتش سوریه و ارتش روسیه در حال حاضر با نصب یک ضد حمله تپش شورشیان و تلاش برای نگه داشتن خود را در پیشبرد. آن خواهد بود بسیار دشوار است برای شورشیان برای ادامه کنترل خود را از Saraqeb در برابر پس زمینه از حملات هوایی توسط روسیه و سوریه, نیروهای,” او گفت:.

دمشق حمایت روسیه از حملات هوایی ایران و گروه های مسلح راه اندازی توهین آمیز را به آخرین شورشی سنگر و استحکامات از یمن است.

نزدیک به یک میلیون نفر نیز مجبور به ترک خانه های خود را از ماه دسامبر در بزرگترین جابه جایی پس از جنگ داخلی در سوریه شکست تقریبا نه سال پیش.

INTERACTIVE: Syria control map - IDLIB Feb 24, 2020

حمله نیروهای ترکیه باعث شدید تنش بین دولت سوریه را کلید متحد روسیه و ترکیه است.

رئیس جمهور رجب طیب اردوغان قول داد در روز چهارشنبه دوباره به راه اندازی یک عمده عملیات نظامی برای عقب راندن نیروهای سوریه در صورتی که عقب نشینی پشت ترکی-برگزار مناطق تا پایان مارس.

‘برطرف فشار’

Ibrahim al-Idlibi یک دولت در ارتباط با مبارزان بر روی زمین گفت: تصرف شهر کلیدی برای شورشیان که در روزهای اخیر از دست داده و یک رشته از مهم خاک در جنوب استان ادلب و Jabal al-زاویه ارتفاعات.

“شورشیان امروز صبح تکمیل کنترل خود را از Saraqeb پس از داشتن پیشرفته از جبهه است. این برطرف فشار پس از ارتش سوریه دستاوردهای اخیر,” Idlibi گفت.

سوریه ادلب را می بیند شبح شهرها به عنوان صدها نفر از هزاران نفر فرار

Saraqeb لینک های پایتخت دمشق و دومین شهر حلب نیز به عنوان یکی دیگر از بزرگراه غرب به دریای مدیترانه است.

با توجه به عقب M5 بزرگراه از اپوزیسیون سوریه مشخص شده یک افزایش بزرگ برای اسد است نیروهای آنها به عنوان ترمیم کنترل دولت بر مسیر بین سوریه و دو تا از بزرگترین شهرستانها برای اولین بار در سال از جنگ است.

افتتاح بزرگراه های اصلی برای احیای یک درهم شکست جنگ اقتصادی شده است هدف اصلی از این کمپین.

“مخالفان در حال حاضر قطع بزرگراه آورده و این رژیم به یک مربع” گفت: مخالفان سوریه پناهنده, General احمد رحال.

مخالفان پیشرفت در Saraqeb می آید پیش از پایان مارس مهلت تعیین شده توسط اردوغان در سوریه است نیروهای خود را برای عقب نشینی از خاک ترکیه می گوید بخشی از یک منطقه حائل توافق با روسیه است.

جنوب ادلب

بر اساس UK-جنگ نظارت بر ناظر حقوق بشر سوریه گزارش روز پنج شنبه که روسیه و حمایت دولت به دست نیروهای کنترل کامل جنوب استان ادلب پس از یک سری از پیشرفت در برابر شورشیان.

نیروهای سوریه از کشف و ضبط حدود 60 شهرها و روستاها در جنوب ادلب و مجاور استان حما بیش از سه روز گذشته سوریه رصدخانه اضافه کرد: بیش از 60 مبارزان کشته شدند در هر دو طرف از روز شنبه.

دیپلمات های روسیه و مقامات نظامی تنظیم شد برگزاری دومین دور مذاکرات خود با همتایان ترکی در پنج شنبه.

آنکارا ارسال کرده است هزاران نفر از نیروهای نظامی و بازگشایی تجهیزات به سوریه و شمال غربی در سراسر مرز خود را برای بازگشت شورشیان و راه اندازی جدید پایگاه نظامی.

ترکیه و پاکستان به درایو نیروهای سوریه از ادلب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>