سه چهارم از پناهندگان احساس خوش آمدید در آلمان

یک نظرسنجی جدید است گفت: اکثر پناهندگان احساس استقبال هموطنان خود آلمان همسایه است. مطالعه ارتباط سطح خوبی از زبان آلمانی به توانایی ها و به طور کلی بهبود یافته و حرفه ای ادغام اجتماعی است.

حدود سه چهارم از پناهندگان در آلمان احساس خوش آمدید با توجه به بررسی های اخیر انجام شده توسط آلمان را اداره فدرال مهاجرت و پناهندگان (BAMF).

این بررسی که شد منتشر شده در سه شنبه ادعا کرد که عوامل کلیدی است که تعیین می شود به طور کلی رضایت از زندگی برای پناهندگان در آلمان وابسته به خود را از وضعیت خانواده و سلامت, وضعیت اقامت و مسکن, وضعیت اشتغال و میزان تعامل اجتماعی با محلی آلمانی.

“همه در همه پناهندگان ارزیابی شرایط زندگی خود را در آلمان و نه مثبت” مدیر پروژه نینا Rother گفت. “احساس بودن استقبال در آلمان نیز نقش مهمی دارد.”

ادامه مطلب: نظر: اتحادیه اروپا نیاز به یک روشن, پناهندگان سیاست

اهمیت از زبان

مفصل مطالعه در همکاری با آلمان موسسه تحقیقات استخدام (IAB). این گزارش در مصاحبه در مجموع 7,950 پناهندگانی که به آلمان آمد و بین 2013 و 2016.

به گفته محققان یک سطح خوب از پیش نیاز مرکزی برای حرفه ای و اجتماعی.

این نظرسنجی اعلام کرد که 44 درصد از پناهندگان در حال حاضر رای خود را به مهارت های زبان آلمانی به عنوان ” خوب ” یا ” بسیار خوب است.’ در سال 2017 این رقم 35 درصد و در اولین بررسی در سال 2016 در تنها 22 درصد. بسیاری از پاسخ دهندگان بدون هیچ گونه دانش از آلمان کاهش یافته و به 5 درصد است.

نظر: اتحادیه اروپا بخواهد منافع خود بیش از دلسوزی برای پناهندگان

نارضایتی شخصی وضعیت اقتصادی

این بررسی نشان داد که به طور کلی رضایت از زندگی بود منفی تحت تاثیر نگرانی های بیش از یک شخصی وضعیت اقتصادی.

“این نتایج نشان می دهد که با وجود پیشرفت در کار و درآمد بخش بزرگی از کسانی که فرار راضی نیست و با آنچه که آنها در حال حاضر به دست آورد اما می خواهم به بیشتر پیشرفت” Rother توضیح داد.

با توجه به پژوهش اشتغال و درآمد رضایت متنوع با توجه به فردی اشتغال شرایط.

mvb/ng (AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>