سه کشته, مجروح به عنوان تندروها استانبول باند

یک هواپیمای در حال پرواز به استانبول سابیها گوچن فرودگاه بین المللی روز چهارشنبه skidded کردن باند فرود در حالی که در آب و هوای بد و شکست از هم جدا کشته شدن سه نفر و مجروح شدن 179 ترکیه, مقامات گفت.

سقوط هواپیما به یک میدان و شکست را به سه قطعه.

مسافران دیده می شد تقلا از طریق بدنه به فرار در چه حمل و نقل وزارت به عنوان “خشن فرود.”

هواپیما ظاهرا گشته توسط بادهای قوی و بارش باران و شلاق استانبول بزرگترین شهر.

استانبول رژیم صهیونیستی است. علی Yerlikaya گفت: این هواپیما موفق به “نگه داشتن بر روی باند فرودگاه” و skidded برخی از 50-60 متر (متری) قبل از آن کاهش یافته و به خندق از ارتفاع حدود 30 متر (98 فوت).

“ما عمیقا غمگین … (اما) ما بسیار خوشحال است که ما فرار کردیم بیشتر تصادف” Yerlikaya گفت:, و اضافه کرد که این هواپیما می تواند پشت سر هم به شعله های آتش.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca گزارش اوایل روز پنج شنبه که سه نفر فوت کرده و 179 مورد نیاز مراقبت در چند بيمارستان ،

بوئینگ 737 توسط ترکیه کم هزینه حامل هواپیمایی پگاسوس آمده بود از دریای اژه شهرستان بندر ازمیر تلویزیونی NTV گزارش شده است.

Turkey plane crash

حداقل وجود دارد مردم کشته شدند و نمرات بیشتر مجروح در تصادف [Murad Sezer/رویترز]

این هواپیما حامل 171 مسافر و شش خدمه فرماندار گفت: در حالی که رسانه های ترکیه گزارش دادند 12 کودکان در هیئت مدیره.

بازمانده Dogus Bilgic, 24 گفت: ترکی کانال تلویزیونی NTV که او فرار کرد شکست هواپیما از طریق یک شکاف در نزدیکی صندلی خود را و یکی از اولین مسافران به خارج.

“ما سفر (بر روی باند فرودگاه) برای برخی از 20 یا 30 ثانیه و سپس همه ناگهانی ما پرواز کردن باند او گفت:” در حالی که نشسته در صندلی چرخدار به دلیل آسیب ساق پا. “این اتفاق افتاد در ثانیه است.”

“من نشسته بود در 25C. من اعتقاد دارم که این هواپیما را شکست و از هم جدا در ردیف 26,” Bilgic به یاد می آورد و اضافه کرد که او انداخت خود را به خارج از هواپیما هنگامی که او را دیدم باز.

“جبهه (هواپیما) در یک حالت وحشتناک. من دیدم بعد از من بر روی زمین است که آن را به حال به طور کامل شکسته از هم جدا,” او گفت:.

به عنوان مسافر دیگر پدید آمده از خرابه Bilgic گفت: او به دو یا سه به زمین.

“من انجام آنها را در جایی از آنجا که آنها انجام می دهند به عنوان به خوبی به عنوان ما,” او گفت: پس از آن فرار از هواپیما با دیگران از ترس انفجار ممکن. “وجود هرج و مرج کامل بود,” او گفت:.

NTV نشان داد تصاویر از شدت آسیب دیده هواپیما و شعله های آتش در داخل که بعد از خاموش کردن آتش.

دومین حادثه در یک ماه

پگاسوس (Pegasus) است که متعلق به بخش خصوصی و کم هزینه حامل مستقر در استانبول که مگس 97 مسیرهای عمدتا در ترکیه را به مقصد در اروپا و خاورمیانه و آسیای مرکزی است.

حادثه می آید یک ماه پس از پگاسوس هواپیما با 164 نفر در هیئت مدیره skidded کردن باند در همان فرودگاه در تاریخ 7 ژانویه. وجود دارد هیچ آسیب در این مناسبت.

“Pegasus شناخته شده برای خود را در قیمت های پایین کرایه اما این امر می تواند غیر منصفانه به نام تجاری آنها را به عنوان ناامن فقط به این دلیل آنها را بسیار رقابتی فارس گفت: حمل و نقل هوایی متخصص Alex Macheras.

“اما وجود خواهد داشت جدی سوال پرسید اکنون که این خطوط هوایی رنج می برد آنچه که در حال حاضر باند دوم آن قیمتها فقط در چهار هفته در این نقطه است.”

به عنوان تاریکی سقوط کرد ده ها تن از نجات خدمه جمع اطراف سیل روشن بدنه از جمله در اطراف کابین خلبان بود که بدبختانه. این هواپیما یک بوئینگ 737 بود که 11 سال با توجه به ردیابی پرواز در وب سایت Flightradar24.

“ما آگاه هستند از گزارش های رسانه ای و ما در حال جمع آوری اطلاعات بیشتر به” پیتر پدرزا بوئینگ گفت.

NTV گفت: مجروح شامل هواپیما دو خلبان که در آن گفت: در بیماری جدی است. این کانال تلویزیونی پخش ضبط ارتباطات بین خلبانان و کنترل ترافیک هوایی در آن خلبان می گفت که پروازهای قبلی گزارش شده بود قوی دم باد.

“با توجه به اطلاعات ما وجود دارد با یک فرود. حادثه رخ داده است پس از (هواپیما) نمی تواند در کاستن و منفجر به یک فیلد از انتهای باند فرودگاه” ترکیه را به دولتی “آناتولی” به نقل از حمل و نقل و زیرساخت های وزیر Mehmet Cahit توران عنوان کرد و گفت.

دادستان افتتاح بررسی حادثه به آژانس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>