تظاهرات در مونیخ در برابر راست و نژاد پرستی و یهودی ستیزی

آلمان در حال تجربه یک افزایش پایدار در راست نژادپرستانه و ضد یهودی جنایات نفرت. حداقل از 7500 نفر در مونیخ به جمع اعتراض علیه روند با اشاره انگشت در راست جایگزین برای آلمان.

بیش از 7500 نفر در مونیخ روز جمعه به تجمع در برابر راست, ترور, نژاد پرستی و یهودی ستیزی. اعتراض شد و همچنین زاویه دار در برابر راست آلمانی سیاسی حزب آلترناتیو برای آلمان (AfD).

تظاهرات برگزار شد در نور از افزایش راست حملات در آلمان در ماه های اخیر از جمله در هاناو.

سازمان دهندگان انتظار داشتند حداقل 5000 شرکت کنندگان و پلیس تخمین می زنند بیش از 7500 حضور داشتند.

“نفرت و اضطراب و یهودی ستیزی هیچ جایی در اینجا” نوشت باواریا برتر مارکوس Söder در توییتر پس از سخنرانی در تظاهرات.

“ما نیاز به برخی از آن بود که سم می کند قطره ای به آب های زیرزمینی از دموکراسی ما,” او گفت: در این تجمع با توجه به dpa آژانس خبری انعکاس کلمات استفاده شده توسط صدر اعظم آلمان آنجلا Merkelafter در هاناو حمله.

ادامه مطلب: چگونه اینترنت پرورش راست افراط گرایی

A dog wears a sign that says A good mix makes it (imago images/ZUMA Wire/T. Vonier)

یک سگ می پوشد نشانه ای که می گوید “یک ترکیب خوب آن را می سازد”

AfD ‘می خواهید به کشیدن آلمان به 1930s’

Söder نیز به شدت انتقاد AfD به سهم خود در افزایش راست در آلمان گفت که آنها می خواستند به کشیدن آلمان بازگشت به دهه 1930 با توجه به باواریا پخش BR.

معترضان brandished نشانه با شعارهایی مانند “رنگارنگ نه قهوه ای” و “مادربزرگها در برابر حق است.” حزب چپ و سبزها نیز در میان معترضان.

یک گروه کوچک از منتقدان این تظاهرات سعی در برهم زدن Söder سخنرانی.

این AfD 22 کرسی در بایرن را دولت مجلس در مونیخ بخشی از آلمان شناخته شده برای آن ارزش های محافظه کار. این AfD باعث جنجال در ایالت تورینگن با احزاب سیاسی دست و پا زدن بیش از وعده های خود به همکاری با آنها را در هر سطح.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>