هزاران وعده غذا در روز برای بیمه خدمات درمانی کارگران — u. k., کسب و کار, گام تا برای حمایت از خط مقدم کارگران

زمانی که استیون Tozer بنیانگذار مجلل لندن کباب زنجیره ای, لو باب متوجه شدم گسترش coronavirus را نزدیک خود را در رستوران او احساس “عجیب و غریب حس درماندگی و یک حس قوی از مسئولیت است.”

او تصمیم گرفت تا شروع به لندن رستوران تعاونی های غیر انتفاعی اجتماعی آشپزخانه به ارائه ارزان حرفه ای-وعده های غذایی آماده برای تحویل خانه با استفاده از تازگی گذاشته کارکنان رستوران. مشتریان می توانید انتخاب کردن برای پرداخت £4 (5 دلار) برای اضافی خیریه غذا تحویل به پزشکان و پرستاران شاغل برای انگلستان خدمات بهداشت ملی و یا پناهگاه بی خانمان.

او شروع به دیدن بیشتر مردم سفارش غذا برای کارکنان بیمه خدمات درمانی از برای خود. “NHS سفارشات در حال حاضر در یک درجه کمتر از چهار به یک” او گفت:. “هفته گذشته ما تحویل 2500 وعده های غذایی به بیمه خدمات درمانی و حدود 700 خانه و آن را رشد خواهد کرد در این هفته بیش از حد.”

Tozer تنها نیست. Coronavirus باعث شده موجی از محبت از کسب و کار افراد و صنعت مهمان نوازی که بسیج برای حمایت از بیمه خدمات درمانی کارکنان غرق افزایش عفونت و مرگ و مير در کشور است. کسانی که صنایع آورده شده است به یک وقفه از دولت انگلیس معرفی سخت مستند اقدامات در اواخر ماه مارس بسته شدن رستوران ها و کافه ها و تخلیه هتل ها در سراسر کشور است.

ادامه مطلب: u. k. مستند آغاز می شود به عنوان دولت رمپ تا coronavirus پاسخ

Tozer گفت: با در نظر گرفتن استرس آماده سازی یک وعده غذای روزانه خاموش و حجم کار یک کارمند بیمه خدمات درمانی اقدام به خرید آنها را “چند لحظات ارزشمند خود را با خانواده و یا حتی فقط در مقابل تلویزیون و آرامش بخش است.”

“من فکر می کنم که مهم تاثیر عاطفی,” او گفت:.

در کنار تلاش های لندن رستوران تعاونی جداگانه جمع آوری اعانه در حمایت از کارکنان بهداشت و درمان, تغذیه بیمه خدمات درمانی و وعده های غذایی برای بیمه خدمات درمانی باید هر یک مطرح شده بیش از £1 میلیون.

بازیگران, Damian Lewis, Helen McCrory و مت لوکاس تشکیل خوراک بیمه خدمات درمانی در همکاری با فست فود رستوران لئون به ارائه بیش از 6000 وعده غذا در روز به بیمه خدمات درمانی. پیتزا فروشی فرانکو Manca, مکزیکی, نان ذرت مکزیکی رستوران و چند تن دیگر زنجیر را امضا کرده اند تا به کمک.

وعده های غذایی برای بیمه خدمات درمانی تاسیس شد توسط یک گروه از دوستان با عزیزان مشغول به کار در خدمات بهداشتی. در طول 19 روز آن را مطرح کرده است به اندازه کافی برای ارائه 200,000 وعده های غذایی به بیمارستان صلیب انگلستان آن را گفت و در خدمت ده ها هزار نفر در حال حاضر.

جزئیات:جوامع محلی پله به عنوان دولت بریتانیا مبارزه با کروناویروس پاسخ

هر انتخاباتی را به خود جلب کرده هزاران فرد و شرکت کمک های مالی. در میان آنها ایان Wace مدیر اجرایی صندوق مارشال Wace است که 40 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت. زمانی که Wace شنیده NHS پذیرایی شد غرق او را دیدم یک فرصت برای بخش خصوصی به کمک و خواست کسب و کار برای دریافت در هیئت مدیره.

نتیجه این شد Mealforce یک ائتلاف بین Wace و Helpforce یک موسسه خیریه حمایت از بیمه خدمات درمانی داوطلبان که اهدا سه وعده غذا در روز به کارکنان بیمه خدمات درمانی مقابله با کروناویروس بحران است. Wace است اختصاصی هزینه به کسب و کار و همچنین استفاده از صندوق های تامینی را در خانه پذیرایی کارکنان به ارسال 1,000 وعده های غذایی هر روز به چلسی و وست بیمارستان.

“واکنش فوق العاده بوده است و من می خواهم برای گفتن یک تشکر از شما به تمام کسانی که فوق العاده کسب و کار است که باید نقل مکان کرد و خیلی سریع به جواب این تماس فوری,” Wace گفت MarketWatch در یک بیانیه ارائه شده توسط این شرکت است.

ابتکار عمل را ارائه بیمه خدمات درمانی کارگران در مجموع 30,000 وعده های غذایی روزانه پخته شده توسط مغرور رستوران از جمله Claridge را, Le Pont de la Tour رشته هتل قصر و چندین.

Tozer گفت که او امیدوار لندن رستوران ائتلاف را گسترش فراتر از خود رستوران آشپزخانه و ارائه کار کنیم که از دست این روانی فواید روزانه کار سخت است.

“ما فقط به تازگی شروع به دیدن محدوده این برای آوردن تعداد قابل توجهی از مردم بازگشت به کار” او گفت: “ما امیدواریم که ما می تواند رشد کند این را باید جدی re-اشتغال اثر برای بسیاری از مردم است.”

هتل ها نیز پله بالا است. انجمن تجارت انگلستان مهمان نوازی گفت: 200 هتل در جواب آن تماس برای پشتیبانی و ساخته شده و بیش از 20 ، 000 تخت های موجود در سراسر کشور برای کارکنان بیمه خدمات درمانی و حیاتی دیگر کارگران است. این است که در بالای هزاران نفر در حال حاضر ارائه شده توسط شرکت های فردی است.

Mayfair-بر اساس لوکس هتل Claridge را میزبانی به عنوان بسیاری از 40 NHS کارگران و ارائه روزانه وعده های غذایی بسته بندی شده بیش از 500 از جمله جامعه حمایت از تیم در سراسر لندن است.

“تیم ما را از هتل ها داوطلب شده اند و ما مفتخر به کمک و پشتیبانی اختصاصی بیمه خدمات درمانی کارگران در این زمان بحرانی. ما برای همیشه در بدهی های خود گفت:” برنج McKillen شرکت مالک Claridge پدر و مادر Maybourne هتل گروه در بیانیه ای ارسال به MarketWatch.

بیمه خدمات درمانی کارگران فقط یک گروه در نیاز. شهردار لندن صادق خان در پشت سر هم با InterContinental Hotels Group IHG, -4.12%, دارای بلوک رزرو 1,300 اتاق های هتل برای اهالی لندن در حال خواب ، دوشنبه گذشته دیدم 897 خواب خشن اسکان در هتل ها در سراسر پایتخت, دفتر شهردار گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>