تظاهرات در لندن به عنوان جورج Floyd-الهام گرفته از تظاهرات رفت و برگشت جهان

لندن — هزاران نفر جمع شده بودند روز چهارشنبه در اعتراض به نژادی و بی عدالتی و مرگ جورج فلوید به عنوان ناآرامی های مدنی در آمریکا همچنان الهام بخش سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در سراسر جهان است. در کلمات یکی از تظاهر کنندگان “درد متعالی است.”

معترضین حاضر در لندن هاید پارک در چه تصور می شود بزرگترین Black Lives Matter تجمع همیشه خاک بریتانیا نگه داشتن پلاکارد و آگهی ها که به عنوان خوانده شده “نژادپرستی یک بیماری همه گیر” و “انگلستان است و نه گناه.” سایر آگهی ها نشان داد تصاویر جورج فلوید به عنوان معترضان kneeled و تکرار شعارهای شنیده شده در ایالات متحده از “من نمی توانم نفس بکشم.”

شرکت کنندگان گفت: ABC اخبار آنها را جمع آوری نه فقط برای نشان دادن همبستگی با ایالات متحده معترضان بلکه در اعتراض به نژادپرستی و نزدیک به خانه.

“بدیهی است که این سوخت بود کشتن جورج فلوید” الکس یک زن سیاه و سفید که با حضور در این تظاهرات گفت از دلیل او برای حضور در. “اما پس از آن نیز در انگلستان ما باید سطح خود از بی عدالتی … نژاد پرستی آغاز شده در انگلستان”

الکس گفت: ABC اخبار او امیدوار تظاهرات را الهام بخش مردم را به صادقانه گفتگو در مورد نژاد پرستی خود را با دوستان و خانواده ها و کارفرمایان و به “جلوگیری از خاموش سیاه مردم صدای پایین.”

“این چیزی است که ما به طور مداوم ببینید خاموش کردن از صدای” او اضافه شده است.

“بله ما احساس درد برای چه, ایالات متحده است که رفتن را از طریق, اما, انگلستان, ما باید خود ما اشک ما خود ما جنایات” لی یکی دیگر از معترضان گفت: ABC News. “و ما در اینجا نه فقط برای آمریکا بلکه برای ما اینجا هستیم برای خودمان نیز هست.”

“سوال نیست فقط می گویند به خودتان” من از آن اتفاق افتاد 100 سال پیش این اتفاق افتاد 401 سال پیش,’,” او گفت:. “نژاد پرستی است که به عنوان ظریف به عنوان شما نشستن در اتوبوس و یک فرد سفید می شود و حرکت می کند و به شما می گویند به خودتان” آیا آنها فقط تا آنجا که من هستم؟'”

بازیگر John Boyega دیده می شد در این تظاهرات که در آن او به سخنرانی پرشوری: “سیاه زندگی همیشه اهمیت. ما همواره مهم بوده است. ما همیشه به معنای چیزی است. ما همیشه موفق بدون در نظر گرفتن. و در حال حاضر زمان است. I ain’t انتظار.”

فرانکی کلارنس یکی از سازمان دهندگان این تظاهرات گفت: ABC اخبار شرکت کنندگان نیز توصیه شد به تصویب اجتماعی فاصله گرفته است.

“آنچه که ما متوجه شده اند در فضای فقط یک هفته … است که چگونه ما رایج در رابطه با مبارزه و ما می خواهیم همه بدانند در حال حاضر که ما از آن آگاه هستیم که مردم ما می تواند توجیه عدالت” او گفت:.

تظاهرات همچنان به تقویت عمق احساس در سطح بین المللی بیش از مرگ فلوید با تظاهرات در کپنهاگ میلان برلین و حتی به عنوان دور به عنوان نیوزیلند روز سه شنبه.

لندن تظاهرات به دنبال یک 20,000-قوی تظاهرات علیه خشونت پلیس در پاریس سه شنبه شب تاکید بر بحث مرگ آدما ترائوره 24-ماه-پیر مردی که در بازداشت پلیس در سال 2016. معترضان در پاریس همچنین با استفاده از شعارها و سرودهای از آمریکا اضافی تظاهرات برنامه ریزی شده در خارج از سفارت آمریکا در لندن در این آخر هفته.

“متاسفانه مرگ جورج فلوید می آید و به تقلید از مرگ برادر من” Assa ترائوره, آدما, خواهر گفت BFMTV در روز چهارشنبه.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه که فلوید مرگ بود “غیر قابل توجیه” بعد اضافه کرد: “البته سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

پلیس بریتانیا رهبران انتشار بیانیه ای در مورد جورج فلوید مرگ کرد و گفت که آنها را “مقابله با تعصب و نژادپرستی یا تبعیض در هر کجا که ما پیدا کردن آن” از جمله در نیروی پلیس است که می تواند “سقوط کوتاه از آن استانداردها.”

“ما در کنار تمام کسانی که در سراسر جهان که در حال هراس و وحشت راه جورج فلوید زندگی خود را از دست. عدالت و مسئولیت پذیری باید دنبال کردند.” “ما نیز وحشت زده به دیدن خشونت و آسیب است که اتفاق افتاده و در بسیاری از شهرهای ایالات متحده پس از آن. دل ما به همه کسانی که تحت تاثیر این حوادث وحشتناک و امیدواریم که صلح و نظم به زودی ترمیم شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>