هزاران نفر تخلیه به عنوان ‘500-سال سیل’ از بین می برد 2 سد در میشیگان

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer با اعلام وضعیت اضطراری است.

فرماندار میشیگان با اعلام وضعیت اضطراری در سه شنبه شب پس از به سرعت در حال افزایش آب سقوط کرد از طریق دو سدها و هزاران نفر مجبور به تخلیه.

مقامات با شهر میدلند شهروندان هشدار داد که Edenville سد در امتداد Tittabawassee رودخانه شکست خورده در اطراف 5:45 p. m. و این که Sandord سد شروع به سرریز در اطراف 6:50 بعد از ظهر

از دوشنبه, طوفان تولید بیش از 8 اینچ باران که سرریز سدها و باعث پایین دست جاری شدن سیل در Midland County است. دریای کابل و Smallwood سد شد و تجربه بالا جریان آب در روز چهارشنبه و در حال نظارت.

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه که آسیب به سد شده است “مشکل شناخته شده در حالی که برای.”

“این باور نکردنی آسیب مستلزم آن است که ما نگه داشتن مردم مسئول و ما به دنبال هر خط از مراجعه حقوقی که ما می توانیم” Whitmer اضافه شده است.

شهرستان میدلند مدیر براد کی گفت سیل در ارتفاعات انتظار می رود که تا 5 فوت بالاتر از گذشته سیل در سال 1986.

“در سال 1986 سیل آن در نظر گرفته شد 100 سال سیل” کی گفت. “زمان سیل است که پیش بینی می شود معادل 500 سال سیل.”

یک “500 سال سیل” به معنی وجود یک 0.002% شانس — 1 در 500 — از آن رخ می دهد در یک سال داده شده با توجه به سروی جیولوجی ایالات متحده امریکا.

Whitmer گفت: آب ممکن است در بالاترین حدود 8 p. m.

“ما نمی دانیم که آب است که در ادامه به افزایش allbeit در سرعت کندتر اما این که چرا ما باید در ادامه به طور جدی از این,” او اضافه شده است.

خدمات ملی آب و هوا در روز سه شنبه شب خواست هر کسی که در نزدیکی رودخانه به دنبال زمین بالاتر زیر “castastrophic سد شکست” در Edenville سد است که در حدود 140 کیلومتری شمال دیترویت و سانفورد سد آسوشیتد پرس گزارش داد.

حدود 130 نفر از اعضای میشیگان گارد ملی مستقر شدند اوایل روز چهارشنبه برای کمک به تخلیه شهروندان و کمک های اضطراری برنامه ریزان با تدارکات. Midland County بیش از 83,000 ساکنان با توجه به سرشماری ایالات متحده.

پناهگاه مکان در کلمن دبیرستان گلوله نهر میدلند دبیرستان غرب میدلند خانواده مرکز و غرب میدلند خانواده مرکز گفت: Midland County, رئیس هیئت مدیره علامت استخوان.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز چهارشنبه که تیم او این است که “از نزدیک نظارت” سیل است و FEMA می تواند کمک.

کی محلی گفت: سیستم های آب به طور بالقوه در معرض خطر و بیمارستان ها نگرانی عمده است.

اما MidMichigan مرکز پزشکی-میدلند گفت: این تسهیلات نمی شود برنامه ریزی برای تخلیه فقط رتبهدهی نشده است.

“ما کار کرده اند در کنار سازمان های محلی, تماشای از نزدیک این تغییرات سریع شده است که اتفاق می افتد با توجه به جاری شدن سیل” بیمارستان در بیانیه ای گفت. “ما با انتقال تعدادی از بیماران بودند که شناسایی شده توسط پزشک خود را. … ما همچنان به نظارت بر وضعیت آن را به عنوان تکامل می یابد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>