هزاران نفر عبور آمریکا و مکزیک, مرز, با وجود غیر ضروری سفر ممنوعیت COVID-19 تهدید

ABC News Corona Virus Government. Response

چک های بهداشتی هستند و چند موارد بالا در شهرستان سان Diego.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مدتها مکزیک هزاران نفر از وسایل نقلیه در روز هنوز در حال عبور از مرز با آمریکا-به رغم ممنوعیت غیر ضروری سفر.

خطوط ترافیک که کشش مایل دیده می شود در تیخوانا, مکزیک با کارگران ضروری سفر به مشاغل در آمریکا و دوگانه شهروندان و حتی بیمار آمریکایی بازنشستگان عبور به سن دیگو برای درمان.

وجود دارد چند چک های بهداشتی.

U. S مقامات مرزی دنبال نشانه ای از بیماری است و ممکن است در دماهای اگر آنها فکر می کنم لازم است اما نگرانی وجود دارد که این ویروس در حال حرکت به عقب و جلو در سراسر مرز.

تعداد COVID-19 موارد راه فقط در سراسر مرز در کالیفرنیا سن دیگو شهرستان.

متخصصان مراقبت های بهداشتی در Scripps رحمت بیمارستان در جنوب کالیفرنیا گفت: ABC اخبار که حدود 48 درصد از بیماران خود را در حال عبور از مرز در هفته های اخیر.

“صحبت کردن به مردم در این بخش است که به نظر می رسد بسیاری یا زندگی و یا کار در هر دو طرف مرز” گفت: Dennis Amundson مدیر واحد مراقبت های ویژه در Scripps رحمت است.

Scripps سیستم بیمارستان گفته شبکه خبری ABC اخیرا بود که اعزام بیماران به بیمارستان در بخش شمالی شهرستان به دلیل وجود بیش از حد بسیاری در بخش های خود در جنوب شهرستان سان Diego.

بسیاری از آنها شده است شهروندان ایالات متحده زندگی می کنند که در این طرف مرز اما کار در ایالات متحده بیمارستان گفت.

در ضمن در مکزیک تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس شده است افزایش بی وقفه.

ABC اخبار تماشا زیادی مجالس ترحیم برای coronavirus قربانیان با ظاهری هیچ اجتماعی فاصله. در حال حاضر وجود دارد بیش از 8,500 مرگ و میر ناشی از این ویروس در مکزیک است. گروه مکزیکی علیه فساد و مصونیت از مجازات منتشر شد گزارش در اواسط ماه مه گفت واقعی در مجموع ممکن است به اندازه سه برابر بالاتر است.

روز پنج شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که ایالات متحده ارسال هواکش به مکزیک و همچنین برزیل که او اشاره کرد تا به حال نیز ضربه سخت شده توسط COVID-19.

برزیل پیش بینی شده است به 125,833 مرگ و میر توسط Aug. 4 با توجه به دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است.

“مکزیک است که با داشتن یک زمان سخت به عنوان شما می دانید با COVID به خصوص در امتداد مرز با تیجوانا و مکان های مختلف در امتداد مرز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول پنج جلسه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مکزیک تا به حال یک “رکورد” تعداد COVID-19 موارد — هر چند که مشخص نیست چه رکورد او با اشاره به عنوان ایالات متحده آگهی در سطح جهانی در بسیاری از مرگ و میر و موارد — و “متاسفانه” بالاترین تعداد می تواند در بر داشت در طول مکزیک مرز با ایالات متحده

“خوشبختانه ما با نام تجاری جدید دیوار همراه وجود دارد و دیوار است که صرفه جویی در ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ظاهرا اشاره به یک بخش جدید ساخته شده در سپتامبر 2019.

با وجود این تصاویر تازه از گور در, مکزیک, ترسناک شبیه به برزیل — است که درد و رنج جهان دوم-بالاترین مرگ و میر در پشت آمریکا — مکزیکی مقامات برنامه ریزی برای استراحت محدودیت برای کسب و کار و گردشگری در هفته آینده.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

ABC News’ بن Gittleson کمک به این گزارش در این داستان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>