Thoothukudi: خشم پس از پدر مرگ در بازداشت پلیس

مرگ یک پدر و پسر در بازداشت پلیس در جنوب هند ایالت تامیل نادو است باعث خشم پس از قربانیان خانواده متهم پلیس از شکنجه این دو در بازداشت است.

P Jayaraj, 59 و پسرش J Bennix, 31, زندانی شدند توسط پلیس روز جمعه گذشته در Thoothukudi منطقه برای نقض coronavirus مستند سفارشات در دولت است. پلیس متهم آنها را از باز کردن تلفن همراه خود را فروشگاه فراتر از 8ساعت محدود می کند.

پلیس ادعا Bennix شکایت از درد قفسه سینه و Jayaraj دچار تب بالا در حالی که آنها تسلیم داخل sub-زندان از کویلپتی. آنها گرفته شد به کویلپتی بیمارستان دولتی که در آن هر دو آنها فوت در عرض چند ساعت از یکدیگر ،

اما اعضای خانواده می گویند این دو قرار گرفتند و شکنجه در بازداشت است. آنها همچنین متهم پلیس از نظر جنسی آزار قربانیان.

“Jayaraj و Bennix بودند کوبید دوباره پس از آنها را به ایستگاه پلیس بردند و حتی به عنوان برخی از ما بودند و شاهد آن را از ورودی ایستگاه پلیس” اقوام گفت: روزنامه هندو.

تامیل نادو یکی از کشورهای بدترین مبتلا به کروناویروس در این کشور همچنان ادامه دارد و خود را مستند به بررسی گسترش ویروس. بیش از 70,000 موارد گزارش شده در جنوب, دولت با 911 مرگ و میر.

اکثر نقاط هند را برداشته مستند اقدامات با وجود تعداد ویروس موارد عبور از یک و نیم میلیون نفر است.

تظاهرات علیه مرگ و میر

دولت به رهبری منطقه ای هند آنا Dravida Munnetra Kazhagam (AIADMK) اعلام کرد غرامت از 2 میلیون تومان ($26,450) خواهد بود و پرداخت به خانواده قربانیان.

آن را نیز به حالت تعلیق دو افسر پلیس منتقل و چند تن از مقامات دیگر است.

یک دادگاه محلی است که نظارت بر رسیدگی به این پرونده که موجب اعتراض دولت با مخالفان Dravida Munnetra Kazhagam (DMK) حزب خواستار گناه به شارژ می شود.

پست-mortems برای مردان هنوز منتشر نشده است اما اولیه گزارش های پزشکی نشان داد جراحت بر روی بدن قربانیان, با توجه به رسانه های محلی گزارش.

“پاهای خود را و دست های متورم شد و Bennix بود خونریزی از باسن است. (Jayaraj) تا به حال بد آسیب در زانو خود را. پلیس حتی برای خواسته جدید lungis (sarongs) چرا که آنهایی که آنها به تن بودند خونین” S Rajaram یک وکیل و Bennix دوست گفت: سنگاپور-بر اساس The Straits Times اخبار سایت.

عفو هند به نام در تامیل نادو دولت به “پایان دادن به مصونیت از مجازات برای ماموران پلیس”.

“مرگ Jayaraj و Bennicks [Bennix] یک بار دیگر سیگنال به سمت هند ادامه دارد عدم برگزاری آن پلیس پاسخگو” گفت: Avinash کومار مدیر اجرایی سازمان عفو بین الملل در بیانیه ای.

“فقیر اعتقاد نرخ در مورد زندان و شکنجه و مرگ و میر بیشتر ایجاد یک فضای فراگیر مصونیت از مجازات emboldening افسران پلیس است. این باید پایان یابد در حال حاضر.

“با توجه به 2018 ملی جرایم رکورد اداره اطلاعات تامیل نادو اختصاص دوم بیشترین مرگ و میر در بازداشت است. اما نه تنها پرسنل پلیس دستگیر شد.”

هشتگ #justiceforjayarajandbennix روند در توییتر. یک ویدیو ارسال توسط رادیو سوارکار اسب دوانی شدن Suchi فراخوانی برای اقدام علیه پلیس به اتهام شکنجه ویروسی رفت.

رهبر هند مخالفان اصلی حزب کنگره را محکوم کرد “خشونت پلیس”.

“خشونت پلیس است که در یک جنایت وحشتناک است. این یک تراژدی زمانی که محافظ ما به نوبه خود به ستمگران. من تسلیت من به خانواده قربانیان و درخواست تجدید نظر به دولت برای اطمینان از #JusticeForJeyarajAndFenix” او هنوز توییتی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>