“این خواهد بود یک داستان اخبار اگر تیرانداز بود مسلمان”

یک تیراندازی مرگبار در شهر هاناو در روز چهارشنبه توسط یک راست مسلح فرستاده است امواج شوک در سراسر جهان است.

حداقل نه نفر کشته در دو حمله هدف قرار دادن مشتریان در شیشه میله بسیاری از آنها مهاجر پس زمینه.

مظنون شناسایی شده به عنوان Tobias R a 43 ساله سفید نر مرده پیدا شد در آپارتمان خود را همراه با مادر خود سخن گفته است.

آلمان فدرال دادستان گفت: مشکوک مجرم 24-صفحه مانیفست و تصویری پیام با اشاره به “عمیقا نژادپرستانه انداز”.

با وجود واکنش های قوی از رهبران جهان از جمله آنگلا مرکل صدراعظم آلمان برخی از کاربران رسانه های اجتماعی با اشاره به این که پاسخ به این داستان بود تا حدودی خاموش – نشان می دهد آن را به دست آورده اند بیشتر کشش به حال این مهاجم یک مسلمان.

دیگران سوال که چرا برخی از رسانه های خبری را انتخاب کرده و به سادگی با مراجعه به ضارب به عنوان یک “آشفته مسلح” و نه یک “تروریست” و یا حاضر به توصیف این حادثه به عنوان یک مورد از “اسلام هراسی”.

رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که سریع به محکوم کردن حملات توسط مردم مسلمان پس زمینه شد و هنوز برای اظهار نظر در مورد این حادثه در زمان انتشار.

‘متنفر غیر سفید پوستان’

پیتر R نویمان استاد در کالج کینگ لندن مورد تجزیه و تحلیل مظنون 24-صفحه مانیفست که در آن او نشان داد که “او متنفر خارجی ها و غیر سفید پوستان”.

“اگر چه او نمی تاکید اسلام او خواستار نابودی کشورهای مختلف در شمال آفریقا و خاورمیانه و آسیای مرکزی (که همه اتفاق می افتد به اکثریت مسلمان).”

شده اند وجود دارد چند راست حملات در سال های اخیر در آلمانبا خشونت رو به افزایش در شدت 2015 در زمانی که کشور در زمان در بیش از یک میلیون مهاجر.

آلمانی داخلی سازمان تخمین زده است که تعداد جرایم خشونت آمیز با راست عناصر افزایش 3 درصد در سال 2018 اگر چه حملات در مراکز پناهجویان کاهش یافت و پس از یک سنبله در سال 2015 و 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>