این چیزی است که اتفاق می افتد برای یک coronavirus واکسن به مقرون به صرفه


گتی ایماژ

حدود 94 درصد از واکسن جدید محاکمه در پایان شکست با توجه به یک مطالعه.

اگر یک واکسن برای coronavirus توسعه یافته است هیچ تضمینی وجود ندارد که هر آمریکایی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه آن, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: نمایندگان مجلس در اوایل این هفته. اما دیگر کارشناسان بهداشت می گویند که نمی تواند در این مورد اگر دولت می پردازد برای توسعه یک واکسن.

“ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که ما آن را مقرون به صرفه اما ما نمی توانید کنترل کنید که قیمت و چون ما نیاز بخش خصوصی برای سرمایه گذاری” آذر گفت: قبل از خانه انرژی و تجارت کمیته در روز چهارشنبه. “اولویت این است که به دریافت واکسن و درمان و کنترل قیمت نیست ما وجود دارد.”

بر خلاف کشورهای اتحادیه اروپا دولت آمریکا را ندارد و توانایی دیکته چه خصوصی و تولید کنندگان می تواند شارژ برای یک واکسن جدید. تا زمانی که شخص ثالث رقابت از شرکت های دیگر تاسیس یک شرکت خصوصی می تواند تقاضا قیمت های بالا برای یک واکسن جدید.

که گفت:, آن می تواند هزینه $1 میلیارد دلار به صندوق تحقیق و توسعه یک واکسن جدید بر اساس یک 2018 مطالعه منتشر شده در مجله لانست کارشناسی, مجله پزشکی. که پس از ماهها تست وجود دارد و 94 درصد احتمال شکست با توجه به نویسندگان این مطالعه است. از آنجا که این واکسن تولید کنندگان اغلب قبول بودجه فدرال است که اجازه می دهد تا دولت به اظهار نظر قیمت گذاری آن است.

تا کنون دولت متعهد شده است 1 میلیارد دلار برای coronavirus واکسن پژوهش آذر گفت.

دکتر تام کوبورن سابق جمهوری خواه سناتور ایالات متحده از ایالت اوکلاهما که همچنین یک پزشک گفت: “اصلا نگران” است که یک coronavirus واکسن نمی تواند مقرون به صرفه برای آمریکایی ها.

“باید آن را واقعا ارزان,” او گفت: برای تولید واکسن پس از تست کامل است. کابرن مقرون به صرفه قیمت گذاری دارو, مدافع, که قبلا به عنوان یک همکار در موسسه منهتن نیویورک-بر اساس محافظه کار و سیاست های اقتصادی فکر می کنم تانک.

این نگرانی وجود دارد که خصوصی شرکت های دارویی که نمی دریافت بودجه فدرال را کشف واکسن قبل از اینکه یک سازمان دولتی مانند موسسه ملی بهداشت. دکتر تونی Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در NIH گفت که آن را حداقل شش تا هشت ماه به یک واکسن به بازار است.

Coburn اذعان کرد که اگر شرکت های دارویی ایجاد یک واکسن بدون پول فدرال هزینه به مصرف کنندگان خواهد بود “از دولت دست” از آنجا که دولت نمی خواهد بود قادر به به طور مستقیم در تنظیم قیمت ها. اما او گفت که او فکر نمی کند که شرکت های خصوصی را به استفاده از این فرصت بالقوه را به اتهام انحصار قیمت. “مردم من می دانم که واکسن میهن پرستان” Coburn که قبلا خدمت در بهداشت و درمان مجلس سنا کمیته گفت.

دیگران بیشتر شک و تردید است. دکتر پیتر باخ مدیر در مرکز سیاست های بهداشتی و نتایج در Memorial Sloan Kettering Cancer Center, باور نمی کند بخش خصوصی باید انگیزه ای برای ایجاد یک واکسن مقرون به صرفه است.

“اگر ما بستگی بازار خصوصی به منظور توسعه یک واکسن آنها را تقاضا یک بازگشت بسیار بالا برای موفقیت” با توجه به هزینه های بالای توسعه و آزمایش یک واکسن, او گفت:. “ما به طور معمول تن دادن به این پایه فرمول وجود دارد که نیاز به پاداش های بزرگ برای انجام این خطرات با سرمایه خصوصی است.”

در نور از آن واکسیناسیون کشف تلاش “باید توسط مردم با استفاده از بودجه عمومی همان راه ما سرمایه گذاری در مناطق دیگر از بهداشت عمومی مانند بهداشت” باخ گفت.

رابرت Weissman رئیس عمومی شهروند چپ متمایل حقوق مصرف کننده حمایت گروه مستقر در واشنگتن مشترک نگرانی های مشابه. “اگر وجود دارد یک واکسن کشف شده و مجوز منحصر به فرد و انتقال حقوق مسلم [به یک شرکت خصوصی],” او گفت:, آن می تواند ایجاد یک “انحصار با قیمت مناسب بیماری است.”

“تولید کننده را به اتهام آنچه که آنها می توانند که نمی تواند مقرون به صرفه” Weissman گفت.

آذر نظرات بدستآمده انتقاد از قانونگذاران دموکرات از جمله مجلس نانسی پلوسی که اشاره شده آذر موقعیت قبلی به عنوان یک لابی گر برای داروسازی شرکت الی لیلی LLY, -2.37%. شرکت نمی کند, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“من حدس می زنم روز گذشته هنگامی که وزیر ساخته شده است که بیمار توصیه بیانیه او پوشیدن داروسازی کلاه که او قبل از او به اینجا آمد” پلوسی گفت: در روز پنج شنبه.

در پنج شنبه, آذر اطمینان قانونگذاران در خانه راه و وسیله کمیته که اگر دولت بودند به همکاری با بخش خصوصی آنها خواهد co-صندوق پژوهش. انجام این کار به او گفت: “حصول اطمینان از وجود دسترسی مناسب به میوه است که آیا واکسن و یا درمان.”

در ایالات متحده وجود دارد و 62 مورد از coronavirus از جمله اول ممکن است مورد انتقال این ویروس در جامعه به عنوان جمعه. در سراسر جهان وجود دارد به عنوان بسیاری از 83,861 موارد و 2,867 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>