این است که ارزان ترین زمان برای بازدید از دیزنی لند و دیزنی جهان

بسته به زمانی که شما در حال برنامه ریزی یک سفر به دیزنی لند یا والت دیزنی جهان سفر خود را ممکن است فقط بدست گران تر است.

دیزنی قطع -0.97% تغییر قیمت به صورت تک و چند روز بلیط و عبور سالانه در آمریکا دو استراحتگاه های این هفته است. تغییر در قیمت می آید که هر دو دیزنی لند توچال و والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر دیده می شود هجوم بازدید کنندگان به لطف جدید Star Wars: کهکشان لبه جاذبه است که باز در هر دو استراحتگاه در سال گذشته است.

در گذشته دیزنی, افزایش قیمت ها در پشت سر هم با باز کردن جدید سواری و جاذبه های. هر دو استراحتگاه را ببینید دیگر تجربه های جدید debuting در چند سال آینده از جمله جاذبه های مبتنی بر شخصیت های مارول سینمایی جهان دیزنی-پیکسار فیلم “راتاتویی” و شخصیت های کلاسیک مانند میکی موس و مینی موس.

از دست ندهید: این مادر در زمان او خانواده در 2200 $تعطیلات به دیزنی جهان به صورت رایگان

در حالی که زمان بلیط-افزایش قیمت ها به طور کلی به شرح زیر است علاوه بر این از جاذبه های جدید, سفر کارشناسان می گویند آن است که بیشتر بازتابی از افزایش مهمان تقاضا است. “دیزنی است که افزایش قیمت به دلیل آنها می گفت:” تام Bricker که صاحب DisneyTouristBlog.com. “با ضریب اطمینان بالا و افراد مایل به صرف بزرگ در سفر است.”

هنگامی که ارزان ترین زمان برای بازدید از دیزنی لند و والت دیزنی جهان

با درخواست جدید قیمت گذاری در محل تصمیم گیری زمانی که به بازدید تبدیل شده است تا حدودی سختتر از هزینه-صرفه جویی در چشم انداز. تاریخ زمانی که بلیط ها ارزان ترین و زمانی که نرخ هتل ها کمترین لزوما تراز.

برای سفر به دیزنی لند مسافران به احتمال زیاد به صرفه جویی در پول در بازدید از میان چهار شنبه, مارس 11 و روز شنبه, مارس 14 Testa گفت.

“که هفته کمترین ترکیبی از بلیط و قیمت هتل را پیدا می کنم” گفت: Len Testa, co-نویسنده کتاب “راهنمای غیر رسمی به والت دیزنی جهان” و رئیس جمهور از سفر, سایت تفریحی برنامه. “بلیط قیمت پایین سنگ (104 دلار/روز به علاوه مالیات) و دیزنی لند هتل نرخ دلار و 372/شب به علاوه مالیات در مورد $94/شب کمتر از بعدی-ارزان ترین شب های من می توانید پیدا کنید.”

ارزان ترین زمان برای بازدید از دیزنی لند است به احتمال زیاد در مارس 11 از طریق May 14.

بعدی ارزان ترین تاریخ به احتمال زیاد روزهای هفته از اوت. 24 سپتامبر از طریق. 7. قیمت بلیط نیز به پایین ترین سطح در سه شنبه ها و چهارشنبه ها از هفته آخر ماه مارس از طریق هفته سوم اردیبهشت Testa گفت. (دیزنی لند تنها منتشر شد قیمت بلیط از طریق ژوئن 30.)

بدون در نظر گرفتن زمانی که شما آن را تقریبا همیشه می تواند بهتر به بازدید از پارک در دیزنی لند در یک هفته. “تعطیلات آخر هفته مشغول هستند و گران تر در طول سال گفت:” همین Munsil شرکت مالک پارک پس انداز سایت MouseSavers.com. “دیزنی لند می شود خیلی بیشتر محلی مهمانان که اغلب فقط توسط رها در یک آخر هفته به اویختن, یک churro و سوار چند چیز است.”

همچنین ببینید: بازدید از دیزنی لند جنگ ستارگان جاذبه ؟ خودتان را ذخیره کنید $200 با خواندن چاپ خوب

بسیاری از مردم که در سفر به دیزنی لند را انتخاب کنید به ماندن در شخص ثالث هتل واقع در آناهایم در نزدیکی پارک, پس, شبانه, نرخ مقرون به صرفه تر از دیزنی متعلق به هتل. مهمانان برنامه ریزی برای اقامت در آن هتل ها باید مراقب, اما, برای هر کنفرانس است که می تواند اتفاق می افتد در این نزدیکی هست Anaheim Convention Center, که می تواند به نرخ سنبله.

‘دیزنی لند می شود خیلی بیشتر محلی مهمانان که اغلب فقط توسط رها در یک آخر هفته به اویختن, یک churro و سوار چند چیز است.’

—همین Munsil شرکت مالک MouseSavers.com

علاوه بر بازدید کنندگان باید نگاه کردن برای “خاموشی” خرما برای جنوب کالیفرنیا می گذرد سالانه به دیزنی لند به عنوان پارک ها کمتر خواهد بود شلوغ با مردم محلی در آن روز. در حالی که قیمت این تاریخ ممکن است بالاتر از این تجربه می تواند لذت بخش تر Munsil گفت.

در والت دیزنی جهانی بسیاری از همان قوانین کلی اعمال می شود. روزهای هفته که مدرسه در جلسه به طور کلی ارزان ترین زمان برای بازدید است. “ارزان ترین آینده زمان برای رفتن به والت دیزنی جهان است Aug. 23 سپتامبر از طریق. 12, سال 2020” Testa گفت. هزینه بلیط حدود 103 دلار در هر شب به مدت 4 روز تصویب و دیزنی هتل رک نرخ در محدوده بین 133 دلار به $162 یک شب به علاوه مالیات در آن کمترین هزینه استراحتگاه که پایین ترین قیمت از سال است.

دیگر تاریخ ارزان محدوده شامل هفت. 13 طریق Oct. 8 اکتبر. 25 از طریق Nov. 4 نوامبر. 8 از طریق Nov. 20 Nov. 28 طریق Dec. 5.

ماه های تابستان نیز می تواند نسبتا مقرون به صرفه در والت دیزنی جهانی بر خلاف دیزنی لند. “تابستان به طور کلی نه به عنوان شلوغ در دیزنی جهان به عنوان شما می خواهم فکر می کنم دلیل آن را بسیار داغ” Munsil گفت. “اگر شما مایل به شجاع گرما و نور خورشید می توان آن را نسبتا خوب را تجربه کنند. فقط یک مقدار زیادی از کرم های ضد آفتاب و کلاه و امکان استفاده از تهویه مطبوع به عنوان آنجا که ممکن است.”

ادامه مطلب: برخی از دیزنی لند کارکنان می گویند که آنها در مبارزه با بی خانمانی و ناامنی غذایی

گتی ایماژ/iStockphoto

با آخرین تغییرات دیزنی در حال حاضر در محل قرار داده و پنج قیمت ردیف برای دو نوع تک-بلیط روز.
چگونه دیزنی پارک قیمت بلیط شکستن

در دیزنی لند توچال, تک-بعد از پارک قیمت بلیط بسته به تاریخ کسی بازدیدکننده داشته است. اصل دیزنی تا به حال سه قیمت ردیف برای هر دو خود را به طور منظم تک-بلیط روز است که اجازه می دهد تا مهمانان را به بازدید از یک پارک یا رفتن به دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی.

با آخرین تغییرات دیزنی در حال حاضر در محل قرار داده و پنج قیمت ردیف برای دو نوع تک-بلیط روز. پایین ترین قیمت — 104 دلار برای یک پارک و یک روز بلیط — همان باقی می ماند اما قیمت ها در پایان بالا افزایش یافته است. آن است که آیا در حال حاضر گران تر دیزنی لند پارک در یک روز داده می شود بستگی دارد که آیا آنها نقل مکان کرد و به یک بالاتر یا پایین تر-قیمت ردیف بر اساس تقاضا.

“دیزنی در واقع افزایش ‘گسترش’ از پایین ترین به بالاترین قیمت در این افزایش” Munsil اضافه شده است. “من این را به عنوان دیزنی احساس که خود را ‘لایه قیمت برای روز های مختلف’ استراتژی در حال کار است و آنها در حال عمیق تر شدن اختلاف به سعی کنید به درایو بیشتر مردم نسبت به ردیف های پایین تر و حتی از تقاضا است.”

دیزنی سخنگو گفت که این شرکت ارائه می دهد “انعطاف پذیر بلیط گزینه برای فعال کردن خانواده ها به را انتخاب کنید چه چیزی برای آنها بهتر است.”

‘دیزنی است که افزایش قیمت به دلیل آنها می توانند. با ضریب اطمینان بالا و افراد مایل به صرف بزرگ در سفر است.’

—تام Bricker, صاحب DisneyTouristBlog.com

افزایش قیمت ها بین 10 دلار و 20 دلار برای تمام انواع از چند روز بلیط به دیزنی لند پارک. دیزنی همچنین پیاده به قیمت تنها کمی برای اکثر سالانه قدم به غیر از دیزنی فلکس سالانه عبور (تا $50 به سالانه قیمت $649) و دیزنی برتر عبور (تا $100 به قیمت $2,199). قیمت ها نیز بالا رفت و برای حداکثر عبور از $15 تا 20 دلار افزودنی که اجازه می دهد تا مردم به رزرو یک نقطه در خط جاذبه های محبوب.

در والت دیزنی جهانی این شرکت افزایش قیمت در بسیاری از آن می گذرد سالانه با افزایش اعم از $15 $76 — هر چند می گذرد سالانه برای ساکنان فلوریدا باقی می ماند همان قیمت.

ادامه مطلب: 10 ، 000 نفر برای اعمال 14 مزد مشاغل در دیزنی

به صورت تک و چند روز بلیط از جمله پارک قیف بلیط, قیمت ها نیز تغییر کرده است. دیزنی را ارائه نمی دهد قیمت جدید محدوده اما گفت که آنها آنلاین در دسترس است.

مسافران برنامه ریزی والت دیزنی جهان سفر کرده اند گفت که قیمت به نظر می رسد که با افزایش اسمی برای برخی از تاریخ های بین 20 $و $40, Bricker گزارش شده است. والت دیزنی با استفاده از تقاضا بر اساس قیمت گذاری برای هر دو تک و چند روز بلیط با قیمت هر روز در حال کاهش برای چند روز بلیط. از Feb. 14, قیمت ها در محدوده از $109 دلار به 159 برای یک روز بلیط.

پارک قیف علاوه بر این هزینه بین $65 و 85 دلار در هر بلیط بسته به اینکه چگونه بسیاری از روز کسی از دیدن. مهمان همچنین می توانید خرید اضافی افزودنیها به بازدید والت دیزنی جهان را در پارک آب و NBA را تجربه کنند.

دیگر پول صرفه جویی در راهنمایی برای برنامه ریزی والت دیزنی جهان و یا تعطیلات دیزنی لند

جلوگیری از بازدید در طول تعطیلات و مدرسه می شکند. پارک خواهد بود شلوغ ترین و گران ترین را وارد کنید — در طول رخصتی بهار, شکرگزاری هفته و هفته بین کریسمس و سال جدید.

نگاه کردن برای رویدادهای خاص. هر دو استراحتگاه رویدادهای خاص در اطراف هالووین و کریسمس که نیاز به پذیرش جداگانه از خود را به طور منظم بلیط پارک و عبور می کند. علاوه بر این, Walt Disney World میزبان ماراتن و دیگر وقایع در حال اجرا در ژانویه و فوریه است که افزایش پارک های حضور و غیاب و قیمت.

در نظر گرفتن خرید از مجاز نمایندگی فروش بلیط. شرکت هایی مانند پارک محافظ و مخفی توریستی فروش تخفیف والت دیزنی و دیزنی لند بلیط که می تواند ارائه صرفه جویی های بزرگ در مقایسه با خرید به طور مستقیم از دیزنی. سایت تفریحی برنامه یک ماشین حساب برای تعیین که در آن شما می توانید ارزان ترین بلیط به والت دیزنی جهان. اگر خرید از یک شخص ثالث اطمینان از آنها یک شرکت معتبر برای جلوگیری از بلیط کلاهبرداری و خرید بلیط از وب سایت بی مانند EBAY +2.55%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>