‘این است که آموزش آنلاین لحظه’ به عنوان کالج نزدیک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

به عنوان بیشتر دانشکده ها حرکت می کند به نگه دارید از راه دور کلاس میان COVID-19 شیوع زوم تصویری Communications Inc. و Cisco Systems, Inc. در میان شرکت های فن آوری ارائه معاملات را به خود جلب موسسات به دنبال ارائه درس آنلاین.

“این است که آموزش آنلاین لحظه” برای اثبات یک تجربه مثبت در مقابل از مخاطبان بزرگ, 2U, Inc. TWOU, -11.59% مدیر اجرایی تراشه Paucek گفت MarketWatch. رهبر آنلاین-آموزش و پرورش شرکت انتظار دارد که پس از مدارس معرفی ابزار آنلاین جدید با توجه به شیوع آنها خواهید بود و بیشتر گنجانده شده است برای انتخاب کردن “حاوی” تجارب آموزشی که مخلوط در کلاس های حضوری با آنلاین tie-ins پس از این وضعیت را بهبود می بخشد.

مشاهده بیشتر در: Coronavirus تهدید لغو کلاس در عمده دانشگاه های ایالات متحده

سیسکو CSCO, +5.31% اجرایی گفت MarketWatch که این شرکت ارائه شده است آن Webex آموزش و پرورش نرم افزار به عنوان یک رایگان 180 روزه آزمایشی به مدارس در طول شیوع COVID-19. این مجموعه را فراهم می کند گزینه ای را برای گروه تصویری جلسات خصوصی تماس های تصویری, فایل های اداری و کنترل و همچنین به عنوان توانایی برای اساتید برای ضبط تمام جلسات برای مشاهده آینده و تحویل خودکار رونوشت پس از این واقعیت است.

Aruna Ravichandran این افسر ارشد بازاریابی برای سیسکو همکاری محصولات گفت که او فکر نمی کنم که دانشگاه و اساتید و رؤسای آماده شد برای یک شوک است که نیاز به یک حرکت سریع در مقیاس نسبت به آموزش مجازی مانند coronavirus. سیسکو دیده است 700% دست انداز در تصویب آن کلی تر Webex گره خورده-همکاری ارائه از آنجا که این شرکت شروع به ارائه رایگان یو پی اس ثبت نام اما Ravichandran فکر می کند که دست انداز در علامت یو پی اس برای آموزش و پرورش متمرکز محصول می تواند حتی بزرگتر.

از دست ندهید: دانشجو-وام گیرندگان می تواند به طور موقت فرار در پرداخت در coronavirus همه گیر Mnuchin می گوید:

دانشگاههای متعدد استفاده می شود سیسکو Webex محصول آموزش و پرورش برای جنبه های مختلف آموزش از راه دور قبل از رمان شیوع کروناویروس و Ravichandran انتظار برای دیدن برخی از این همکاران اهرم فن آوری به طور گسترده تر به عنوان آنها مجبور به حرکت می کند بیشتر برنامه ها و کلاس های آنلاین.

دیگر مدارس با استفاده از تکنولوژی زوم تصویری ZM, +3.00%, این ویدئو کنفرانس شرکت که به عنوان یک نادر سهام-بازار برنده در انتظار است که بیشتر در محل کار خواهد بود امید بستن برای کنترل از راه دور ابزار به عنوان کارکنان ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش بیماری است. زوم نیز دارای یک آموزشی ارائه شده است.

دفعات بازدید: این سهام به ثمر رساند که بزرگترین افزایش از شیوع کروناویروس — اما این شرکت شده است از کسب و کار برای سال

زوم وبلاگ پست گفت: این شرکت با حذف 40 دقیقه جلسه در حد اولیه رایگان برای حساب مدارس در ژاپن و ایتالیا و زوم را انجام خواهد داد این “درخواست” برای K-12 مدرسه در ایالات متحده در این پست نیز مورد بحث پرداخت و آموزش و پرورش برنامه است که اجازه می دهد تا به صورت نامحدود جلسات تا 300 نفر ضبط و رونویسی و گزینه های مختلف کنترل های اداری.

زوم سخنگوی کاهش یافته است به نظر فراتر از وبلاگ شرکت پست.

الفبای Inc.’s GOOGLE, +4.20% GOOG +3.27% گوگل اعلام کرد در اوایل این ماه بود که ارائه رایگان “پیشرفته” Hangouts قابلیت را به کاربران خود آموزش و پرورش مجموعه تا ژوئیه 1 به مربیان توانایی میزبان بزرگتر جلسات مجازی و ذخیره فیلم های ضبط شده به گوگل درایو. یک شرکت مایکروسافت MSFT, +8.23% پست وبلاگ گفت که این شرکت ارائه “منابع آموزشی و چگونه به راهنماهای” برای مربیان که مایل به استفاده از محصولات مانند تیم های ویدئو کنفرانس برای کلاس های درس خود را.

زوم کردن نقطه بالا در میان برنامه های رایگان در Apple Inc.’s AAPL +4.40% فروشگاه نرم افزار همانطور که از ظهر دوشنبه, هر چند شرکت در برنامه استفاده می شود به طور کلی برای اهداف کسب و کار و همچنین آموزش و پرورش است. گوگل کلاس درس برنامه که دارای بیش از یک K-12 تمرکز رتبه سوم را در حالی که مایکروسافت تیم بود 10 و گوگل Hangouts دیدار بود 16.

2U است و همچنین شاهد افزایش علاقه به خدمات خود به عنوان مدارس تقلا برای حرکت به کلاس های سنتی آنلاین, Paucek گفت. این شرکت در عمل آنلاین-برنامه های تحصیلی به صورت غیر انتفاعی و انتفاعی دانشگاه ها است, و آن را در میان مهاجرت در فرد “خواهر” برنامه بر روی زیرساخت که در حال حاضر پشتیبانی از این مدارس حاضر معادل. همچنین انتقال فیزیکی بوت کمپ برنامه های وب است.

2U است “بسیار بزرگ با همکاری زوم” و دسته دیگر جنبه های لجستیکی onboarding دانش آموزانی که نیاز به حرکت به یک دوره آنلاین با توجه به دانشگاه سیاست Paucek گفت. این شرکت همچنین ارائه خدمات پشتیبانی به دانشگاه و به تازگی اعلام کرد که این امر می تواند با ارائه 70-plus دانشگاه شرکای پشتیبانی رایگان منابع از جمله زنده آموزشی و جلسات تمرین در نحوه برگزاری دوره های آنلاین.

همچنین نگاه کنید به: دانشگاه هاروارد و دیگر دانشگاه های بزرگ هنوز شارژ کامل شهریه به عنوان کلاس های آنلاین در میان شیوع کروناویروس

Ronda, سیاه, از این مدیر برنامه در دانشگاه ایالتی مونتانا, Gallatin, کالج, شده است با استفاده از آموزشی سیسکو Webex محصول در کلاس های درس پس قبل از وقوع و او در حال حاضر کمک به همکاران او در آشنا شدن با پلت فرم در حال حاضر که coronavirus منتقل شده است کلاس های آنلاین.

سیاه گفت: او قدردانی از ویژگی های است که اجازه می دهد تا او را به حاشیه نویسی یک تخته سیاه مجازی و ذخیره یادداشت برای دانش آموزان آینده مرجع اجازه دادن به آنها زمان بیشتری را صرف تمرکز و کمتر وقت خود را یادداشت کنید. سیاه و سفید نیز فکر می کند که استادان را انتخاب کردن برای نگه داشتن ابزار دیجیتال در اطراف پس از تلاش آنها در طول بحران کنونی در بخشی به دلیل آنها قادر خواهید بود برای رسیدن به دانش آموزان در راه های جدید است.

“دلیل آنها آن را دوست دارم و می خواهید به نگه داشتن با استفاده از آن این است که از آن باز می شود تا ارتباط بین آنها و دانش آموزان در راه آنها را تجربه نمی کنند قبل از,” او گفت: MarketWatch. قبل از سیاه و سفید استفاده می شود به دانش آموزان شماره تلفن خود را اگر آنها به حال پرسش که منجر به تماس در تمام ساعات از اعداد ناشناخته. در حال حاضر دانش آموزان در رسیدن طریق سیسکو برنامه و سیاه دارای گزینه ای برای پاسخ شخصا و یا در پاسخ به این سوال برای کل کلاس.

معرفی تصویری ابزار آموزشی به تنظیمات پرسش در مورد جمع آوری داده ها و حریم خصوصی کاربر. زوم شخصی-اطلاعات سیاست را آشکار میسازد که این شرکت ممکن است جمع آوری اطلاعات از جمله نام کاربر و آدرس ایمیل و آدرس و شماره تلفن. سیسکو جمع آوری اطلاعات مشابه.

زوم رسمی توییتر TWTR, +1.83% حساب در پاسخ به یکی از نگرانی در مورد این شرکت سیاست حفظ حریم خصوصی است که آن را “تنها با استفاده از داده ها برای ارائه خدمات و حمایت از کاربران ما.”سیسکو سخنگوی گفت که این شرکت به طور کلی حفظ حریم خصوصی به آموزش آن مجموعه و سیسکو مشتریان خود را از حقوق به محتوا است که پدیدار از خود Webex استفاده است.

یک چیز را به سازمان دیده بان برای این است که آیا یک سازمان فعال “ویدئو به طور پیش فرض” با توجه به لوپز تحقیقات تحلیلگر اصلی Maribel لوپز, که بدان معنی است که دانش آموزان’ دوربین به طور خودکار شروع به پخش یک بار آنها پیوست یک کنفرانس. با خاموش کردن این ویژگی مدارس می تواند به دانش آموزان بیشتر کنترل بیش از که و که در آن آنها می خواهند به نظر می رسد در دوربین.

همانطور که برای داده ها-مجموعه مسائل لوپز گفت که او “که در رابطه با نگرانی های حریم خصوصی در اطراف کسی با داشتن زوم” با توجه به این سطح از اطلاعات شخصی است که این شرکت در حال جمع آوری هر چند او اذعان کرد که برخی از والدین ممکن است احساس ناراحت می دانم که فرزندان خود را آدرس می تواند ذکر شده در یک شرکت با تکنولوژی پایگاه داده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>