این است چگونه coronavirus زنده هوابرد — و روی مقوا و پلاستیک و جراحی با توجه به مطالعه کارشناسی

COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید است “پایدار برای چندین ساعت به روز” در ذرات معلق در هوا و روی سطوح از جمله پلاستیک و استیل ضد زنگ با توجه به مطالعه منتشر شده در این هفته در کارشناسی New England Journal of Medicine.

مطالعه مستروف توسط دانشمندان در موسسه ملی بهداشت مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از UCLA و دانشگاه پرینستون. آن را در دسترس ساخته شده در فرم های چاپی در روز دوشنبه و با هدف ارائه وضوح بیشتر بر روی این ویروس را contagiousness.

در مقابل به SARS-CoV-1 ترین ثانویه موارد جدید SARS-CoV-2 انتقال به نظر می رسد اتفاق می افتد در جامعه تنظیمات به جای مراقبت های بهداشتی تنظیمات.

یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند

دانشمندان دریافتند که SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 بود و قابل تشخیص در هوا تا سه ساعت به چهار ساعت در مس تا 24 ساعت روی مقوا و تا 2 تا 3 روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ.

نتایج حاصل از این مطالعه ارائه بینش های اضافی به ثبات جدید SARS-CoV-2 و یا سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 و نشان می دهد که مردم در به دست آوردن ممکن است این ویروس از طریق هوا و بعد از لمس اشیاء آلوده با توجه به نویسندگان.

چه مدت ویروس باقی می ماند “پایدار” — اصطلاح مورد استفاده توسط محققان — به احتمال زیاد بستگی به رطوبت و درجه حرارت اتاق و متغیرهای دیگر از جمله تهویه مطبوع, باز کردن پنجره ها و به طور کلی کیفیت هوا کارشناسان می گویند و توصیه به استفاده از این نتایج به عنوان یک راهنمای.

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: ‘آنها تشبیه آن به یک جنگ که در آن تعداد تلفات فقط در آینده نگه دارید’: ایتالیایی ها پیدا کردن همبستگی انعطاف پذیری و موسیقی در طول coronavirus مستند

SARS-CoV-1 بیماری که آلوده بیش از 8000 نفر در چین در سال 2002 تا 2003 است که انسان coronavirus نزدیک ترین مربوط به آخرین شیوع. آنها رفتار اکثر مشابه که متاسفانه نتواند به توضیح دهد که چرا COVID-19 تبدیل شده است بسیار بزرگتر شیوع نویسندگان گفت.

یک نظریه: ظهور شواهد نشان می دهد که افراد مبتلا به COVID-19 ممکن است گسترش این ویروس بدون به رسمیت شناختن و یا قبل از به رسمیت شناختن علائم. این امر را بیماری-اقدامات کنترلی که موثر در برابر SARS-CoV-1 “کمتر موثر در برابر جانشین آن.”

در مقابل به SARS-CoV-1 اکثر موارد ثانویه از آخرین coronavirus انتقال به نظر می رسد اتفاق می افتد در جامعه تنظیمات به جای در بهداشت و درمان-مراقبت از تنظیمات نویسندگان نوشت. دومی نیز در معرض معرفی و گسترش COVID-19. آنها توصیه می کنند:

• اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند.

• اجتناب از دست زدن به چشم ها بینی و دهان.

• ماندن در خانه هنگامی که شما مریض هستند.

• پوشش خود سرفه یا عطسه با دستمال و سپس پرتاب بافت در سطل زباله.

• تمیز کردن و ضد عفونی اغلب لمس اشیاء و سطوح با تمیز کردن اسپری و یا پاک کردن.

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: ‘فقدان یک جزیره پاسخ نیز لرزاند جوامع در هر دو طرف ایرلندی مرز.’ بارها از نزدیک با توجه به coronavirus مسائل دولت جدید قوانین سختگیرانه برای مجالس ترحیم

MarketWatch تصویر عکس/iStockphoto

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: ‘وجود دارد به سختی زمان برای جذب پیامدهای هر یک توسعه جدید است.’ Coronavirus موارد افزایش در سوئیس ساکنان نگه داشتن چشم با احتیاط در ایتالیا را به بدتر شدن وضعیت در کنار درب

همانطور که از شنبه شب وجود دارد 304,544 مورد تأیید و 12,974 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به داده ها از پایگاه داده از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی; این پایگاه همچنین گزارش داد 91,540 بهبود. ایالات متحده تا به حال حداقل 25,493 تایید coronavirus موارد و 307 مرگ جان هاپکینز اضافه شده است.

دسترسی و در دسترس بودن تست در ایالات متحده آمریکا است که یکی از مهم ترین نگرانی های برای آمریکایی ها. برخی از بیمارستان ها اجرا شده اند درایو-از طریق تست سایت در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ترویج یک سایت ساخته شده توسط همانا الفبا, Inc.’s GOOGL, -3.91% زندگی-علوم بازو.

چگونه COVID-19 منتقل می شود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>