این شرکت اروپایی نیست sugarcoating آن coronavirus مشکل

Pernod Ricard ساز جیمسون ویسکی و Absolut vodka, برش آن سود سالیانه چشم انداز رشد اقتصادی برای 2019-2020 در روز پنج شنبه به عنوان آن گفت: چین coronavirus اپیدمی شد به احتمال زیاد به یک “شدید” و تاثیر آن در سه ماهه سوم عملکرد.

فرانسه ارواح ساز که تولید 10 درصد از فروش جهانی در چین گفت: آن را نمی تواند پیش بینی “مدت و میزان تاثیر” اما تاکید آن باقی مانده اعتماد به نفس در استراتژی کلی.

“به نظر ما Pernod Ricard سزاوار اعتبار برای تلاش برای تعیین کمیت تاثیر که چند شرکت دیگر ما به دنبال انجام داده اند” گفت: James Edwardes جونز تحلیلگر در بازارهای سرمایه RBC.

وی افزود: “ما باور نمی کنیم که این باید به شدت وزن در سهام البته چین یک بازار مهم برای Pernod Ricard (ما برآورد 14 درصد از فروش و 20% از کسر [درآمد قبل از بهره و مالیات]) اگر عدم واکنش برای دیگران در این بخش است که هر راهنمای.”

سهام در Pernod RI +3.80% بسته تا 3.8% در روز پنج شنبه.

Pernod هشدار آمد و به عنوان اتحادیه اروپا در روز پنج شنبه هشدار داد که شیوع کروناویروس حال ظهور به عنوان یک “جدید و خطر حرکت نزولی” برای منطقه یورو و چشم انداز رشد.

در زمستان آن سال 2019 اقتصادی پیش بینی کمیسیون اروپا گفت: “دیگر آن طول می کشد, اما, بالاتر از احتمال دست کشیدن بر اثر تمایلات اقتصادی جهانی و شرایط تامین مالی.”

Paolo Gentiloni کمیسر اروپا در امور اقتصادی افزود: “ما هنوز هم به صورت قابل توجهی در سیاست عدم قطعیت که در سایه بیش از تولید است. همانطور که برای coronavirus آن است که بیش از حد به زودی برای ارزیابی میزان منفی آن تاثیر اقتصادی.”

Pernod جهان دومین ارواح گروه پس از انگلستان Diageo DGE, -0.87%, گفت: سود عملیاتی از تکرار عملیات خواهد رشد بین 2% تا 4% در سال جاری از 5 درصد به 7 درصد آن را قبلا پیش بینی شده به دلیل تاثیر از شیوع کروناویروس.

فرانسه ارواح ساز گزارش سود خالص €1.03 میلیارد دلار ($1.12 میلیارد دلار) تا 1% از سال قبل در حالی که سود حاصل از تکرار عملیات شد €1.78 میلیارد 4.3 درصد آلی اساس. فروش رسیده €5.47 میلیارد دلار در این شش ماه به Dec. 31 یک 5.6% افزایش در سال قبل از آن 2.7 درصد بالاتر در آلی اساس.

این شرکت تحت فشار برای افزایش حاشیه آن و بهبود حاکمیت شرکتی در دسامبر سال 2018 پس از ایالات متحده فعال سرمایه گذار الیوت مدیریت ساخته شده 2.5 درصد از سهام خود در این شرکت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>