دزد سرقت هزاران facemasks از کلن بیمارستان

مواردی که به طور معمول باید یک مقدار اندازه گیری شده در سنت در حال حاضر ظاهرا باید ارزش برای مجرمان است. بیمارستان در سراسر آلمان گزارش کرده اند دزدی از دنده محافظ.

سارقان به سرقت تقریبا 50,000 محافظ ماسک صورت در نظر گرفته شده برای کلینیک های پزشکی در کلن.

پلیس گفت: سارقان در زمان ماسک از تدارکات مرکز شهر کلن درمانگاه. کارمند متوجه سرقت در صبح روز دوشنبه و به اطلاع مقامات.

پس از سرقت در شهرستان, مدیریت بحران تیم نقل مکان کرد و به امن و بررسی تمام سهام ضروری و مورد نیاز تجهیزات حفاظتی برای کلینیک و خدمات اورژانس.

“این یک کیفیت جدید از سرقت” یک سخنگوی بیمارستان گفت: آژانس خبری DPA. “ما در حال صحبت کردن در مورد موارد است که به طور معمول باید یک مقدار اندازه گیری شده در سنت اما ظاهرا وجود یک بازار برای آنها در حال حاضر.”

این سخنگوی گفت که با وجود سرقت آنها انتظار قریب الوقوع کمبود در این شهر بیمارستان.

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

سرطان بخش زده

پلیس در آلمان گزارش داده اند که دزدی های مختلف مربوط به شیوع کروناویروس.

در ایالت نیدرزاکسن در کشور پیش از آن در ماه مارس, پلیس مشغول تحقیق در مورد سرقت از 1200 ماسک صورت. در ایالت نوردراین وستفالن در کشور آلمان واقع همان حالت ادکلن بیمارستان گزارش سرقت از صدها بطری از دست sanitzer که در حال حاضر در تامین کوتاه مدت.

در برلین مقادیر زیادی از مواد ضد عفونی کننده ، ماسک و دستکش و لباس محافظ به سرقت رفته بودند از کودکان مراقبت ويژه از Virchow کلینیک Charité که به نظر می رسد پس از بسیاری از بیماران مبتلا به سرطان, پخش RBB گزارش شده است.

بیمارستان بود گزارش کوتاه در حال اجرا بر روی ماسک بعد از دزد زده تحویل کامیون رهبری برای بیمارستان است.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>