‘آنها تشبیه آن به یک جنگ که در آن تلفات فقط در آینده نگه دارید’: ایتالیایی ها پیدا کردن همبستگی انعطاف پذیری و موسیقی در طول coronavirus مستند

COMO, Italy — این صبح یکشنبه در کومو.

معمولا خیلی شلوغ در روزهای یکشنبه که من فکر می کنم دو بار در مورد رفتن به مرکز شهر اما امروز خیابان ها خلوت. همه کافه ها, کافه ها و مغازه ها را نشانه درهای خود را گفت: “تا اطلاع ثانوی بسته.” حتی کلیسای جامع در میدان اصلی بسته شده است. وجود دارد در دسترس برای نماز اما اگر وفادار می خواهید جرم آنها را به آن را آنلاین دریافت کنید. از دکه های روزنامه فروشی به فروش مقالات و سوپر مارکت باز است, های سرسام آور ورود دو تا پنج در یک زمان.

دو نفر توقف به خوش آمد می گوید هر یک از دیگر در حالی که راه رفتن سگ خود را نگه داشتن توصیه می شود فاصله یک متر است. صدا از پنجره فریاد: “Andate a casa!” (” ، “). وجود دارد وهم آور احساس به شهر مانند شما در حال ورود به یک نوع از قبل یا بعد از جنگ منطقه. ماشین های پلیس گشت زنی در خیابان ها و حتی در pedestrianized مناطق. وجود ایستگاه های بازرسی برای اطمینان حاصل شود که افرادی که در خارج اند و دلیل خوب است. آنها در یک مسابقه در برابر زمان برای مهار COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus SARS-CoV-2.

آنها به طور متوسط سن کسانی که فوت کرده اند از COVID-19 در ایتالیا است 80.3 و تنها 25.8 درصد زنان هستند.

اگر شما را متوقف کنید, شما باید ثابت کنید که در آن شما در حال رفتن با داشتن آن به خود اعلام کرد در تعیین ماژول از وب سایت دولت. هر آنچه که شما اعلام موضوع به چک و اگر آن را در بر داشت به غلط شما می توانید تا پایان با یک حبس از سه ماه. هر کسی در یک گروه جریمه خواهد شد در نقطه

ما شده ایم بسیج به گرفتن مسئولیت جمعی برای جلوگیری از چرخه معیوب از سرایت. در حالی که نخست وزیر جوزپه کونته در واقع گفت: چه مدت این مستند در حال رفتن به آخرین تاریخ تعیین شده برای بررسی است, آوریل 3. آنچه ممکن است به نظر می رسد به برخی از تماشاچیان مانند طولانی و تحمیل خواب بعدازظهر که ایتالیایی ها در کل عشق است, در واقع, مهلت از نبرد در برابر pre-مستند انکار است. اجتماعی فاصله است کلیدی برای کاهش عفونت ها و در نظر گرفتن فشار بیمارستان ها و کادر پزشکی.

فرماندار جنوا جیووانی Toti در حال حاضر برنامه ریزی برای روشن کردن کشتی و قایق به طور موقت تجهیزات پزشکی. این تا حدودی به دلیل انتظار پیامدهای از ازدحام در سواحل آخر هفته گذشته و همچنین به آزاد کردن تخت بیمارستان از کسانی که convalescing. وجود دارد و حتی بحث های اضافی کشتی تبدیل شده به طوری که برای ارائه یک محل برای افرادی که قرارداد این ویروس برای رفتن به قرنطینه به خصوص اگر آنها افراد مسن و یا افراد آسیب پذیر در خانه. برای اولین بار از این سازه ها باید در پنج روز کاری.

برخی از تصاویر به تازگی منتشر شده است از بیمارستان محلی در اینجا در کومو. اگر چه کارکنان بیمارستان در حال کار صاف کردن برای آزاد کردن مناطق دیگر از بیمارستان به جای COVID-19 نفر به تعداد کسانی که در حال اعتراف کرد که افزایش چشمگیر. تخت راه اندازی شده اند در آنچه به نظر می رسد آمبولانس در ورودی منطقه است. آن را گرم می شود. آنها را از آن تماس بگیرید “اتاق گرم” و این که در آن بیمارانی که مشکوک به قرارداد این ویروس متوقف هستند و جایی که آنها صبر کنید. همچنین استراتژیک به عنوان آن را درست در کنار اتاق اورژانس.

پرستاران و پزشکان که درمان این بیماران مجبور به پوشیدن خفه کننده ماسک صورت و سنگین آزمایشگاه-کت حفاظت برای ساعت ها در پایان. برخی از عکس ها نوشته شده در رسانه های اجتماعی خود را برای نشان دادن چهره کبود از پوشیدن ماسک برای مدت طولانی. آنها بسیار زیاد تحت فشار جسمی و روانی و در ادامه درخواست خود را به بازی بخشی خود را. آنها تشبیه آن به یک جنگ که در آن تلفات فقط در آینده نگه دارید.

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: ‘بازنشسته پزشکان خواسته شده است برای رفتن به کار می کنند. ایتالیا مستند نشده تا به حال تاثیر زیادی هنوز

آلیسون Fottrell زندگی می کند و می آموزد در کومو ایتالیا.

در واقع در سراسر کشور تعداد مورد تأييد contagions است که توسط هزاران نفر. همانطور که از دوشنبه شب وجود دارد 27,980 موارد تایید شده در ایتالیا 2,158 مرگ و میر و 2,749 کسانی که بهبود یافته اند. دو صد و پنجاه نفر در یک روز.

آن را کمی بیش از سه هفته از زمان آغاز شیوع و بنابراین ما باید اطلاعات بیشتر در کسانی که فوت کرده اند از COVID-19. متوسط سن 80.3, سیلویو Brusaferro حقوقی نماینده Istituto Superiore di Sanità گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر. تنها 25.8 درصد زنان هستند. متخصصان بیماری های نیز تخمین زده است که تعداد واقعی افرادی که این ویروس بسیار بالاتر از آمار رسمی است که تعجب آور نیست با توجه به این ویروس شده است گردش آزادانه برای هفته ها.

تحقیقات نشان می دهد که اگر چه مردم بیشتر احتمال دارد به گسترش این ویروس اگر علامتی, آنها هنوز هم می تواند مسری با نور به هیچ علائم. و هر کس با علائم swabbed. وقتی کسی در خانواده می شود این ویروس به دیگران با علائم با این حال نور همیشه در انزوا نگه داشته. هنگامی که مردم در انزوا با یک درجه پایین تب چهره به چهره توجه پزشکی است که دشوار است به غیر ممکن است.

میلان در حال حاضر تنها پنج روز به جای 30 به صورت زنده ماندن بستگان به سازماندهی خصوصی بود….

زمانی که آنها دریافت بحرانی آنها گرفته شده و به بیمارستان و تماس مستقیم با بقیه خانواده قطع شده است. اگر بیمار پس از آن می میرد کسانی که شده اند در قرنطینه به خصوص کسانی که علامتی هستند بعید است دوباره آنها را ببینید. وجود دارد یک “مطلق بان کی مون” در خروج از خانه برای کسانی که در قرنطینه.

کلیساها در برخی از نقاط لمباردی تبدیل شده اند morgues در حالی که میلان در حال حاضر تنها پنج روز به جای 30 به صورت زنده ماندن بستگان به سازماندهی خصوصی بود…. در غیر این صورت در برخی موارد آن را هولوکاست به طور پیش فرض. که چگونه مردم انتظار می رود برای خداحافظی به عزیزان خود. مجالس ترحیم مثل همه گردهمایی های اجتماعی ممنوع است. کسانی که جلو و از طریق افراد مسن به ویژه نگران آن است که این یک تهدید است که رفتن به ادامه.

پس از آن احساس می کند مانند ما تمام شده است یکباره به یک جدید طبیعی است. بسیاری از چیزهایی که بعد از این مستند تغییر خواهد کرد. اما تا زمانی که همه چیز حداقل ثبات وجود دارد یک عنصر حقیقی. اگر چه کونته به ما اطمینان داد که “non è necessario کرایه nessuna corsa هر acquistare cibo” — “هیچ عجله به خرید مواد غذایی” — سوپرمارکت خرید دیگر بسیار ساده و تبدیل به بیشتر از یک impresa. اما هنگامی که شما در نهایت می توانید به فروشگاه با سبد خرید شما همه چیز شما نیاز وجود دارد در قفسه.

آمدن به این آخر هفته گذشته از رود قله در عفونت شهردار رم, ویرجینیا, دید از بالا, قدیمی, راه اندازی هشتگ #AffaciamociAlle18 — #اجازه’sGoToTheWindowAtSix. این دیدار برنامه ریزی شده بود برای Friday the 13th در 6 p. m. در واقع هر کس دعوت شد برای رفتن به ویندوز خود و یا در بالکن برای گفتن سلام به همسایگان خود را و آواز خواندن همراه و یا پخش موسیقی. این نیز به ارمغان بیاورد صفحه اصلی پیام یکی دیگر از هشتگ که در زندگی: #TuttoAndràBeneیا #EverythingWillBeFine.

این نوع از طرح های بسیار مهم است برای افرادی که در زندگی این مستند به تنهایی و بدون شک احساس بیشتر جدا شده از بیشتر است. آنها همچنین به عنوان یک تقویت به کسانی که در حال مبارزه در بیمارستان ها برای صرفه جویی در زندگی می کند. پس در روز جمعه 13th از میلان به سیسیل مردم آواز در گروه کر از خود در بالکن.

وجود دارد یک آهنگ برای هر منطقه از سرود ملی به Pino Daniele را “Napul است” و معروف ضد فاشیستی مقاومت ترانه “Bella Ciao.” مردم در شهرها از ناپل به میلان ایستاده در بالکن خود را به آواز خواندن آهنگ میهنی در سراسر خیابان های خالی — و به آسمان شب: آهنگ از جمله “Canto della گل شاه پسند”(و در حالی که سینا می خوابد) و “Abbracciame” (Hug Me).

اما نه تنها مردم آواز; در دیگر مناطق بی شماری از نوازندگان پیوست در این طرح با بداهه کنسرت از بالکن در رم به سینا به فلورانس و فراتر از راست به بالکن در کومو. حتی اصل ویولونیست La Scala در میلان گرفت تا ابزار خود را و بازی در برابر پس زمینه از یک بنر که به عنوان خوانده شده: “غیر molliamo, ce, la faremo.” که ترجمه را به عنوان: “ما نمی خواهد داد تا ما زنده خواهد ماند.”

در میان مستند و بازرسی وجود دارد یک حس همبستگی. مردم آگاه باشید که جهان در حال تماشای. وجود دارد یک پیام از امید در این موسیقی: اگر ما را از طریق شما خواهد شد بیش از حد.

آلیسون Fottrell یک معلم و نویسنده زندگی در Como, Italy.

این مقاله بخشی از یک MarketWatch سری, ‘اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر.’

MarketWatch تصویر عکس/iStockphoto

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>