این افراد در معرض خطر ابتلا به کروناویروس

یک خانه سالمندان در نزدیکی سیاتل به رنج می برند و شیوع کروناویروس برجسته نگرانی که افراد مسن در حال افزایش خطر ابتلا به این بیماری است.

Covid-19, همچنین شناخته شده به عنوان coronavirus, رسیده, ایالات متحده است. دو مرگ و میر گزارش شده است که روز دوشنبه در واشنگتن از جمله یک مرد در 50s و مرد دیگری در 70s به. شده اند وجود دارد موارد تایید شده در آریزونا و کالیفرنیا و ایلینویز, Massachusetts, New York, رود آیلند و ویسکانسین و هزاران نفر دیگر در حال آزمایش هستند.

جزئیات: Coronavirus به روز رسانی: 89,197 موارد 3,048 مرگ و میر نگرانی در مورد مراقبت های بهداشتی کارگران در واشنگتن

یکی از افرادی که درگذشت ساکن بود در زندگی مرکز مراقبت از کرکلند بشویید. که در حال حاضر در حال نظارت. چهار نفر دیگر از ساکنان خانه سالمندان بستری شده اند با سه در وضعیت بحرانی قیصر اخبار بهداشت و درمان گزارش شده است. وجود دارد 108 ساکنان و 180 کارکنان — بیش از 50 در حال برگزاری نمایشگاه علائم کروناویروس. اعضای خانواده و دوستان و داوطلبان و فروشندگان به حالت تعلیق درآمد از بازدید از این مرکز در بیانیه ای گفت.

“این به نظر می رسد به تحت تاثیر قرار سالمندان بدتر از مردم به عنوان یک کل” گفت: ویلیام Hanage دانشیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. اما وجود دارد به اندازه کافی اطلاعات در طیف شدت او گفت:. “ما تمایل به دیدن موارد شدید تر و نه کمتر موارد شدید. امیدوارم که روشنتر خواهد شد در چند هفته آینده,” او گفت:.

دیدن: به عنوان coronavirus عفونت بیش از 20,000 اینجا است که چگونه آن را به سرعت در حال گسترش

این ویروس که سرچشمه در ووهان چین در اواخر سال گذشته تحت تاثیر 25 کشور تا کنون. وجود دارد بیش از 31,000 موارد و 638 مرگ و میر در سراسر جهان, سازمان جهانی بهداشت گزارش شده است. هیچ یک از بیماران در ایالات متحده کشته شده اند اما بسیاری از کسانی که فوت کرده اند در کشورهای دیگر بودند و افراد مسن. داده های اولیه از چین ملی کمیسیون بهداشت نشان می دهد بیمارانی که فوت ناشی از کوروناویروس بودند در 60s, 70s و 80s و به نمایش گذاشته تب و سرفه و تنگی نفس بلومبرگ گزارش داد اوایل این سال است.

Coronavirus نیز می آید در زمانی که بسیاری از مردم در حال sniffling سرفه و پایین آمدن تب. زمستان است که شناخته شده به عنوان فصل سرما و آنفلوانزا و آمریکایی هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به این بیماری است. “ویروس های تنفسی شدید در افراد مسن تر گفت:” علامت گذاری Mulligan, مدیر NYU Langone سلامت آن بخش از بیماری های عفونی و ایمونولوژی. “ما سیستم ایمنی بدن در سنین و آن را به عنوان موثر است.”

اگر یک فرد مسن تر — و یا هر کسی واقعا شروع به احساس بیمار آنها نباید تمرکز بر روی آن به طور بالقوه بودن coronavirus اما به جای رسیدن به یک دکتر. “می توان آن را یکی دیگر از ویروس تنفسی” گفت: Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. علائم کروناویروس و آنفلوانزا مشابه هستند و آنفولانزا می تواند فقط به عنوان خطرناک برای کسی که مسن تر است.

از حدود 34000 نفر تخمین زده می شود مربوط به آنفولانزا مرگ و میر در فصل 2018-2019 بیش از 25,500 از آنها از افراد 65 ساله و مسن تر با توجه به CDC. از بیش از 490,000 آنفولانزا مربوط به بستری شدن در بیمارستان حدود 280,000 شد و تخمین زده می شود برای بیماران از همان گروه سنی است.

افراد مسن تر نیز ممکن است دچار عوارض ناشی از آنفولانزا مانند ذات الریه و یا بدتر شدن بیماری های مزمن مانند آسم یا بیماری های قلبی CDC گفت.

همچنین نگاه کنید به: دکتر چینی که صدا اوایل هشدار در مورد شیوع کروناویروس می میرد

بسیاری از آمریکایی ها در حال عجله برای خرید فولاد ماسک صورت برای جلوگیری از coronavirus اما Adalja گفت که لازم نیست. اغلب اوقات مردم آنها را می پوشند نادرست و تیز و شیب در تقاضای مصرف کننده برای این ماسک می تواند به معنای کمبود برای افرادی که به آنها نیاز دارید — به طور عمده ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

ماسک صورت ممکن است مردم را از دست زدن به صورت خود و یا بالا بردن آگاهی وجود دارد اما کافی نیست تحقیقات به پشتیبانی چگونه مفید این ماسک ها برای جلوگیری از بیماری های Hanage گفت. آنها می تواند کمک به از پوشنده لباس گسترش این بیماری ،

در عوض کسانی که به دنبال فعال عمل باید بهداشت دست. ضد عفونی کننده دست مفید است اما تا “خوب قدیمی از مد افتاده صابون و آب” Hanage گفت. این واکسن ممکن است جلوگیری از coronavirus اما آن را می توانید ذخیره کنید کسی از پایین آمدن با آنفلوانزا و کمک به پزشکان در تشخیص بیماران مبتلا به او اضافه شده است. افراد همچنین باید برای جلوگیری از رفتن به کار می کنند زمانی که آنها بیمار عمل انزوای اجتماعی حداقل تا 24 ساعت گذشت بعد از یک تب و پوشش دهان خود را با دست یا دستمال زمانی که آنها سرفه مولیگان گفت.

یکی دیگر از چیز بسیار مهم به خاطر داشته باشید: “این است که یک وقت برای ترس و وحشت در آمریکا” مولیگان گفت. “این یک زمان برای آگاهی و مداوم برای گوش دادن به این وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>