: این مدیران شرکت بوده اند با خرید سهام شده اند که با چکش توسط coronavirus نگرانی

در سرمایه گذاری خود کتاب “حیاتی چند در مقابل بی اهمیت بسیاری: سرمایه گذاری با خودی و نه تودهها” جورج Muzea استدلال می کند که بهترین زمان برای خرید سهام زمانی است که “کسانی که در دانش” خرید و “کسانی که نمی دانم” در حال فروش است.

مردم می دانند که شرکت های بزرگ خودی مانند مدیران و مدیران ارشد که گزارش روزانه در فروش روند و پیش بینی های که می تواند خواندن زبان بدن و دیگر سیگنال های داخل شرکت.

آنها در حال خرید مانند دیوانه در coronavirus-led بازار خرس.

من دنبال خودی خرید روزانه برای بیش از 10 سال به دلیل آن را از من چگونه انتخاب نام برای سهام عضویت در خبرنامه “قلم مو رنگ کردن در سهام” در سال 2010 است. موج فعلی خودی خرید است به عنوان بزرگ به عنوان هر که من دیده ام در طول هراس از بازار گاو نر — که همه به دنبال پرتاب ریباند.

از همه خودی هستند و رفتن مستقیم به تمام بخش های که ظاهرا ضربه سخت ترین ویروس: مسافرت هوایی و پارک های تفریحی و رستوران و اقتصادی مناطق حساس مانند مواد اولیه و انرژی و صنعتی. آنها انجام این کار با تکرار خرید های بزرگ. وجود دارد عملا هیچ خودی خرید در کلاسیک دفاعی مناطق مانند مصرف کننده کالاهای اساسی.

کسانی که نمی دانم در Muzea را در نظر سرمایه گذاران و رسانه ها. با توجه به این که مطالعات به طور معمول نشان می دهد اکثریت قریب به اتفاق صندوق های سرمایه گذاری مشترک و صندوق های تامینی تاخیر پشت بازار آن را به اندازه کافی آسان به این ببینید که چرا او ممکن است فکر می کنم سرمایه گذاران نمی دانم. آنها قطعا فروشندگان بزرگ به تازگی در نظر گرفتن شاخص S&P 500 SPX -9.73%, میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -9.94% و شاخص Nasdaq Composite COMP -9.60% به یاد خاک.

من که به ادعای تضاد منافع در مورد اینکه آیا رسانه ها “نمی دانم.” شما می توانید تصمیم خود را اگر دیوار-به-دیوار nonstop پوشش coronavirus به نظر می رسد مانند نوع groupthink است که می تواند ابر قضاوت.

یکی از نشانه ممکن است که آن را تقریبا همه منفی و اغلب بر اساس بی دقتی در استفاده از داده ها. خود را نشان می دهد “Tucker Carlson امشب” کارلسون این هفته ادعا کرد که میزان مرگ و میر برای این ویروس است که 2 درصد به 3.4%. این اشتباه است چرا که آن را بر اساس بیش از حد کم در یک مورد تعداد. افرادی که در واقع می دانم که در مورد ویروس ها مانند virologist مایکل مینا در دانشگاه هاروارد بر این باورند که واقعی عفونت رای ممکن است 10 بار معمولا ذکر شماره به دلیل گسترده گزارش دهی موارد خفیف.

که نشان می دهد واقعی مرگ و میر است که 10 برابر کمتر از آنچه کارلسون تکرار نقاشی از گزارش های رسانه ها که همچنین به طور مداوم تکرار نادرست مرگ و مير. اما زمانی که شما نیاز به اعتبار برای حمایت از خود نشان می دهد آگهی فروش, لعنتی حقایق و ترساندن heck از مردم درست است ؟ حتما چرا که نه.

اگر شما می خواهید به استفاده از Muzea مشاوره — و به دنبال خودی به نام خرد شدن توسط سرمایه گذاران و رسانه ای منفی احساسات — زیر نظر شرکت. در ویروسی مارپیچی آنها دیده می شود خودی خرید 1 میلیون دلار یا بیشتر است. این نادر است که در خودی تجزیه و تحلیل و آن را نشان می دهد پتانسیل outperformance.

شش پرچم سرگرمی

به عنوان خود اعلام کرد بزرگترین منطقه ای پارک اپراتور در جهان و بزرگترین آب-پارک اپراتور در آمریکای شمالی و شش پرچم سرگرمی شش -22.24% فروش و سود به مقصد به ویران پس مردم را اجتناب پارک های تفریحی برای جلوگیری از coronavirus. بنابراین می رود عقل متعارف.

خودی التماس به اختلاف آنها نمی messing اطراف. مدیر Arik Ruchim رزرو بیش از 63 میلیون دلار در خرید سهام در طول coronavirus بحران از بازار و شش پرچم سهام. به نمایشگاه که در واقع پول خود را. بلکه نشان دهنده خرید توسط خود سرمایه گذاری فروشگاه ثانیه همکاران. من تخفیف زیادی قرار خودی اقدام به خرید توسط “صاحبان مفید.” این سرمایه گذاران که به گزارش زیرا آنها موقعیت. اما زمانی که خرید حجم واقعا بزرگ است و وجود یک مدیر درگیر است. به عنوان چهارمین دارنده شش پرچم در پایان سال گذشته با $180 میلیون موقعیت ثانیه شرکای احتمالا می داند که این کسب و کار خوب است. بنابراین آیا Ruchim به عنوان یک مدیر.

او نه تنها خودی خریدار. مدیر عامل شرکت مایک Spanos و مدیر سلیم Bassoul را خریداری $500,000 هر طول تاج بحران. Bassoul سابق مدیر عامل شرکت Middleby نوک سینه, نوک پستان, -10.44%, که مبادرت به فروش لوازم و تجهیزات مورد استفاده در صنعت و بنابراین او تجربه خوب ارزیابی اقتصادی روند.

خودی خرید range: $21.20 به $31.37.

کیندر مورگان

Coronavirus است به علت چنین طولانی مدت رکود اقتصادی آن را له تقاضای انرژی و کشتن انرژی, سهام, بیش از حد. این چیزی است که خرس می گویند. زمان بخش انرژی جانباز ریچارد مهربانتر بدیهی است مخالف است.

در طول زمان مارپیچی در بازار, Kinder Morgan بنیانگذار خریداری شده $25.4 میلیون ارزش سهام. من وزن موسس خرید بالاتر از بنیانگذاران احتمالا می دانید بیشتر در مورد بخش های.

مدیر عامل استیون کین نیز نادر برای خرید $93,000 ارزش است. این نسبتا کوچک است, اما او نمی خرید سهام در پنج سال. پس از آن می ایستد به عنوان یک سیگنال. کیندر مورگان بزرگی 6.2% بازده سود سهام و خودی هستند که به ما گفتن وجود دارد یک فرصت خوب برای افزایش سرمایه بیش از حد.

خودی خرید range: $15.51 به $20.72.

Newell برندها

این نزدیک ترین خودی می آیند برای خرید “دفاعی” نام. Newell مارک اتحاد دفاعی ویژگی های پس از آن را به فروش می رساند مصرف کننده کالاهای اساسی مانند تمیز کردن محصولات و مواد غذایی-ظروف ذخیره سازی. آن چیزهایی که مردم نیاز دارند تا آنها را خرید و آنها را در رکود.

اما Newell برندها NWL, -9.68% همچنین به فروش می رساند موارد اختیاری مانند Oster Sunbeam و آقای قهوه لوازم خانگی که مصرف کنندگان کاهش در طول زمان های سخت است. پس از آن از لحاظ اقتصادی حساس شرکت بیش از حد. Intriguingly این شرکت به فروش می رساند Rubbermaid دستکش که محبوب به عنوان تمیز کردن تلاش های step up با توجه به این ویروس است.

فعال سرمایه گذار Carl Icahn به تازگی خریداری یک مقدار زیادی و یا $34.6 میلیون ارزش است. و مدیر برت Icahn به تازگی خریداری $5.1 میلیون ارزش است. کسانی هم در خارج سرمایه گذار خرید که برخی از خودی تحلیلگران اخراج از دست. من فکر می کنم این خیلی بی پرده یک ابزار در خودی تجزیه و تحلیل.

پس از همه نادیده گرفتن همه خارج صاحبان معنی است که شما خرید بلوک توسط برکشایر هاتاوی BRK.ب -8.69%. آیا شما واقعا می خواهید به اخراج وارن بافت? هر کسی که نادیده Carl Icahn است از دست رفته — او یک سرمایه گذار زرنگ و دانا. Icahn فعال سرمایه گذار در اینجا لابی برای اصلاحات او فکر می کند را سهام بالا برود.

نیز وجود دارد یک $37,000 خرید توسط رابرت اشمیت. که اما به عنوان رئیس حسابداری افسر او یک مدیر خط. خود اقدام به خرید اغلب تعداد بیشتری از کسانی که از مدیران که اغلب بیشتر از حذف روز به روز کسب و کار. Newell ویژگی های یک 6.7% افزایش نرخ سود بانکی ،

خودی خرید range: $13.15 به $16.39.

مشاورین

در سن coronavirus هیچ کس می خواهد به سفر دیگر. خبر بد برای مشاورین سفر -0.47% که کمک می کند تا مسافران, کتاب, کشتی, پرواز و هتل ها و رستوران آنلاین. بنابراین تخلیه انبار مناسب است ؟ مدیر عامل شرکت Stephen Kaufer به وضوح مخالف است. او فقط در زمان پایین $966,000 ارزش سهام. آن را بسیار غیر معمول برای دیدن خودی خرید این. مدیر عامل شرکت اقدام به خرید تعداد بیشتری در میان خودیها. به علاوه این نادر است برای خرید Kaufer. او نیست خریداری شده در شش سال. هیچ عملکرد در اینجا.

خودی خرید قیمت: $21.73.

Hexcel

از آنجا که اقتصاد را از مخزن به دلیل coronavirus شرکت هایی که فروش مواد اولیه و قطعات مورد استفاده در صنعت اجرا خواهد شد به مشکلات جدی است. به خصوص اگر مانند Hexcel HXL, -12.02% — فروش آنها به هواپیماهای تجاری سازان صنعت خودرو و شرکت هایی که فروش اختیاری محصولات تفریحی مانند قایق اسکی اسنوبرد اسکی ، دوچرخه و چوب هاکی. فروش این نام در حال حاضر!

مدیر عامل شرکت نمی کنم. نیک Stanage شرط بندی بزرگ که خرس در اشتباه هستند. او فقط خرید 2 میلیون دلار ارزش سهام دیگری مگا خرید. Stanage یک رکورد خوب به عنوان یک خریدار و یک فروشنده. او سنگین فروشنده در اوایل ماه سپتامبر در $86 و در حال حاضر او خرید بسیار پایین تر است. Hexcel می پردازد 1.1% عملکرد.

خودی خرید قیمت: $45.15 به 56 دلار.

Freeport-McMoRan

بر خلاف طلا و یا نقره ای دون مس استفاده می شود مقدار زیادی بیشتر در صنعت از طلا و جواهر. بنابراین در یک coronavirus رکود تقاضا برای مس خواهد افت. و خواهد شد تا سهام شرکت هایی که تولید آن است. بنابراین می رود خرس مورد Freeport-McMoRan FCX, -10.03%. خودی در اینجا فکر می کنم این نظر یک شوخی است. مدیر عامل ریچارد Adkerson فقط خرید 2.5 میلیون دلار ارزش سهام و CFO کاتلین تغییر ناگهانی خریداری $863,000 ارزش است. مدیر جان استفنز نیز فقط خرید در اطراف $500,000 ارزش است. تاپیک 2.2% افزایش نرخ سود بانکی ،

خودی خرید range: $10.02 به $11.19.

در زمان انتشار مایکل برس تا به حال هیچ موقعیت خود را در هر سهام ذکر شده در این ستون. براش پیشنهاد شش KMI و FCX موجود در انبار خود را در خبرنامه قلم مو رنگ کردن در سهام. براش منهتن مالی بر اساس نویسنده که تحت پوشش کسب و کار برای نیویورک تایمز و اکونومیست و با حضور او در کلمبیا مدرسه کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>