ترزا Poletti فن آوری قصه: چگونه برای کشتن همسر خود و دیگر راهنمایی برای کار از خانه از کسی که متنفر است آن

من فکر می کردم کار من-از-صفحه اصلی وضعیت بد بود تا زمانی که من صحبت می کرد با خوان پابلو Buriticá یک متخصص در کار از راه دور است که پیشرو در توزیع تیم مهندسی برای یک دهه.

Buriticá و شریک زندگی خود را هر دو کار از خانه در یک 700 فوت مربع آپارتمان استودیو در پایین منهتن که در آن آنها در حال حاضر های خود را با تقویم خود را هماهنگ کنفرانس تلفنی برنامه و استفاده از یک تعیین شده فضای کار به عنوان آنها خود منزوی همراه با میلیون ها نفر دیگر در سراسر جهان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

آن را دشوار است, وضعیت بی سابقه ای حتی برای Buriticá که همچنین یکی از نویسندگان فقط به صادر کتاب دیجیتال توسط هالووی در موضوع به نام “هالووی راهنمای کنترل از راه دور کار می کنند.”

“چالش در حال حاضر این است که برخی از عادات خوب شما باید هنگامی که شما یک کنترل از راه دور کارگر مانند رفتن به یک کافی شاپ دیدن برخی از مردم شما را نمی تواند انجام دهد” Buriticá گفت. “ما همه قفل شده است با همکاران ما بچه ها, خانواده, تلاش برای به دست آوردن چیزهایی که انجام می شود در حالی که نگاه ما به بازار رفتار راه است و دولت در واکنش. حتی اگر ما نمی جداسازی من هنوز هم فکر می کنم این امر می تواند بسیار منحرف است.”

Buriticá را در مخمصه ساخته شده من احساس می کنم مثل یک بچه لوس. من زندگی می کنند در یک آپارتمان از 1500 فوت مربع آپارتمان در منطقه خلیج سان فرانسیسکو اولین بزرگ آمریکا در منطقه به موضوع “پناهگاه در محل” نظم در پاسخ به گسترش رمان coronavirus. من گرفته اند و من را در اتاق مشرف به یک دوست مشترک باغ را بدون فرزند — تنها با یک میز و زوزه گربه و شوهر که یک نجار/پیمانکار با یک پروژه ضروری به پایان برساند.

حتی پس از من با داشتن یک زمان سخت با این بیشتر از قبلی من در گاه به گاه daylong حملات با کار از خانه در حالی که انتظار برای یک لوله کش, برق, یا, یخچال, تحویل, که من معمولا برای جلوگیری از دلیل من ترجیح می دهم رفاقت و گفتگوی بورسی از اتاق خبر. این تغییرات مداوم در اخبار جهان گسترده مبرم دولت از بازارهای مالی و رگبار گلوله از ترس در رسانه های اجتماعی به طور جدی منحرف. و زمانی که همسرم به خانه می آید در اوایل و یا نمی باید برای رفتن به محل کار به دلیل برق وجود دارد, آن را حتی بیشتر منحرف — هفته گذشته من از دست رفته تماس های تلفنی از افراد مصاحبه و ویرایشگر من زمانی که او جارو.

بنابراین من تصمیم به صحبت کردن با برخی از کارشناسان و یادگیری برخی از شیوه های خوب در اوایل بنابراین من می توانید جلوگیری از تبدیل شدن به مانند جک نیکلسون شخصیت در فیلم “درخشان” می شود که یک مورد بسیار بد از تب کابین در حالی که snowbound با خانواده اش به عنوان زمستان سرپرست از یک دهه 1920 هتل در کوه های راکی.

همچنین نگاه کنید به: کار از خانه به دلیل coronavirus? آیا شرکت شما یک نوع متفاوت از ویروس

“این واقعا همه چیز درباره ایجاد عادات خوب و نه اجازه دادن به خودتان را پریشان. تمرکز تمرکز تمرکز!” Leigh Anne Varney روابط عمومی maven که مشغول به کار در خانه برای 20 سال گفت: در یک ایمیل. در یک پیچ و تاب و جالب, او به تازگی آغاز شده به عنوان یک ارشد حساب سرپرست با Landis ارتباطات که در آن او شروع به رفتن به دفتر اما او در حال حاضر مشغول به کار در خانه به دلیل منطقه خلیج پناهگاه در محل ماموریت.

Buriticá, Varney و دیگر کارشناسان از راه دور کار تمام توافق بر چند نکته کلیدی است که می تواند تجربه آسان تر است. یک نیاز ضروری است که به یک منطقه تعیین شده با حق راه اندازی برای کار خود را. بسیاری از ما کار از لپ تاپ است که می تواند استرس زا بر روی گردن خود را به دنبال و در عجیب و غریب میز و صندلی در اطراف خانه.

Varney اول حک شده یک فضای کاری در یک گنجه اما او تا به حال هیچ درب. او توصیه می کند که قادر به رفتن به یک اتاق جداگانه و با داشتن گزینه ای برای بستن درب در خانواده است که می تواند به شما کمک کند تمرکز و فراموش ظروف ایمیل و گرد و غبار از bunnies. در عوض, او در گسترش خود را در فضا و افزود: درب های فرانسوی برای ایجاد یک دفتر او خواستار “Flack غار.”

جزئیات: کار از خانه tech stocks — چیزی که بعد از بزرگ یا براق جدید شی ؟

بسیاری از افرادی که قادر به کار از خانه در منطقه خلیج شده است خرید تجهیزات دفتری و اداری خود را برای بهبود فضای کاری. وقتی که من رفتم به دفتر انبار ODP -2.22% به یک مانیتور این هفته من یکی از سه مانیتور سمت چپ در فروشگاه. نیز وجود دارد مجموعه ای باریک در میان بی سیم صفحه کلید و موش. آن را در زمان کمتر از یک ساعت به اضافات جدید قلاب به کار من لپ تاپ و آن را یک ایده خوب را به لپ تاپ خود را با شما اگر شما به یک فروشگاه و یا بررسی بنادر خود را و ببینید اگر شما نیاز به آداپتورهای اضافی — مانند یک mini displayport to HDMI adapter — برای اتصال.

نکته دیگر هر کس موافق است با داشتن یک روال و قانون درست مثل شما در حال رفتن به دفتر. شروع به کار در همان زمان لباس پوشیدن و در لباس خواب شما یا حوله تن پوش.

“بسیاری از کارگران از راه دور احساس بیشتر آماده شده و آماده برای یک روز کاری با بیدار شدن از خواب در همان زمان در هر روز و داشتن یک روال صبح برخی از مرتب کردن (گرفتن خانواده از درب سریع راه رفتن با سگ, گرفتن یک قهوه) و اینکه در میز خود را در یک نسبتا قابل پیش بینی زمان برای آنها” نوشتن نویسندگان در هالووی راهنمای. اما بدیهی است که در حال حاضر از آن همیشه ممکن نیست به خانواده خود را از درب و بسیاری از آنها نیز در تلاش برای حقه بازی خانه تحصیل و یا نگه داشتن بچه ها خود را مشغول و یا سرگرم.

در روز اول این مستند در سان فرانسیسکو که بسته مدارس شهرستان یکی از دوستان من ابی, پل, شکایت Facebook FB -2.22% در حالی که همکاران او در حال خواندن مقالات در مورد سازنده تر و اضطرارا برنامه ریزی جلسات او در برخورد با او پنج ساله که شکایت کرده است که روز اول خود را از صفحه اصلی مهد کودک “نبود خیلی از مدرسه.”

چند روز بعد یکی از مدرسه P/E معلمان ارسال شده در یوتیوب GOOG -3.85% GOOGL, -3.91% تصویری با چهار دقیقه تمرین برای کودکان و نوجوانان به انجام این کار در صفحه اصلی, نشان دادن اهمیت ورزش, حتی اگر آن را فقط یک مجموعه سریع از فشار یو پی اس و پا لگد. پسر او به تازگی به او گفت: “شاید شما خواهد بود یک معلم بهتر است فردا او گفت:” در ایمیل.

نظر: من مشغول به کار از خانه برای سال — این است که چگونه به انجام آن را با موفقیت

در میان روال می گوید Varney است که به مختصری از ناهار دور از میز کار خود را. “من سعی کنید برای غذا خوردن نیست در میز بنابراین من از بعضی جهات از مناظر تغییر دهید برای 30 دقیقه از جمله در نظر گرفتن یک استراحت از ایمیل و تلفن و من نمی دانم با خواندن یک کتاب که هیچ ربطی به کار برای 30 دقیقه” او گفت:. دیگران نیز پیشنهاد در نظر گرفتن یک پیاده روی یا انجام برخی از مختصر تمرینات, اگر شما می توانید زمانی که شما استراحت بین, تماس تصویری, چت به خارج شدن از صندلی خود را و حرکت در اطراف.

یکی دیگر از کلید است که باید تبدیل به یک عادت برای بررسی در با شرکت کارگران و یا کارفرمایان در برنامه روزانه در زمان تعیین زمانی که ممکن است یا از طریق یک ویدئو چت یا کنفرانس تلفنی. پیام همکاران بیش از شل Technologies, Inc.’s کار +شبکه 5.81% کار کانال و یا ایجاد کانال برای معاشرت با هم در حالی که از هم جدا نیز ایده خوبی نشان می دهد Buriticá برای کمک به جلوگیری از احساس تنهایی و انزوا.

“چت گروهی یا گروه Slacks, من نمی خواهم آنها را به انجام کار می کنند اما آنها بسیار خوب به ماندن در تماس با مردم و برای به اشتراک گذاشتن جوک و غیره. من را تشویق گروهی از مردم را به انجام یک کولر آبی و به اشتراک گذاری ‘Westworld” چت و یا هر آنچه که او گفت:” — او و یک زن و شوهر از دوستان در حال حاضر نورد, تماس ویدیویی که در آن مردم می توانند با پاپ در داخل و خارج.

اما Buriticá نگرانی است که برخی از کارگران خاموش خواهد شد با کار از راه دور اگر coronavirus مستند اولین بار است که آنها در حال کار از خانه.

“من انتظار دارم مردم به درک که اورژانس از راه دور کار نیست چه توزیع در تیم احساس می کند مانند. هر کس در حال رفتن به تبدیل شدن به یک کنترل از راه دور کارگر… وجود دارد به طور کلی اضطراب چگونه ما می رویم به انجام این کار ؟ همه چیز را که من استفاده می شود به شده است از من گرفته شده. هیچ حس وجود دارد از ثبات. اولیه توصیه من به مردم این است که سعی کنید به گرفتن برخی از حس ثبات ساختن چیزی قابل پیش بینی پس بقیه مردم می توانید شروع به ساختمان — روزانه یک جلسه روزانه و بررسی نیست.”

اجازه ندهید حیوانات خانگی خود را, کودکان و یا همسر شما منحرف کردن اذهان. اما شما نیز نمی خواهید به reliving Stanley Kubrick, فیلم ترسناک, نشستن در صفحه کلید خود را تایپ همان جمله را بارها و بارها و بارها قبل از رفتن در داد و بیداد مرگبار.

این عمل تعادل آسان تر است از انجام گفت اما امیدوارم این بهتر خواهد شد با عمل است. و فراموش نکنید که برای پیدا کردن دکمه قطع به سرعت برای جلوگیری از به اشتراک گذاری برای تلفن های موبایل از گربه ها استفراغ سگ پارس و کودکان جیغ.

برای اطلاعات بیشتر: چگونه به حفظ سلامت عقل خود را در حالی که کار از خانه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>