‘وجود دارد oiliness در آن باقی می ماند که در دهان خود را’: این کافه اتهامات 39 $برای یک فنجان جاوا ساخته شده از مدفوع پرنده

یک کافه فروش چه ممکن است یکی از گران ترین فنجان قهوه در جهان درهای خود را در هفته گذشته, خدمت, اسپرسو در scalding داغ قیمت حدود 40 دلار در یک شات. این artisanal فنجان جو ساخته شده از دانه های قهوه جمع آوری شده از میان فضولات نادر آمریکای جنوبی پرنده.

این Jacu کافه در مرکز لندن یک پیاده روی کوتاه از بریتانیا خانه های جدید در مجلس افتتاح شد درهای خود را هفته گذشته است. بالا پایان فروشگاه افتتاح شد درهای خود را همان روز به عنوان Brexit انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا است. بالاترین قیمت ارائه می کند استارباکس SBUX, +0.31% نگاه ارزان.

آن را متعلق به دو مهاجران اروپایی: عارف Graca در اصل از صربستان و همسر آلمانی, دیانا. کافه به نام برزیل jacu پرنده که خورد قهوه توت هضم پوسته بیرونی و defecates بقیه. این روند قرار است به عملکرد لوبیا با منحصر به فرد طعم صاف.

‘تمام مواد غذایی ما از مدفوع. بهترین کود؟’

قهوه دارای تمام عناصر شهری مدرن و شیک. آن را طبیعی و غیر معمول و بسیار گران است. Graca اشاره می کند که jacu پرنده “زندگی وحشی در جنگل” و “تراکم تنها بهترین حبوبات است.” یک سوال که ممکن است باز به بحث: آیا این لوبیا واجد شرایط به عنوان وگان?

شما می توانید نوشیدنی jacu قهوه هر راه شما می خواهم اما Graca می گوید این بهترین طعم را به عنوان یک اسپرسو. هر چیز دیگری رقیق طعم او می گوید. اضافه کردن به جذابیت و شاید زرنگ و دانا حیله بازاریابی: کافه در خدمت jacu اسپرسو در آلومینیوم عینک.

“اتهامات £30 یک جام برای آن اسپرسو” اشاره کرد یکی از اوایل مؤلف در گوگل GOOG +0.20% GOOGLE, +0.21% . که تبدیل به حدود 39 دلار در نرخ ارز فعلی. “این است که دم از مدفوع پرنده” بررسی ادامه داد. “آن را از یک فیلم. باور نکردنی است.”

از دست ندهید: صرفه جویی برای بازنشستگی های زودهنگام ؟ آیا احساس گناه در مورد هزینه این چیزها

MarketWatch آزمایش های غیر معمول, قهوه, در یک تعداد کمی از مردم که سرگردان به کافه در یک بعد از ظهر تنبل. “زنگ زمین” گفت: Alasdair یک میانسال اسکاتلندی تاجر وقتی پرسیده شد که برای توصیف عطر و طعم. “وجود دارد یک oiliness در آن باقی می ماند که در دهان خود گفت:” دوست خود را Jenn.

گفت: هر دو آنها دوست قهوه. آنها دریافتند jacu اسپرسو بسیار متفاوت از قهوه به طور منظم و گفت: آنها مقدار آن را ترجیح داده است. “وجود دارد هیچ مقایسه ای” گفت: Alasdair. “شما تقریبا می خواهید به جرعه آن و مزه آن است.” اضافه شده Jenn: “آن را صاف و تصفیه شده. من نمی خواهم تلخ قهوه.”

‘آن را صاف و تصفیه شده است.’

Evgeny و Xenia جوان, روسی, زن و شوهر نیز تا به حال همه چیز خوب می گویند. “این کمی اسیدی اما آن را بسیار صاف و گفت:” Evgeny, که گفت که او با این نسخهها کار در نرم افزار. آن را “کمی گل” اضافه شده زنیا. (این نویسنده نمی مانند jacu بسیار اما او هیچ فن اسپرسو.)

لوبیا’ منشأ زحمت نیست افرادی که خود را به اشتراک گذاشته آزمون طعم با MarketWatch. “تمام مواد غذایی ما از مدفوع” گفت: Jenn اضافه کرد: “بهترین کود؟” Xenia شانه ای بالا انداخت. او اهمیتی نمی دهند ، لوبیا شسته شده او گفت:.

همانطور که برای قیمت: اکثر مردم نمی خواهید به صرف نزدیک به 40 دلار در یک اسپرسو هر روز (مگر اینکه آنها بسیار غنی و/یا به دنبال متفاوت باشد). اما Jenn گفت که او می خواهم به جای نوشیدن یک از این یک هفته بیش از 5 دلار ارزش ارزان قهوه در هر روز است.

این Gracas در حال حاضر ارتباط با برزیل که در آن آنها خود را دو رستوران. آنها کشف و ضبط بر روی ایده jacu قهوه به عنوان یک راه برای افتراق خود را در کافه شدت رقابتی شهرستان. “ما می خواستم برای باز کردن یک کافی شاپ اما ما می خواستیم به انجام کاری متفاوت” گفت: عارف.

آنها شرط بندی است که به خوبی پاشنه بلند ساکنان به طور فزاینده ای بالا و قیمت لندن که آنها امید خود را گرفتن موجو بازگشت بعد از یک مدت طولانی و دردناک چهار سال مسیر خروج از اتحادیه اروپا را در آغوش نهایی در عجیب فنجان قهوه است.

آن را در حال خدمت در یک منطقه مسکونی به دور از فرسوده توریستی و رستوران مسیرهای حدود 10 دقیقه پیاده روی جنوبی از پارلمان. عارف گفت: او می خواهم به فروش می رسد چهار jacu قهوه در روز. اکثر مشتریان به نظر می رسد هنوز هم چسبیده با به طور منظم و به طور معمول قیمت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>