داستان: همکاران روزنامه نگار به یاد داشته باشید ماریا Mercader بی امان خوشبینی از طریق سختی

دهه از پوشش اخبار و مبارزه تنوع در محل کار بودند ماریا Mercader رزومه اما سرکش لبخند او تا به حال برای هر کس در حالی که در مواجهه با حملات متعددی با سرطان است که الهام گرفته از همکاران و دوستان جانباز ایسنا روزنامه نگار.

Mercader, 54, مدیر استعداد استراتژی در اخبار CBS درگذشت از coronavirus در بیمارستان نیویورک در مارس 29. او تا به حال شده است در مرخصی پزشکی برای نامربوط موضوع از هفته گذشته در ماه فوریه است.

این روزنامه نگار که شروع کار خود را با رادیو فردا در سال 1987 به عنوان یک صفحه رز از طریق تولید صفوف ایسنا خارجی و ملی و میز برنده شدن در یک کسب و کار امی در سال 2004 برای او کار بر روی یک “CBS یکشنبه صبح” گزارش کامپیوتر دادن.

برای بیش از 20 سال Mercader مبارزه با سرطان و بیماری های مرتبط, اما حفظ یک چشم انداز مثبت و تشویق دیگران برای انجام همان هنگام مواجهه با چالش های خود را.

“با یک زبان-در-گونه در خود چهره سبک او روشن هر اتاق او وارد گفت:” Ronald B. Brown, رئيس جمهور از بانک های قهوه ای در سان فرانسیسکو و Mercader اجرایی مربی. “او تا به حال یک توربو سبک انرژی که تکذیب او چالش های فیزیکی است. من دست او را به عنوان یک همکار و یک دوست.”

متولد در شهر نیویورک Mercader با حضور همه دختران دومینیکن آکادمی در منهتن و فارغ التحصیل از دانشگاه نیو راشل در سال 1987. مادر او بدهید که predeceased او بود پیانیست برای American Ballet Theatre, تقویت مادام العمر عشق به موسیقی و باله.

Mercader شد جرقه شادی در هر گردهمایی گفت که نگه داشتن خاطرات یک زن که رفت از راه خود را برای کمک به دیگران.

یک دوست دیرین گفت: او را هرگز فراموش نکنید که نوع ژست Mercader تمدید به پسرش جاستین وقتی که او متوجه شدند که پسر پس از 11 سال, قدیمی, تماشا CBS Evening News, لنگر توسط اسکات Pelley هر چهارشنبه شب با پدر خود را به عنوان آنها می خوردند پستو, پاستا خواستار آن خود را در “پستو, پاستا با Pelley” شب.

“ماریا ارائه شده برای راه اندازی یک جلسه با اسکات Pelley برای پسر من” گفت: فرد کاتایاما یک العالم تلویزیون و ویدئو نگار. “او ما را به اتاق کنترل به شاهد پخش زنده و سپس به ما معرفی اسکات پس از آن. جاستین هیجان زده شد. ماریا شیرین بود هوشمند و متفکر. او عاشقانه اختصاص داده شده به روزنامه نگاری و مبارزه برای تنوع فقط به شدت به عنوان او مبارزه با سرطان است.”

Mercader فعال بود در هماهنگی ایسنا مشارکت در آمریکا, روزنامه نگاران, انجمن ملی و انجمن روزنامه نگاران و انجمن ملی از روزنامه نگاران.

در یاد است که پخش رادیو فردا, آنتونی میسون, شرکت میزبان از “فردا صبح” به نام Mercader “این سازمان را در قلب و روح و روح و روان… ماریا بود مؤمن کاتولیک که به ویژه ارادت به ترزا از Lisieux saint که یک کلمه گفت: یا خشنود لبخند است که اغلب به اندازه کافی برای بالا بردن غمگین و زخمی روح. روح ما درد امشب اما ما همیشه پیدا کردن شادی هر زمان که ما به یاد داشته باشید ماریا Mercader بسیاری از کلمات محبت و او همیشه در حال لبخند است.”

Mercader است جان سالم به در برد و توسط پدرش مانوئل و برادر مانوئل.

خانواده درخواست شده است که هر گونه کمک به افتخار او ساخته شده بود به آمریکا باله و تئاتر Memorial Sloan Kettering Cancer Center.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>