وال استریت ژورنال: وزارت خزانه داری ایالات متحده به احتمال زیاد به عقب براند مارس 15 مالیاتی مهلت پر کردن منابع می گویند

واشنگتن—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است به احتمال زیاد به گسترش مارس 15 مالیاتی مهلت ارسال آثار به عنوان بخشی از تلاش برای کاهش اثرات رمان کروناویروس در آمریکا خانواده ها و کسب و کار با توجه به یک دولت رسمی و دیگری فرد آشنا با این موضوع.

نه تصمیم به تمدید مهلت و نه مکانیک چگونه این فرمت کار می کنند ممکن است هنوز نهایی.

به طور معمول افراد باید پرداخت خود را قبل از سال مالیات مارس 15 یا در صورت جریمه و هزینه های بهره است. مردم در حال حاضر می تواند پسوند از طریق اواسط ماه اکتبر به فایل های خود را برمی گرداند به عنوان طولانی به عنوان آنها در زمان پرداخت اواسط ماه آوریل است. این تصمیم را بیشتر از آن.

گسترش مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده خواهد به طور موثر عمل می کنند به عنوان یک پل وام برای افراد و کسب و کار در مواجهه با اختلالات از ویروس. مقامات وزارت خزانه داری هنوز هم با توجه به مراتب آخرین مهلت تشکیل پرونده ممکن است به عقب رانده و چه کسی خواهد بود واجد شرایط برای فرمت, با توجه به این فرد آشنا با این بحث.

نسخه گسترش یافته از این داستان در دسترس است WSJ.com

محبوب داستان از وال استریت ژورنال

مهار منطقه تعیین شده برای نیویورک حومه

Cononavirus بیمار بازگو آمدن “یک اینچ از مرگ’

چگونه Biogen جلسه گسترش ویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>