وال استریت ژورنال: trump’s پیشنهاد $4.8 تریلیون دلار بودجه به دنبال کاهش به مدیکر پزشکی

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به انتشار $4.8 تریلیون دلار بودجه دوشنبه که نمودار یک راه برای شروع یک پتانسیل دوره دوم پیشنهاد شیب کاهش به اجتماعی-ایمنی-net برنامه ها و کمک های خارجی و بالاتر outlays برای دفاع و جانبازان است.

این طرح به افزایش هزینه های نظامی 0.3% به $740.5 میلیارد دلار برای سال مالی 2021 آغاز می شود که Oct. 1 به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی. این پیشنهاد را قطع nondefense صرف 5 درصد به $590 میلیارد دلار در زیر سطح کنگره و رئیس جمهور به توافق در دو سال بودجه مقابله تابستان گذشته.

کاخ سفید بودجه منعکس کننده دولت اولویت ها و نشان دهنده این پیشنهاد باز هزینه ها و مذاکرات برای سال مالی آینده. بودجه جدید بعید است برای تبدیل شدن به قانون به عنوان دموکرات ها کنترل خانه و هزینه های صورتحساب در ایران-رهبری سنا نیاز از حمایت هر دو حزب.

کاخ سفید پیشنهاد برای کاهش هزینه های $4.4 تریلیون بیش از یک دهه. که در آن اهداف 2 تریلیون دلار در صرفه جویی از هزینه های اجباری برنامه ها از جمله $130 میلیارد دلار از تغییرات به مدیکر تجویز دارو قیمت گذاری $292 میلیارد از ایمنی خالص کاهش — مانند کار مورد نیاز برای پزشکی و مواد غذایی تمبر — و 70 میلیارد دلار از سفت واجد شرایط دسترسی به فدرال مزایای از کار افتادگی.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com:

همچنین محبوب در WSJ.com:

کلیسای مورمون انباشته 100 میلیارد دلار. آن را به بهترین نگه داشته و سرمایه گذاری در جهان است.

سقوط نرخ می تواند به افزایش وام مسکن جلوتر از بهار فصل فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>