وال استریت ژورنال: با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن قرنطینه به صورت سه جانبه دولت منطقه اطراف شهر نیویورک اما کومو تماس ایده ‘بیاستفاده’

رئیس جمهور تهمت و گفت: او با توجه به یک “اجرا قرنطینه” در نیویورک نیوجرسی و قطعات کانکتیکات و ممکن است تصمیم گیری به عنوان به زودی به عنوان بعد شنبه به عنوان دومین شهر به سرعت تبدیل به یک کانون بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما ممکن است باید آن را انجام دهد اما این امکان وجود دارد که مدتی امروز ما به شما یک قرنطینه” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در پایگاه مشترک اندروز در خارج از واشنگتن فقط قبل از اینکه او را سوار یک نیروی هوایی برای Norfolk, Va., جایی که او قصد دارد برای دیدن یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی است که از رفتن به نیویورک است. وی گفت: قرنطینه می تواند گذشته حدود دو هفته است.

رئیس جمهور مشخص نیست چه قرنطینه مستلزم اما گفت که این می تواند شامل محدودیت در سفر از نیویورک و نیوجرسی. شهر نیویورک به تنهایی بیش از 23,000 موارد نزدیک به یک چهارم از تمام موارد در کشور است.

اما مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شناور امکان قرنطینه برای نیویورک منطقه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو رد این ایده خواستار آن “unworkable.”

“من حتی نمی دانند آنچه که به معنی” فرماندار گفت: از پتانسیل قرنطینه نیویورک. “من نمی دانم که چگونه است که می تواند از نظر قانونی قابل اجرا. از پزشکی نظر من نمی دانم آنچه شما می تواند انجام. من حتی نمی خواهم صدای آن است.”

بیشترین تعداد موارد همچنان در ایالت نیویورک که در آن 52,318 مردم آلوده و 728 مرده بود از این ویروس به عنوان روز شنبه, کومو گفت: در طول یک صبح جلسه.

کومو در حال حاضر دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار در دولت به دید و گفت: شهروندان باید در خانه بمانند خواستار آن “شدید ترین اقدام ما می توانیم” زمانی که او اعلام کرد این اقدامات در هفته گذشته.

خدمات ضروری مانند بیمارستان ها فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها باز باقی می ماند تحت نظم و ساکنان هنوز هم می توانید بیرون بروید برای ورزش و به دست آوردن مواد غذایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در نورفولک., بعد از آن شنبه و روشن است که هیچ گونه محدودیت درخواست نمی خواهد “مردم مانند رانندگان کامیون از خارج از منطقه نیویورک که در حال ساخت تحویل و یا به سادگی ترانزیت از طریق.” او همچنین گفت: این اقدامات نمی گذارد تجارت “در هر راه است.”

ببینید: رژیم صهیونیستی است. کومو اعلام کرد چهار موقت جدید در بیمارستان های نیویورک انتظار به نیاز 87,000 بیشتر تخت بیمارستان

به علاوه: تهمت می خواهد امضای خود را به نظر می رسد در coronavirus محرک چک

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

روند در WSJ.com:

چرا دکتر Fauci می یابد خود را در مرکز coronavirus جنجال

ایتالیا را آهسته در حال حرکت در نبرد علیه COVID-19 یک هشدار به آمریکا و دیگران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>