وال استریت ژورنال: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متعهد داشتن مالیات دهندگان انتخاب کنید تا تب برای بیمه بیماران به دنبال coronavirus مراقبت

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است با توجه به استفاده از یک فاجعه ملی برنامه ای برای پرداخت هزینه بیمارستان و پزشکان برای مراقبت از خود را از بیمه افراد مبتلا به کروناویروس جدید به عنوان نگرانی از افزایش بیش از هزینه های درمان برخی از 27 میلیون آمریکایی بدون پوشش بهداشت و درمان یک فرد آشنا با این گفتگو گفت.

در سال 2018, 8.5 درصد از جمعیت ایالات متحده یا 27.5 میلیون نفر بیمه درمانی وجود ندارد در هر نقطه در طول سال از سال قبل.

در بلایای طبیعی مانند طوفان و بیمارستان و تجهیزات پزشکی را می توان بازپرداخت تحت برنامه فدرال می پردازد که آنها را حدود 110 درصد از مدیکر نرخ برای درمان بیماران مثل کسانی که تخلیه از مناطق ضربه.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات شده است در بحث های در مورد استفاده از این برنامه به ارائه دهندگان خدمات پرداخت که درمان بیمه بیماران مبتلا به کروناویروس فرد گفت.

دکتر رابرت Kadlec که دستیار وزیر برای آمادگی و واکنش در وزارت بهداشت و خدمات انسانی نیز گفت: روز سه شنبه در کنگره شنوایی است که بحث ها برگزار می شود در مورد استفاده از این فاجعه ملی پزشکی سیستم بازپرداخت برنامه.

در سال 2018, 8.5 درصد از مردم یا 27.5 میلیون ندارد بیمه در هر نقطه در طول سال است. این افزایش از سال 2017, زمانی که 7.9 درصد از جمعیت یا 25.6 میلیون شد, بیمه, با توجه به U. s. اداره آمار.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

روند در WSJ.com:

سفر جدید محدودیت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت

کره جنوبی کلیسا متهم در coronavirus را گسترش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>