وال استریت ژورنال: دولت به طور کلی وکیل رد 18 میلیارد دلار حل و فصل با مواد مخدر فروشان

یک 18 میلیارد دلار پیشنهاد از سه عمده, عمده فروشان مواد مخدر با هدف حل و فصل دعوی قضایی را به اتهام نقش در بحران مواد مخدر از طریق سقوط کرد و پس از بیش از 20 وکلای دولت به طور کلی آن را رد کرد و در نامه ای به شرکت های, قانون شرکت های این هفته است.

نامه نوشته شده توسط وال استریت ژورنال نشان می دهد که صنعت دارو نیست برنده به اندازه کافی از حمایت متحده شروع به حرکت وسیع دادخواهی به جهانی وضوح.

حداقل 30 متحده یا شکایت توزیع شده و یا درگیر در مذاکرات برای حل و فصل ادعا می کند. که آیا آنها در حمایت از 18 میلیارد دلار پیشنهاد و یا بسیاری از آنها در ادامه به بحث به عمده فروشان.

بسیاری در صنعت امیدوار بود این پیشنهاد می تواند اولین گام به سمت حل و فصل دعاوی خارج از ورشکستگی است. در ماه سپتامبر OxyContin ساز پوردو داروسازی LP برای ورشکستگی زمینه برای کمک به پیاده سازی یک راه حل شرکت صاحبان ساکلر خانواده و برآورد به ارزش حداقل $10 میلیارد دلار است.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

روند در WSJ.com:

Mom-and-pop میلیونرهای قدرت استون رشد

چگونه راز ویکتوریا از دست گرفتن آن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>