وال استریت ژورنال: Sprint, T-Mobile نیشگون گرفتن و کشیدن ادغام قوانین و مقررات را به Deutsche Telekom بزرگتر خطر

با حداکثر سرعت دویدن Corp. S -0.11% و T-Mobile US, Inc. TMUS, -0.99% توافق کرده اند که در شرایط جدید خود را برای ادغام به عنوان حامل های بی سیم نژاد به بستن قرارداد پس از غلبه بر یک دادگاه فدرال به چالش بکشد.

احزاب را بهبود بخشد ارز نسبت در همه سهام معامله برای T-Mobile پدر و مادر Deutsche Telekom AG DTE, +0.73% این شرکت گفت: در یک بیانیه کتبی تایید قبلی وال استریت ژورنال گزارش.

ایالات متحده منطقه قاضی ویکتور ماررو هفته گذشته اجازه مقابله به ادامه با رد استدلال از یک گروه از وکلای دولت به طور کلی به دنبال جلوگیری از آن به عنوان ضد رقابتی. T-Mobile گفت: پس از حکم دادگاه که در آن مشغول به کار بود برای بستن معامله به عنوان به زودی به عنوان در تاریخ 1 آوریل.

نوشته اصلی 9.75 با حداکثر سرعت دویدن سهام بود به رد و بدل شده برای هر T-Mobile به اشتراک بگذارید. تحت تجدید نظر در معامله SoftBank گروه Corp. که دارای بیش از 80 ٪ از حداکثر سرعت دویدن سهام عادی را ارز معادل 11 از سهام آن برای هر T-Mobile به اشتراک بگذارید. با حداکثر سرعت دویدن را از دیگر سهامداران را ادامه خواهد داد برای به دست آوردن اصلی ارز نسبت.

Deutsche Telekom این است که خود را در حدود 43 درصد از ترکیب شرکت در حال حاضر از زیر 42% در هنگام معامله شد برای اولین بار اعلام کرد نزدیک به دو سال پیش این شرکت گفت. SoftBank درصد کاهش خواهد یافت و به حدود 24 درصد از 27 درصد است. باقی مانده 33% برگزار می شود و از 31 درصد.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

همچنین محبوب در WSJ.com:

مورگان استنلی خرید E-تجارت شرط بندی در کمتر از مشتریان.

در افزایش دریاچه های بزرگ, حیاط, در حال ناپدید شدن یک شبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>