وال استریت ژورنال: ساندرز می کشد دور از بایدن در آخرین وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی

سناتور. برنی ساندرز گرفته شده تنها در اختیار داشتن سرب در دموکراتیک اولیه مسابقه جدید وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی می یابد, با چهار نامزد در اصل بسته به جایگاه دوم به دلیل کاهش حمایت معاون رئیس جمهور جو بایدن و افزایش مشخصات مایکل بلومبرگ سابق شهردار نیویورک.

ساندرز بود 27% پشتیبانی در میان دموکرات اولیه رای دهندگان در سراسر کشور در نظر سنجی جدید همان است که در ماه ژانویه است. بایدن که قبلا 26 درصد کاهش یافته است 11 درصد از ماه گذشته. بایدن است bunched از نزدیک با بلومبرگ و بهداشت ، الیزابت وارن که هر کدام 14% پشتیبانی و شهردار سابق پیت Buttigieg با 13 درصد. سناتور. ctq به 7 درصد.

همانطور که در قبل نظرسنجی حدود 40 درصد از دموکرات ها می گویند خود را بالا انتخاب یکی از سرسخت ترین لیبرال ها ساندرز یا وارن با 45% به 50% چیدن بیشتر نامزد میانه رو. تفاوت در حال حاضر این است که بیشتر نامزدهای تقسیم حزب خود توصیف رای دهندگان میانه در حالی که ساندرز گسترش سرب خود را بیش از وارن در میان لیبرال ها.

جدید مجله/NBC News نظرسنجی همچنین نشان می دهد که تهمت دچار کمی آسیب های سیاسی و احتمالا به دست آورده به زمین پس از استیضاح محاکمه در کنگره است. برخی از 47 درصد از تایید کار خود را با کارایی بالا علامت که او ضربه تنها یک بار قبل با 50 درصد مخالف. تصویب در میان مستقل ثبت رکورد 51%.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

همچنین محبوب در WSJ.com:

در میان coronavirus جهان درهای خود را به روی چین: “من احساس جدا شده است.’

آمازون تغییرات راه آن استخدام MBAs.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>