وال استریت ژورنال: ملکه تنیس ورزشگاه برای تبدیل شدن به طور موقت بیمارستان در طی بیماری همه گیر کوروناویروس

شهر نیویورک اضطراری مدیریت دفتر طرح ساخت 350-تخت تسهیلات در Billie Jean King ملی تنیس در مرکز Flushing Meadows-Corona Park به عنوان تشدید تلاش های برای تکمیل بیمارستان فضا به عنوان ایالات متحده در جنگ coronavirus بیماری همه گیر.

ساخت و ساز می تواند شروع در اوایل روز سه شنبه در محیط داخلی مرکز آموزشی در این مرکز که دارای چندین دادگاه ها و فضاهای گسترده به گفته سخنگوی انجمن تنیس ایالات متحده. تخت خواهد بود به احتمال زیاد برای بیمارانی که نمی باید Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus اما که می تواند بسته به نیاز, به گفته یک سخنگوی این شهرستان است.

تنیس مرکز Louis Armstrong ورزشگاه خواهد شد و تبدیل به یک هنر برای ایجاد 25,000 وعده غذایی بسته یک روز هر کدام شامل شش وعده های غذایی با توجه به کریس Widmaier سخنگوی مرکز تنیس. وعده های غذایی را به بیمارستان کارگران در شهر نیویورک و دیگران که به آنها نیاز دارید, او گفت:.

“ما وجود دارد برای انجام هر شهر و دولت نیاز دارد” گفت: آقای Widmaier.

نسخه گسترش یافته از این داستان به نظر می رسد در WSJ.com

محبوب داستان از وال استریت ژورنال

مشاوره ایمنی اگر شما باید بازدید از فروشگاه مواد غذایی

کاخ سفید پروژه 100.000 240,000 آمریکا Coronavirus مرگ و میر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>