وال استریت ژورنال: اوپک و متحدان آن در روز یکشنبه اعتصاب و توافق برای کاهش نزدیک به 10 میلیون بشکه در روز

عربستان سعودی و روسیه و آمریکا توافق کرده اند که به رهبری یک ائتلاف چند ملیتی در عمده نفت-کاهش تولید پس از یک ماه در عربستان و روسیه دشمنی و رها کردن در تقاضا با توجه به کروناویروس بحران ویران قیمت نفت است. معامله, مهر و موم شده در یکشنبه, آمد رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن مداخله برای کمک به حل و فصل یک عربستان-مکزیک بن بست است که به خطر افتاده است گسترده تر شد ،

به عنوان بخشی از معامله 23 کشور متعهد به جمعی خودداری 9.7 میلیون بشکه در روز نفت از بازارهای جهانی است. بی سابقه ای به توافق طراحی شده است به آدرس نصب نفت ادامه دارد ناشی از این بیماری همه گیر را فرسایش تقاضای نفت.

در یک عجله تشکیل کنفرانس تلفنی روز شنبه با نمایندگان از 13 کشور عضو سازمان کشورهای صادر کننده نفت و دیگر کشورها از جمله روسیه و شرکت کنندگان در مسابقه به اعتصاب یک معامله قبل از بازار نفت باز در روز دوشنبه. آنها انتظار می رود قیمت نفت به سقوط روز دوشنبه اگر هیچ توافق مسجل شده بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن و نمایندگان او بودند حاضر در جلسه. هنوز رئیس جمهور آمریکا حضور یابد ، مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مداخله عربستان سعودی و مکزیک و کمک به حل و فصل اختلاف.

قیمت نفت از دست داده اند و 40 درصد از اوایل ماه مارس زمانی که عربستان سعودی و روسیه موفق به توافق بر سر یک طرح اضطراری برای رسیدگی به نفت-بازار عرضه و تقاضا به عنوان coronavirus شیوع گسترش یافته است. پس از این دو کشور تقسیم عربستان سعودی سوار بر یک مهاجم جنگ قیمت در تلاش برای گرفتن سهم بازار از روسیه است.

وست تگزاس اینترمدیت برای ماه مه تحویل CLK20, -7.70% از دست داد $2.33 یا 9.3% به حل و فصل در $22.76 در هر بشکه در بورس نیویورک پس از معاملات به عنوان بالا به عنوان $28.36. قرارداد حل و فصل 6.2 درصد بالاتر در روز چهارشنبه.

در ماه ژوئن قیمت نفت خام برنت BRNM20, +1.77% از دست داد $1.36 یا 4.1 درصد در $31.48 در هر بشکه رسید هر بشکه در معاملات آتی ICE اروپا پس از اوج روزانه از $36.40. جلو-ماه قرارداد بین المللی بود که با 7.7 درصد کاهش در هفته.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که او انتظار دارد عربستان سعودی و روسیه برای کاهش تولید نفت توسط 10 میلیون بشکه در روز به اندازه 15 میلیون بشکه در روز است.

نسخه گسترش یافته از این مقاله به نظر می رسد در WSJ.com

https://www.wsj.com/articles/opec-allies-look-to-resolve-saudi-mexico-standoff-and-seal-broader-oil-deal-11586695794?mod=hp_lead_pos1?mod=mktw

محبوب WSJ.com:

مشاوره ایمنی اگر شما باید بازدید از فروشگاه مواد غذایی

خواهد شد ما را ببخش آمازون در زمانی که این است ؟

—MarketWatch را میرا P. Saefong کمک به این مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>