وال استریت ژورنال: زمانی آمار برنامه HQ چیزهای بی اهمیت احیا توسط ناشناس سرمایه گذار

تلفن همراه برنامه مسابقه HQ چیزهای بی اهمیت در حال آمدن است یکشنبه شب با تشکر ناشناس سرمایه گذار ارائه شده است که بودجه مورد نیاز برای از سرگیری عملیات با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

آگاه شدن از طریق فشار هشدار مردم با این برنامه بر روی دستگاه های خود است که این امر بازگشت در آن زمان معمول از 9 p. m. ET. جزئیات مالی این معامله احتمالی با ایران نمی تواند تعیین می شود.

HQ چیزهای بی اهمیت که در آن راه اندازی و در سال 2017 به طور ناگهانی تعطیل می شود در ماه فوریه و گذاشته حدود 25 کارگران پس از تلاش برای ماه با افزایش هزینه ها و کاهش بینندگان. Rus Yusupov از بنیانگذاران HQ چیزهای بی اهمیت گفت: چند روز بعد در توییتر نشان می دهد به زودی می تواند به بازگشت در یک “خانه جدید” اما این اتفاق نمی افتد تا به حال.

در هفته گذشته بازی را خوراک توییتر نوشته شده در حذف و شاید اشاره به طرفداران که یک سال بود در انتظار, در اولین توییت پس از Feb. 22.

HQ چیزهای بی اهمیت سرعت رشد در محبوبیت با قانع کردن تلفن همراه به کاربران برای ورود به سیستم در زمان های خاص دو بار در روز برای یک شانس برای برنده شدن جوایز نقدی. در یک نقطه HQ چیزهای بی اهمیت بود نقشه کشی میلیون ها نفر از بازیکنان روزانه با هر قسمت ارائه 15 دقیقه از سوالات چند گزینه ای پوشش طیف وسیعی از موضوعات. ویژگی های اشکالات و چالش ها در بالا بردن بودجه برای پوشش بازی بزرگ جایزه استخرهای فرسوده محبوبیت خود را در طول زمان و همچنین به عنوان 2018 مرگ HQ چیزهای بی اهمیت بنیانگذاران کالین Kroll.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

همچنین محبوب در WSJ.com:

آمریکا را در هفته است.

کلاس 2020 به رهبری بود به یک بازار کار است. سپس coronavirus رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>