وال استریت ژورنال: بیش از 1100 سابق وزارت دادگستری با مقامات تماس در Barr به استعفا

بیش از 1100 سابق وزارت دادگستری کارکنان در تماس دادستان کل ویلیام Barr به استعفا امضای نامه سرگشاده ای است که انتقاد بر تصمیم به کاهش دادستان اولیه برای صدور حکم پیشنهاد برای محرم از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

نامه سازمان یافته توسط دادگستری سابق کارمند وزارت و وکالت گروه حفاظت از دموکراسی که تشکیل شد در سال 2017 شده است و انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توصیف بر دخالت در این مورد را به عنوان ظالمانه و می گوید: این پرسش در مورد گروه استقلال و منصفانه از دولت عدالت است.

“یک فرد باید با توجه ویژه و درمان در یک تعقیب کیفری هستند زیرا یک دید سیاسی متحد از رئیس جمهور” می خواند نامه ای است که همچنین می گوید مقامات سابق در هر دو حزب جمهوری خواه و دموکراتیک دولت های امضا شده به متن.

یک سخنگوی وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر. یک دولت رسمی مارک کوتاه, رئیس ستاد, معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: روز یکشنبه در سی ان ان: “بر این است که مستقل بودن. او به این تصمیم خود را. آن چیزی نبود که او را تحت تاثیر قرار بود توسط رئیس جمهور.”

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

همچنین محبوب در WSJ.com:

نمایندگی به خریداران خودرو برخی از مشاوره: فقط توقف پرداخت وام خود را.

سوار-تگرگ مدینه فاضله است که در ترافیک گیر کرده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>