وال استریت ژورنال: نظامی روزنامه ستاره و راه راه برای از دست دادن نیمی از بودجه خود را به عنوان پنتاگون شیفت بودجه اولویت های


نیروی هوایی ایالات متحده/افغانستان ، اریک تابستان جونیور

پنتاگون با توجه به نظامی بار تایید کرده است که آن درخواست بودجه اسلش بیش از 15 میلیون دلار است که ستاره و راه راه دریافت هر سال حسابداری برای حدود نیمی از انتشار بودجه سالانه.

واشنگتن — پنتاگون است شناسایی بیش از 5 میلیارد دلار در برنامه های که از آن می خواهد به تغییر پول به صندوق بالاتر با اولویت طرح های, با توجه به پیش نویس سند بودجه بررسی توسط وال استریت ژورنال.

اهداف برای کاهش بودجه شامل “حق-آهار” از حدود 50 امکانات پزشکی در سراسر کشور تحکیم برخی لجستیک عملیات و کاهش یارانه برای ستاره و راه راه نظامی مستقل روزنامه پیش نویس سند گفت.

همچنین نگاه کنید به: وزیر دفاع در دفاع از خود موافقت به تهمت انحراف از بودجه نظامی به مرز دیوار

وزیر دفاع علامت Esper کارگردانی مشاوران به بررسی بودجه برای نزدیک به 100 میلیارد دلار در nonmilitary پنتاگون برنامه برای پیدا کردن پول نقد به تغییر مسیر به سمت طرح های در نظر گرفته اولویت بالاتر مانند مبارزه با تهدیدات از چین و روسیه به دور از تلاش ها با تمرکز بر خاورمیانه و با توجه به سند.

مقامات وزارت دفاع آمریکا همچنین شناسایی اضافی $2 میلیارد دلار به وفراهم درون فردی خدمات ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی با توجه به پیش نویس.

پول منتقل خواهد بود مجددا سرمایه گذاری در ایران نوسازی, فضا, موشک, دفاع, hypersonic سلاح های هوش مصنوعی و نسل بعدی ارتباطات و نیروی “آمادگی” این پیش نویس گفت.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

روند در WSJ.com:

سیاه رای دهندگان در روستایی در گرجستان بحث هویت و سرکوب رای دهندگان

نظر: چگونه مایک بلومبرگ می تواند این کشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>