وال استریت ژورنال: اوباما می گوید هیچ مذاکره با آمریکا تا زمانی که با حداکثر فشار مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد

ایران حاضر به مذاکره با آمریکا تا زمانی که واشنگتن خود را حفظ کمپین “حداکثر فشار” — حتی اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دوباره انتخاب حسن روحانی رئیس جمهور ایران روز یکشنبه گفت.

روحانی مبارز سخنان تحکیم ایران را سخت خط در یک چهره با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که تنها چند هفته پیش آورده واشنگتن و تهران را به آستانه جنگ.

“این باعث می شود تفاوت که خواهد بود که بعد از [آمریکا] دولت” روحانی گفت: در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در پایتخت ایران. “ایران هرگز مذاکره تحت فشار است.” او خواستار آن است که آمریکا و بازگشت به 2015 ایران که تهمت ترک در سال 2018 به ایران عملیات نظامی در خاورمیانه است.

رئيس جمهور ایران که جدا شده در داخل کشور در میان زنان ایران را نزدیک به سقوط و آسیب های اقتصادی از تحریم های ایالات متحده گفت که او هنوز هم به حمایت از رهبر جمهوری اسلامی علی خامنه ای ، روحانی گفت که او دو بار خواسته خامنه ای اگر او تا به حال بهتر نامزد برای این کار از رئیس جمهور ایران بود اما خواست به ماندن بگیرید.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

همچنین محبوب در WSJ.com:

نمایندگی به خریداران خودرو برخی از مشاوره: فقط توقف پرداخت وام خود را.

سوار-تگرگ مدینه فاضله است که در ترافیک گیر کرده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>