وال استریت ژورنال: دولت می خواست ما را به ریخت و پاش در الکترونیک با گذشته محرک چک; این بار آن را با هدف کمک به ما در خرید ملزومات

آمریکایی ها می خواهند دولت فدرال به آنها پول نشان می دهد — و قانونگذاران مشتاق به انجام درست آن.

مفاد کلیدی اقتصادی-بسته امداد توسط کنگره تصویب یک طرح برای ارسال یک بار پرداخت پول نقد به ارزش حدود 250 میلیارد دلار در مجموع به بیش از 150 میلیون خانواده های آمریکایی.

ببینید: تهمت می خواهد امضای خود را به نظر می رسد در coronavirus محرک چک

اثرات اقتصادی از این برنامه خواهد شد به احتمال زیاد متفاوت خواهد بود, اما, از, شبیه, چک-پرداخت برنامه های انجام شده طی سال های رکود تحلیلگران می گویند.

این پول است که در درجه اول با هدف کمک به خانواده ها در حفظ و پرداخت صورتحساب خود را و خرید ملزومات اگر کارگران از دست دادن شغل و یا درآمد با توجه به اقدامات انجام شده به منظور محدود کردن گسترش رمان coronavirus. که باید کمک به جزر و مد را بیش از در حالی که در بخش هایی از کشور که در آن مقامات دستور داده اند که غیر ضروری کسب و کار بسته و رویدادهای عمومی لغو شد در حالی که اصرار مردم برای ماندن در خانه اگر است.

آن را نمی خواهد افزایش, اقتصادی, خروجی, اما باید آن را محدود به احتمال زیاد شیب دار رها کردن.

این است که بر خلاف گذشته رکود از جمله در سال 2001 و 2008 زمانی که دولت فدرال از طریق پست چک به خانواده ها به خار هزینه های مصرف کننده به امید سوخت اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

روند در WSJ.com:

چرا دکتر Fauci می یابد خود را در مرکز coronavirus جنجال

ایتالیا را آهسته در حال حرکت در نبرد علیه COVID-19 یک هشدار به آمریکا و دیگران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>