وال استریت ژورنال: بقایای موجود در مخازن سوخت از برخی از تحويل بوئینگ 737 Max جت

Boeing Co. روز سه شنبه گفت که آن را پیدا کرده بود مانده در مخازن سوخت تحويل 737 Max jetliners آخرین شکست در هواپیما ساز تلاش به آدرس کنترل کیفیت مشکلات.

آوار پیدا شد در تعداد نامعلومی از جت های پارک شده در امکانات در ایالت تگزاس که در آن هواپیما شده اند ذخیره می شود پس از جهانی ممنوعیت تجاری حداکثر پروازهای تحمیل شد پس از دو سقوط کرد که به کشته شدن 346 نفر است.

این شرکت ذخیره می شود هواپیما در انتظار تصویب از رگولاتور به راه اندازی مجدد حداکثر پرواز پس از تغییرات ساخته شده به هواپیما پرواز-نرم افزار کنترل و آموزش رژیم. بوئینگ BA -0.47% گفت: این انتظار نیست آخرین مشکل به عقب راندن هواپیما را که در آن گفته می تواند رخ دهد توسط midyear.

این شرکت گفت: آوار کشف شد و در طول “روال” بازرسی, اما نمی, جزئیات چگونه بسیاری از هواپیماهای تحت تاثیر قرار گرفتند و یا زمانی که آنها نورد کردن خط تولید. مشکل این بود که اولین گزارش در leeham.net یک حمل و نقل هوایی اخبار سایت.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

همچنین محبوب در WSJ.com:

در میان coronavirus جهان درهای خود را به روی چین: “من احساس جدا شده است.’

آمازون تغییرات راه آن استخدام MBAs.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>