وال استریت ژورنال: چین اختلاف هزینه NBA ‘صدها میلیون نفر از دلار

در حال حاضر وجود دارد یک برچسب قیمت بر روی صدای جیر جیر که زده NBA کسب و کار در چین صدها میلیون دلار است.

Houston Rockets مدیر کل را Daryl Morey صدای جیر جیر در ماه اکتبر در حمایت از معترضان در هنگ کنگ خشم پکن دولت و در نتیجه فوق العاده ای بن بست در جهان پرجمعیت ترین کشور و محبوب ترین آمریکایی های ورزشی لیگ. چینی حامیان قطع روابط با موشک که نیست به نظر می رسد در این کشور جریان پلت فرم این فصل NBA بازی هنوز هم بازگشت به امواج رادیو و تلویزیون از تلویزیون دولتی.

شده است چهار ماه پس از لیگ فرضی است که تحت الشعاع قرار توسط چین در تلاش برای مهار شیوع رمان coronavirus که به کشته شدن هزاران نفر از مردم اما عواقب مالی برای NBA را تنها به تازگی شروع به تمرکز.

از دست دادن “را در صدها میلیون” کمیسر NBA آدم نقره گفت: اولین بار که او می خواهم با استفاده از یک شماره به برآورد هزینه به لیگ چین کسب و کار. ضربه به مبلغ “احتمالا کمتر از 400 میلیون دلار,” نقره گفت: در پاسخ به گمانه زنی است که ضرر و زیان می تواند رسیدن به 1 میلیارد دلار, هر چند او هشدار داد که تعداد نهایی ممکن است پایین تر از این رقم او اشاره کرد.

“این قابل توجه” نقره گفت. “من نمی خواهم برای اجرا از آن است. ما گرفته شد هوا در چین برای یک دوره از زمان و این باعث شد ما بسیاری از شرکای کسب و کار در چین به آن احساس شد و در نتیجه نامناسب به روابط مداوم با ما. اما من هیچ حس وجود دارد که هر گونه آسیب دائمی به کسب و کار ما وجود دارد.”

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

همچنین محبوب در WSJ.com:

نمایندگی به خریداران خودرو برخی از مشاوره: فقط توقف پرداخت وام خود را.

سوار-تگرگ مدینه فاضله است که در ترافیک گیر کرده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>