وال استریت ژورنال: کاپیتان coronavirus زده ناو هواپیمابر رها از فرمان

واشنگتن — رهبران نیروی دریایی را رها کاپیتان یک ناو هواپیمابر ایالات متحده پس از یک یادداشت به مقامات نظامی شفاعت برای کمک به با شیوع کروناویروس در دریا به بیرون درز شد به یک روزنامه گفته است.

سروان. برت Crozier این افسر فرمانده این ناو یو اس اس تئودور روزولت در حال حاضر در بندر در گوام برطرف شد پنج شنبه پس از مافوق از دست داده و اعتماد به نفس در توانایی های خود را به, رهبری, مقامات گفت.

Crozier نوشته بود یادداشت اخیرا خواستار آن است که مافوق او اجازه می دهد تا به حامل به بندر در گوام به offload ملوانان زده با کوروناویروس. نزدیک به 100 کشتی خدمه بوده است بیمار در طول هفته گذشته.

“ما در جنگ. ملوانان لازم نیست به مرگ” سروان. Crozier نوشت: در مارس 30 یادداشت که گزارش شده توسط سان فرانسیسکو کرونیکل. “اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی ما ملوانان.”

تصمیم به حذف روزولت فرمانده آمد و به عنوان یک شگفتی به برخی از رهبران نیروی دریایی که گفت: تمرکز خود را به حال شده است گرفتن منابع به کشتی. مقامات نظامی گفت: شواهد وجود دارد که سروان. Crozier تا به حال به بیرون درز این یادداشت به زادگاه خود روزنامه را که منجر به شلیک. با وجود نشت اتهام برخی از فرماندهان توصیه می شود در برابر این تصمیم به حذف او مقامات نیروی دریایی گفت.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com:

همچنین محبوب در WSJ.com:

ایتالیا coronavirus تلفات به مراتب بالاتر گزارش شده است.

Coronavirus محرک پرداخت: زمانی که آنها فرستاده می شود و چه کسی واجد شرایط است

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>