وال استریت ژورنال: ورشکسته دین غذاهای معاملات دارایی های لبنی-شرکت تعاونی کشاورزی

بزرگترین متحده لبنی شرکت تعاونی کشاورزی زده $425 میلیون معامله برای خرید ده ها تن از گیاهان از ورشکسته شیر پردازنده دین مواد غذایی شرکت ، در یک معامله مدیران گفت: امر حفظ شغل و بازارهای کشاورزان’ شیر است.

این ایران بود که پیشنهاد شده توسط دامداران از امریکا نیاز به تایید دادگاه ورشکستگی و وزارت دادگستری ایالات متحده.

اگر توانيد آن را به کانزاس سیتی, کن., تعاونی کشاورزی را بیش از بخش عمده ای از دین گیاهان زیر بالا متحده شیر شرکت تشکیل پرونده ورشکستگی در ماه نوامبر.

در ادامه: مغلوب ساختن پیشی جستن کشاورزی کار می گوید در طول ویسکانسین دیدار که خانواده اجرا مزارع لبنی ممکن است زنده ماندن

دین DFODQ, +2.29% ورشکستگی به دنبال یک yearslong کاهش در فروش مایع, شیر, دالاس شرکت کسب و کار اصلی. بطری آب میوه, آب میوه و گیاهی در شیر جایگزین را شلوغ, کارتن شیر در فروشگاه مواد غذایی و آشامیدنی موارد فشار شیر کسب و کار. دین نیز تلاش به عنوان فروشندگان مواد غذایی مانند Walmart, Inc. WMT, +0.38% و Kroger Co. کرون -1.40% باز خود را شیر-بسته بندی مایعات جایگزین گیاهان, گسترش خرید و فروش فروشگاه با نام تجاری شیر است که اغلب با قیمت های بسیار پایین تر از مارک شیر از پردازنده مانند دین.

فشار در حال نصب بر آمریکا, شیر, بخش فراتر از دین. Borden لبنی شرکت ، یکی دیگر از تگزاس شرکت لبنی برای ثبت ورشکستگی در ماه ژانویه نیز سرزنش کاهش مصرف شیر و خرده فروشان’ سرمایه گذاری در مقرون به صرفه قیمت شیر است. مبارزه با قیمت پایین و هزاران نفر از دامداران بسته اند خود را شیر سرو در سال های اخیر با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

روند در WSJ.com:

فقط توقف پرداخت وام خود را در: خودرو, نمایندگی ارائه مشاوره به خریداران

آمریکا کشتی کروز مسافران به خانه فرستاد — 14 آزمایش مثبت برای COVID-19

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>