وال استریت ژورنال: آمازون جف بزوس شکایت افترا توسط دوست دختر خود را برادر

مایکل سانچز برادر جف بزوس,’ دختر شکایت کرد Amazon.com Inc. AMZN, +7.38% بنیانگذار افترا ادعا خود را نمایندگان گسترش شایعات نادرست به رسانه های خبری که سانچز ارائه گرافیک عکس های برهنه از بزوس به مطبوعات.

این طرح دعوی در دادگاه واصل جمعه در دادگاه ایالتی کالیفرنیا در لس آنجلس نیز نام به عنوان یک متهم گاوین د بکر, امنیتی,, مشاور, استخدام بزوس. سانچز, استعداد, مدیریت ادعا د بکر کار با بزوس به گسترش اظهارات نادرست در مورد افشای عمومی بزوس’ امر با لورن سانچز سانچز ،

یک وکیل برای بزوس گفت: “موکل من را انتخاب کرده است برای رسیدگی به این شکایت در دادگاه و ما انجام خواهد داد که به زودی.” یک وکیل به نمایندگی از سانچز ارائه یک بیانیه را به نمایندگی خود را. آن گفت: “مایکل برادر بزرگتر من. او مخفیانه ارائه بیشتر اطلاعات شخصی به National Enquirer—عمیق و نابخشودنی خیانت.”

سانچز را طرح دعوی در دادگاه اذعان دارد که او به انتشار این ارتباط در تلاش برای بدست آوردن در مقابل اخبار در مورد رابطه. او طرح دعوی در دادگاه و نگرانی از آنچه او می گوید یک کمپین توسط بزوس و ده بکر به سرزنش سانچز برای تبدیل بیش گرافیک, برهنه, عکس, که سانچز را انکار می کند انجام می دهند. مردم آشنا با سانچز را در ارتباط با تلخیص گفت: او نشان داد که زیر کمربند عکاسی از بزوس به Enquirer بدون ارائه یک کپی شد و بیش از دیگر تصاویر.

نسخه گسترش یافته در صورتی که این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

همچنین محبوب در WSJ.com:

Khezri را خودنمایی میکند عدم حضور در سوپر باول.

مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح عملا بیش از. چه آن را تغییر دهید ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>