بگویید: سهام-بازار کارشناس می گوید آنچه که بسیاری از فکر به عنوان داو میریزد 3,600 امتیاز در یک هفته: ‘این بازار طبیعی نیست’

وسعت و شدت این هفته coronavirus سوخت فروش در بازارهای سهام ایالات متحده است برخی از تحلیلگران خاراندن سر خود را.

توماس لی بنیانگذار Fundstrat جهانی مشاوران ممکن است یکی از چند اذعان به این که چیزی نیست حق با بازار است که فقط با بهره گیری از یک رکورد روز پیش.

“این طبیعی نیست و بازار است که به وضوح نشان می دهد به ما یک تغییر” لی گفت: در یک گزارش پژوهش در روز جمعه.

جزئیات: S&P 500 بلغزد از ثبت پایان به اصلاح فقط در 6 معاملاتی روز به عنوان سهام-بازار تار و مار شتاب

لی گفت: عجایب بازی در بازار از جمله دو و بالقوه سه روز از 1000 نقطه قطره در همان هفته به صورت میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.39% نشانگر چهار چیز (اگر زبان خود را ممکن است بصورتی پایدار و محکم کاشته شده در گونه خود در آخرین مورد):

  • یک تغییر قابل توجهی در اصول اقتصادی
  • یک افزایش قابل توجهی در ‘خطر’ به اصول
  • بازار مالی لوله کشی شکستن
  • یک شهاب سنگ و یا تهاجم بیگانه برای پایان دادن به جهانی وجود خال دار شده است اما ورود به آن ناشناخته است (و یا یک ویروس همه گیر)

در آخرین بررسی شاخص میانگین صنعتی داوجونز تعطیل شد بیش از 360 امتیاز جمعه و S&P 500 شاخص SPX -0.82% خاموش بود و کمتر از 0.8 درصد و شاخص Nasdaq Composite COMP +0.01% به پایان رسید, جلسه عملا بدون تغییر. هنوز سه معیار عمده بریده خود را به بدترین هفتگی کاهش پس از بحران مالی 2008.

سرمایه گذاران نگران هستند که شیوع COVID-19 بیماری عفونی است که سرچشمه در ووهان چین در اواخر سال گذشته صدمه دیده خواهد شد و اقتصاد جهانی و زنجیره تامین, اگر این بیماری موجود نیست.

اتمام: Coronavirus به روز رسانی: 83,861 موارد 2,867 مرگ و میر حوادث جهانی در سوال

لی گفت: ترس اطراف نامشخص تاثیر ویروس معتبر مسئله اما اضافه کرد که او معتقد است که سرمایه گذاران ممکن است زیاده. “به دلیل منحصر به فرد طبیعت از پتانسیل همه گیر آن است که واقعا دشوار است به دانستن زمانی که آن را با قیمت مناسب در,” او گفت:.

او ساخته شده است که “بازارهای در حال bottoming این هفته” حتی به عنوان یک آخر هفته که در آن عدم قطعیت می تواند ارائه تازه erikson به اعتماد به نفس. او پیش بینی یک به اصطلاح “V”شکل و یا تیز بهبود برای بازار است.

او همچنین اشاره کرد که پیش بینی های خوش بینانه می تواند مانع بیشتر گزارش های منفی از شیوع ویروسی اما گفت که او نمی شود شگفت زده اگر دولت در ضربات تعجب قصد دارد برای کمک به stanch خونریزی در بازار. کسانی که ممکن است شامل:

• بهداشت و درمان-مراقبت از طرح اقدام

• اعلام حمایت مالی توسط وزارت خزانه داری

• * * * دیگر محرک های مالی بسته

• اضطراری بهره-نرخ بهره توسط فدرال رزرو

او همچنین این باورند که فدرال رزرو می تواند اعلام تسهیلات ویژه برای حمایت از سهام — “بله, من می دانم آنها ندارد و اختیارات قانونی در این لحظه اما هر کسی شنیده از ‘اجرایی ریاست جمهوری نظم””? او پرسید.

تا کنون مسئولین فدرال ریزرو در روز جمعه به نظر نمی رسد آماده به کاهش در حال حاضر پایین معیار نرخ بهره از یک زمان 1.50%-به-1.75% دامنه و یا تصویب یک دسته تازه از محرک هر چند آنها به نظر می رسید به ترک درب باز است. 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, -8.54% رای بود که در 1.12% در جمعه تجارت در تازه کم سابقه برای معیار بدهی.

رئیس فدرال رزرو دالاس رابرت کاپلان روز جمعه گفت او آماده خواهد شد برای قضاوت در مورد نیاز به کاهش نرخ زمانی که فدرال رزرو نرخ بهره کمیته ملاقات دوباره در مارس 17-18. رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس جیمز بولارد گفت: کاهش نرخ بهره هستند امکان اگر جهانی همه گیر در واقع توسعه.

با این حال رئیس بانک فدرال جروم پاول تحویل نادر ناخواسته بیانیه ای در روز جمعه در حمایت از اقتصاد در میان شیوع.

جزئیات: 5 دلیل سهام خود را از دیدن بدترین کاهش از سال 2008 و تنها یکی از coronavirus

همچنین بخوانید: بازار سهام با ترس coronavirus ارائه خواهد شد ‘عرضه شوک” که بانک مرکزی نمی تواند ثابت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>