بگویید: دارای بزرگ ‘اعتدال’ بازگشت — و این است که چیز خوبی ؟

ما بازگشت به اعتدال?

که سوال مطرح شده توسط پل Ashworth ارشد ایالات متحده اقتصاددان برای اقتصاد سرمایه در یک توجه داشته باشید از شنبه. “بزرگ اعتدال” نام اغلب با توجه به این دوره از اواسط دهه 1980 تا 2007 زمانی که فدرال رزرو نگه داشته و تورم و رشد اقتصادی نسبتا با ثبات… تا این همه سقوط در دیدنی مد در بحران مالی جهانی سال 2008 است.

در حالی که Ashworth و تحلیل, بررسی اینکه آیا این اعتدال است که پشت آن را نیز می پرسد سوال مهم: این است که خوب است ؟

اول به تعریف: “بزرگ اعتدال در نوسانات رشد تولید ناخالص داخلی و تورم قیمت آغاز شد که در سال 1980 به یک پایان ناگهانی با شروع بحران مالی در سال 2008 اما یک دهه بعد چه خارج از غرفه را دوباره چقدر پایدار رشد اقتصادی و قیمت فشارهای شده اند” Ashworth نوشت.

او اشاره کرد که رشد تولید ناخالص داخلی و تورم نیست به عنوان فرار آنها به عنوان یک بار بود. در سال گذشته 10 سال و انحراف استاندارد هر دو رشد تولید ناخالص داخلی و core PCE نرخ تورم به پایین ترین سطح خود ،

Ashworth پرسید: “گسترش در حال حاضر در حال حاضر طولانی ترین در تاریخ ثبت شده و با های اخیر ترس از قریب الوقوع رکود محو آن است که رونق و رکود است یک چیزی از گذشته است؟”

گذشته از یک شوک خارجی — و Ashworth می گوید هنوز خیلی زود به تعداد از coronavirus بیماری همه گیر — “واضح است که در آن یک رکود خواهد آمد از – حداقل در سال آینده یا دو.”

رکود اغلب ایجاد می شود که اقتصاد تبدار و فدرال رزرو مجبور به بالا بردن نرخ بهره برای مهار فعالیت بیش از حد. اما فدرال رزرو در حال حاضر مستعد است به عنوان حامی کاهش نرخ بهره ممکن Ashworth اشاره کرد — و اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخاب مجدد او به احتمال زیاد به معرفی سیاستگذاران هستند که حتی بیشتر کمک می کردند.

مرتبط با: تورم آمدن نیست و فدرال رزرو است که در مورد به دست آوردن مقدار زیادی سخت تر اقتصاددان می گوید:

یک احتمال است که بسیار در ذهن هر دو تغذیه مقامات و بسیاری از تحلیلگران این است که سست مالی شرایط را برای بیش از یک دهه پس از بحران مالی ممکن است ایجاد حباب دیگری که انفجار درست مثل اواسط 2000s افراط در بازار مسکن به ارمغان آورد و بازار مالی را به زانو در.

“با این شرکت بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی در یک رکورد بالا شرکت های بزرگ اوراق قرضه گسترش غیر منتظره ای کم و ارزیابی سهام به دنبال کشیده مظنونین در حال حاضر این استدلال که این حباب ها در محل” Ashworth اشاره کرد.

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.03% صعود 347% و S&P 500 SPX +0.01% به دست آورده 393% از سال 2009 خرس-بازار پایین است.

“اگر چه ما به اشتراک گذاشتن برخی از کسانی که نگرانی ما خواهد استدلال می کنند که زمان خطرات هنوز هم در حد متوسط و نه افراطی. ترکیدن قیمت دارایی ها یا حباب های اعتباری ممکن است مسئول برای آینده رکود اما احتمالا برای چند سال دیگر.”

شایان ذکر است که بسیاری از ناظران را بیشتر زردي مشاهده از “بزرگ اعتدال” ایده از Ashworth می کند به خصوص این مفهوم است که بازارهای مالی شده اند که پس شدیدا کنترل شده برای مدت طولانی نمی خواهد پیدا کردن برخی از راه به اجازه خاموش بخار.

در واقع زمانی که فدرال رزرو با عجله به آرامش شبانه بازارهای مالی در ماه سپتامبر در واشنگتن تحلیلگر کارن Petrou تا به حال این را می گویند:

“فدرال رزرو وعده داده شده دوباره به انجام آنچه در آن طول می کشد’ از طریق یک فضای مجاز: نامحدود backstop برای ایجاد ثبات در بازارهای مالی” Petrou گفت.

مرتبط: مالی و بازار مسکن نجات چپ بسیاری از آمریکایی ها در پشت

“به مراتب بدتر مخزن-آشفتگی بازار قطعات پرده آشکار امپریالیستی آمریکا و بانک مرکزی به یک flummoxed تغذیه به عنوان ندانسته و به عنوان خجالت Wizard of Oz. در سال های قبل از سال 2008 فدرال رزرو چاپلوس داستان بود گرینسپن را ‘عالی اعتدال.’ پس از آن بوده است آنچه که من اسمش ثبات بزرگ — است که امن تر بانک ها معنی امن تر از بازارهای. هر دو توهم خوشحال داخلی تغذیه انتظارات از طرفی حمایت عالی تحلیلی دلاوری. مرگ خود را ثابت می کند که مرکزی برنامه ریزی انجام شده توسط بانک مرکزی است که کمتر خطرناک تر از هر نوع دیگر از مرکزی طرح است.”

به منظور حفظ بازارهای مالی متقاعد بشود که تغذیه افتتاح اعتبار spigots این پاییز گذشته و متعهد به حفظ نقدینگی در جریان است. که ممکن است تورم بانک مرکزی ترازنامه تقریبا به همان اندازه آن را پس از بحران مالی است.

در مقابل آن دیدگاه گلدمن ساکس اقتصاددانان نوشت: در اوایل سال 2019 که یکی از استدلال های کلیدی برای تداوم “بزرگ اعتدال” بود که تغییرات ساختاری در اقتصاد در دهه های اخیر به سادگی آن را کمتر در معرض ابتلا به رکود است. یک مثال Ashworth نقل در اخیر خود توجه داشته باشید این است که بلوغ انرژی ایالات متحده صنعت کشور کمتر وابسته به نفت خارجی و در نتیجه کمتر ناراحت عرضه شوک.

“در حالی که این دیدگاه در زمان ضربه جدی در بحران و متعاقب آن رکود عمیق ما فکر می کنیم بسیاری از جنبه های بزرگ اعتدال هنوز دست نخورده است و برخی از آنها حتی تقویت” Goldman تیم نوشت.

به چه فکر کنم ؟ Ashworth مبالغ تا تفکر خود را در این راه: “فرصت خوبی است از زمان گسترش خود ادامه خواهد داد و برای حداقل چند سال دیگر با نوسانات رشد تولید ناخالص داخلی و تورم باقی مانده غیر منتظره ای کم است. اما این بدان معنی نیست که رونق و رکود است یک چیزی از گذشته. به عنوان سابق فدرال رزرو صندلی آلن گرینسپن هشدار داد در سال 2005 سابقه است و نه در برخورد با مهربانی با پیامدهای طولانی دوره از کم ریسک حق بیمه.'”

ببینید: بازده اوراق قرضه نمی تواند پایین ماندن برای همیشه دادلی می گوید. نه خیلی سریع می گوید: یک تحلیلگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>