بگویید: بریس برای ‘عمیق ترین رکود اقتصادی در رکورد’ می گوید: BofA تحلیلگران به عنوان مدعیان افزایش به 6.6 میلیون

وجود دارد هیچ تشابه برای همه گیر سوخت رکود است که اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر رقیب با و که مجبور است از اقتصاددانان مانند کسانی که از بانک مرکزی امریکا تحقیقات جهانی به هوا قطعا گریمر چشم انداز اقتصاد آمریکا از آنها ارائه شده فقط دو هفته پیش.

BofA محققان گفت: آمدن رکود “به نظر می رسد عمیق تر و طولانی تر از ما به این باور منجر شد فقط 14 روز پیش هنگامی که ما آخرین به روز رسانی پیش بینی های ما نه فقط در آمریکا بلکه در سطح جهان نیز هست.”

آوریل 2 گزارش پژوهش که شامل ستاره اقتصاددان میشل مایر می آید به عنوان تعدادی از آمریکایی ها که کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته افزایش یافت و با رکورد 6.6 میلیون آوردن افزایش در تعداد مدعیان بیکاری در دو هفته گذشته از ماه مارس به 10 میلیون.

به گزارش MarketWatch مقیاس خاموش شدن ناگهانی از کسب و کار در نیروی در نظر گرفته شده برای کمک به کاهش گسترش مرگبار پاتوژن است بی سابقه و قابل توجهی تاثیر منفی بر بازار کار و اقتصاد گسترده تر.

به این منظور BofA می بیند بین 16 و 20 میلیون زیان کار است که می تواند قرار دادن نرخ بیکاری در رقم 3.5% به عنوان فوریه گزارش افزایش در عرض چند ماه به 15.6 درصد است که با دور افتادن نرخ بیکاری در طول 2007-09 رکود است.

گزارش اشتغال بخش غیرکشاورزی ایالات متحده در روز جمعه منتشر خواهد شد اما به احتمال زیاد نیست به نشان می دهد تا چه حد کامل بازار کار آسیب به دلیل وقتی که داده ها ثبت شد فقط قبل از بدترین شیوع کروناویروس.

BofA تیم هوا سه فصل متوالی انقباض در تولید ناخالص داخلی “با اقتصاد آمریکا کاهش 7 ٪ (سالانه) در 1Q 30 درصد در 2Q و 1% در 3Q.”

در سمت روشن اقتصاددانان تخمین می زنند که در سه ماهه چهارم سال 2020 را ببینید ملاحظه پاپ در فعالیت های کسب و کار به عنوان اقدامات در جای خود قرار داده به سرعت مرگبار سرایت به آرامی unwound است.

که گفت: تجمعی کاهش در توسعه اقتصادی خواهد بود شدید: “ما پیش بینی تجمعی کاهش در تولید ناخالص داخلی به 10.4 درصد و این خواهد بود که عمیق ترین رکود اقتصادی در ثبت نزدیک به پنج بار شدید تر از پس از جنگ به طور متوسط” از تحلیلگران نوشت.

چرا محققان پیش بینی “رکود اقتصادی بر خلاف هر گونه دیگر” را به عنوان آنها را در گزارش خود با وجود فدرال رزرو را بی سابقه تلاش برای نرم کردن دست گرفت تا مناطق از بازار مالی و بی حد و حصر خرید اوراق قرضه برنامه به عنوان به خوبی به عنوان یک $2.28 تریلیون بسته امداد است که به قانون امضا شده بود روز جمعه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?

تحلیلگران می گویند که در حالی که آنها انتظار می رود هزینه های مصرف کننده در نهایت به بازگشت چرخش مثبت در سه ماهه سوم آنها پیش بینی “انقباض بیشتر در کسب و کار و سرمایه گذاری.”

“ما همچنین فکر می کنم وجود خواهد داشت اضافی موجودی انقباض داده می شود اختلال در زنجیره تامین و اصطکاک در تولید” BofA نوشت.

در حالی که هزینه های مصرف کننده خواهد شد به احتمال زیاد به نوبه خود مثبت در 3Q به عنوان اقتصاد به آرامی باز می شود, آنها هنوز هم ضعف در مصرف کننده “به عنوان چهره آنها کاهش شغل و معنادار و ثروت شوک” آنها نوشت:

“این به طور طبیعی منجر به محتاط تر رفتار” که به گفته تحلیلگران.

بازارهای سهام در ضمن تلاش شده به فرایند چشم انداز برای اقتصاد است. روز پنج شنبه در میانگین صنعتی داو جونز DJIA +0.21%, S&P 500 شاخص SPX +0.41% و شاخص Nasdaq Composite COMP +0.32% همه مجموعه ای برای باز کردن با ضرر و زیان است.

جهان گسترده ای از عفونت COVID-19 که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در ماه دسامبر در حال نزدیک شدن به یک میلیون و بیش از 48000 زندگی اند با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اواخر روز سه شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد که ایالات متحده با آن روبرو “بسیار دردناک” دو هفته در حالی که کاخ سفید پیش بینی شده بین 100000 تا 240,000 آمریکا مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>