بگویید: دور از S&P 500 و شاخص بازارهای رفتار به عنوان اگر آن را در اواخر چرخه: مورگان استنلی استراتژیست

شما باید یک زمان سخت قانع کننده کسی که به دنبال در عمده سهام ایالات متحده-بازار معیار است که آنها ظاهر می شود در پایان چرخه.

S&P 500 SPX +0.18% مثلا ثبت 12 رکورد بالا بسته می شود در این سال صعود در 15 از گذشته 19 هفته و تا 23 درصد از آن کم 52 هفته.

در عین حال اندرو ورق رئیس صلیب-دارایی استراتژیست در مورگان استنلی می گوید وجود دارد در اواخر چرخه شاخص در بازارهای فعلی.

“از لحاظ تاریخی در ‘رکود’ فاز ما شاخص آستین مورخ اوراق قرضه بهتر از سهام. دفاعی و بزرگ کلاه سهام (فروتنی) بهتر cyclicals و کلاه. سهام ایالات متحده (فروتنی) بهتر از کسانی که در سایر نقاط جهان است. سرمایه گذاری درجه اعتبار بازده بیشتر نسبت به عملکرد بالا است. فلزات گرانبها بهتر از دیگر کالاها. همه اتفاق می افتد شده است نه فقط سال-به روزترین اما برای بخشی بهتر از یک سال,” او نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

S&P 500 به دست آورده است 22 درصد بیش از 12 ماه در مقایسه با 8 درصد رشد راسل 2000 شیار -0.36% و 10 ٪ برای به دست آوردن MSCI جهانی سابق ایالات متحده آمریکا 664211, +0.00% .

IShares iBoxx سرمایه گذاری درجه اوراق قرضه شرکت های بزرگ ETF LQD, +0.24% به دست آورده به 16 درصد بیش از 12 ماه در مقایسه با 9 درصد بازگشت برای SPDR بلومبرگ بارکلیز بالا عملکرد اوراق قرضه ETF JNK, +0.05% .

قیمت طلا در معاملات آتی GC00, -0.09% صعود 18 درصد بیش از 12 ماه در مقایسه با 6 درصد کاهش به نفت خام آتی CL.1, +0.04% .

“این نشان می دهد که روش های سنتی به زمان چرخه شده اند و هنوز در حال ارائه اطلاعات مفید است. آنها نباید دور انداخته شود به سادگی به این دلیل که S&P 500 باقی مانده است قوی” ورق نوشت.

مورگان استنلی, باید توجه داشت, توصیه مشتریان به کم وزنی در اوایل ماه ژوئیه یک تماس آن را معکوس در اواسط نوامبر.

و چه باید سرمایه گذاران انجام دهید ؟ ورق های پیشنهاد شده حفظ تعادل بیشتر تا زمانی که این مسائل حل و فصل به عنوان کارگزار “استراتژیک خنثی” به سوی جهانی اعتبار و سهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>