سوریه پناهندگان در انگلستان coronavirus مقابل خطوط

London, United Kingdom – یک بار در هفته و حسن و اکد است کابوس تکراری.

او در سوریه است. او گیر کرده است. و او نمی تواند ترک.

“من خاطرات شاد و سوریه هستند overridden کابوس,” او می گوید الجزیره, در مصاحبه ای در اسکایپ. “این غم انگیز است که این است که چگونه از آن تراوش می کند و به مغز من از ناخودآگاه من است.”

کسانی که خوشحال خاطرات سفرهای جاده ای به لاذقیه کباب در غوطه حومه شهر که در اطراف دمشق جمع آوری با دوستان و “goofing در اطراف” و نشسته در اطراف میز شام خانواده با عزیزان خود را پدربزرگ و مادربزرگ خود را.

به دمشق بومی در حال حاضر 32 بود و در اوایل 20s فقط قبل از جنگ آغاز شد.

Hassan Akkad, Syrian refugee turned hospital cleaner

حسن اکد یک 32 ساله آواره سوری با این نسخهها کار در انگلستان coronavirus خطوط مقدم جبهه ضد عفونی لندن COVID-19 بخش [ریموند Bobar/الجزیره]

زمانی که تظاهرات ضد دولتی دارای عقاید در خیابان, اکد و سپس یک معلم انگلیسی گرفت و فیلم برداری می کنند ،

او بازداشت شد و دو بار به مدت دو هفته در هر زمان.

“اولین بار در زندان بود و در بدترین حالت که زمانی که من شکنجه شد. من هنوز هم زخم در مچ دست من آن شکست بود, بنابراین من باید یک پین تیتانیوم در آن است.”

در دومین مناسبت او را در سلول انفرادی. زمانی که او در بیرون او را ممنوع از کار و خود را از دست داد ،

اگر چه او هرگز می خواستم به ترک او احساس نمی امن است.

او فرار کرد و در اولین ماندن در خاورمیانه است. در ماه سپتامبر سال 2015 پس از یک تنبیه 87-روز سفر در سراسر اروپا وارد لندن شد.

او فیلم برداری این سفر خطرناک از جمله این لحظه هر کس در هیئت مدیره خود را بسته بندی شده قایق, همراه با کودکان, نزدیک به غرق شدند. او در فیلم گنجانده شد در یک مجموعه مستند – Exodus: ما در سفر به اروپا – که با پیروزی یک British Academy of Film and Television Arts (بافتا) جایزه.

در انگلستان او را دریافت حقوقی پناهندگی و مهربانی. خانواده ها در Brixton و هیتچین به او یک اتاق در خانه های خود.

برای پنج سال گذشته کرده و در فیلم و تلویزیون تولید و برای انتخاب عشق یک پناهنده حمایت سازمان است.

من فکر می کنم برای من که بدترین بخشی از این بیماری همه گیر — که مردم در حال مرگ هستند به تنهایی.

حسن اکد, فیلمساز مبارز و پاک بیمارستان

اما تقریبا دو ماه پیش در مسیر کار خود را در زمان به نوبه خود تیز.

او در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک تمیز کننده در Whipps صلیب در Leytonstone شرق لندن یکی از پایتخت شلوغ ترین بیمارستان در یک COVID-19 بخش است.

“این موسسه خیریه. این حداقل دستمزد اما من هنوز در حال پرداخت می شود,” او می گوید. “من لازم نیست که به پرداخت بدهی. پناهندگان ندارد بدهی به پرداخت زیرا این حق ما را به پناه.

“اما من درمان شده اند بسیار خوبی توسط مردم است. زمانی که من نشان داد تا من در بد جسمی و وضعیت روانی – آنها به من کمک کرد تا روی پای من. Leytonstone من است به تصویب رسید خانه. ملیت نمی دیکته ما مهربانی. این چیزی است که من می خواهم به انجام من می خواهم برای کمک به همسایه, بیماران و کارکنان است.”

او را امضا کرد تا پس از googling “فوری coronavirus خط مقدم شغل”.

“این به من منجر به یک لینک. پنج بیمارستان شد, به فوریت به دنبال پاک کننده و یکی از آنها را شلاق صلیب” است که در حدود یک مایل از خانه خود را.

او در حال خواندن یک مطالعه در مورد چگونه این ویروس بر روی یک کشتی کروز 17 روز پس از آلوده مسافران را ترک کرده بود.

“من متصل نقطه من نمیفهمد که آنها به فوریت نیاز به پاک کننده ها به دلیل این – آن را در سطوح و بیمه خدمات درمانی کارکنان و بيماران انقباض آن است. من حتی نمی فکر می کنم دو بار. من آن را با من نامزد نگفت من پدر و مادر رفت و به القای. من فقط می خواستم به می دانم که اگر من می تواند با ارائه PPE. آنها گفتند: بله. بقیه سابقه است.”

قبل از مصرف تا کار تمیز کردن پر با تمایل به کمک در میان همه گیر او تحویل مواد غذایی به مردم خود جدا شده بود و به طور داوطلبانه به کار در مزارع بریتانیا نگرانی از کمبود مواد غذایی “اما من شنیده ام هرگز به عقب”.

Hassan Akkad, Syrian refugee turned hospital cleaner

اکد تصویر در یک عکاسی از خود در تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) [حسن نیت ارائه میدهد: حسن اکد]

در ورودی بخش او در وجود سه نشانه.

یک هشدار کارکنان را وارد کنید مگر اینکه آنها با پوشیدن PPE دیگری می گوید بازدید کنندگان مجاز و یک سوم یک یادآوری است که شما در حال وارد COVID-19 بخش است.

وجود دارد 18 تخت. در اوج این بیماری همه گیر بخش پر بود – حتی یک تخت خالی برای هفته در میان با عجله از coronavirus بیماران نیاز به ماسک اکسیژن برای زنده ماندن.

“امروز ما تا به حال 10 بيمار به جای 18 می گوید:” اکد. “[اما] من فکر می کنم آن را خیلی زود به سهولت مستند. همه نگران موج دوم.”

انگلستان – اروپا بدترین و دوم در جهان را تحت تاثیر قرار کشور از نظر مرگ و میر – در میان کاهش آن coronavirus مستند.

COVID-19 به کشته شدن حدود 35000 نفر از مردم در کشور و آلوده بیش از 240,000 اگر چه این آمار و ارقام به طور گسترده ای درک می شود پایین تر از واقعی تلفات.

برای هشت ساعت در روز با پوشیدن دستکش, دو ماسک پلاستیکی و پیش بند اکد كشتن توالت و مبس (مبس) طبقه قدرتمند با کلر-سنگین مواد شوینده. او طول می کشد زباله و مکان آن را در یک ویژه dumpster برای ویروس-زباله های آلوده. او با دقت دستمال مرطوب کردن “تمام نقاط” نور سوئیچ دستگیره درب, پنجره, درب, غرق می شود.

“هر چیزی که شما می توانید تماس خود را با دست به تمیز,” او می گوید.

“ما استفاده از ظروف یکبار مصرف مبس (مبس) – هر بیمارستان در حال حاضر تغییر کرده است تمام مراحل از نظر تمیز کردن. شما نمی توانید با استفاده از همان mop دو بار – شما با استفاده از آن به صورت کمی و سپس آن را می رود در بن.

“هنگامی که یک بیمار مرخص می شود و یا متاسفانه دور می گذرد ما یک ترمینال تمیز کردن’,” یک فرایند کامل به کنترل گسترش عفونت است.

“ما به آن تخت را از تشک و پاک کردن و ضد عفونی کردن هر اینچ از فریم های تخت خواب. و سپس ما پاک است که منطقه تا زمانی که ما یک بیمار جدید آنها نمی آیند به آلوده خواب است.”

کل فرایند تمیز کردن را می گیرد حداقل سه بار در روز است.

من انقباض غیر ارادی ماهیچه هنگامی که من می بینم وزرای دولت کف زدن.

حسن اکد, فیلمساز مبارز و پاک بیمارستان

“در اولین هفته ای که من کاملا شوکه کرد. آن را متفاوت از زمانی که شما آن را ببینید در تلویزیون به واقع وجود دارد. و به همین دلیل آن را به نام خط مقدم … که که در آن شما چهره به چهره با این بیماری همه گیر.

“شما ببینید در حال مرگ بیماران هر هفته من دیدن مرگ بيمار. این یک شوک به سیستم است.”

چندین نفر و حداقل یک پزشک در Whipps Cross University Hospital, Dr Habibhai ببو شناخته شده به همکاران به عنوان ببو اند درگذشت coronavirus.

همانطور که در بسیاری از نقاط جهان ، اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از گسترش عفونت معنی coronavirus بیماران مرگ به تنهایی.

“همه گیر اتحادش را تغییر آداب و رسوم ما. همه چیز تغییر کرده است. برای من شخصا من همیشه دور از خانواده من است. اجتماعی فاصله نیست یک چیز جدید به سوریه با توجه به جنگ و سخت ویزا سیستم. پدر و مادر من با حضور من نامزدی حزب در اسکایپ. من با حضور برادر من عروسی در عراق در اسکایپ. این است که بسیار آشنا برای من است.”

برگزاری اشک او گفت: “من شاهد دو بيمار خداحافظی با عزیزان خود در اسکایپ. این یکی از سخت ترین چیزهایی که من تا کنون تجربه در زندگی من است.

“بیماران آگاه هستند که آنها در حال مرگ عزیزان خود هستند. آنها [خانواده] مطلع شدند ، به طوری که به همین دلیل آنها باید مرتب برای این کار تماس بگیرید.

“در اطراف ما هستند کسانی که بیماران ما را ترک نمی کند طرف خود. اما برای آنها به تصویب دور بدون بستگان خود و دختران خود و همسران و فرزندان در اطراف آنها آن را فوق العاده سخت یک چیز بسیار سخت به شاهد.

“من فکر می کنم که برای من بدترین بخشی از این بیماری همه گیر — که مردم در حال مرگ هستند به تنهایی.”

و همچنین ده ها هزار نفر از بیماران مبتلا به ده ها تن از بیمه خدمات درمانی کارگران از درگذشت COVID-19 بسیاری از آنها از اقلیت های قومی پس زمینه.

در اکد را ward, او یکی از سه کارکنان مرد و دو پاک کننده و یک دکتر. بقیه زنان هستند از جمله مادربزرگ.

آنها از بیش از 10 کشور مختلف.

“ما متحد شده توسط یک ماموریت یا هدف برای مبارزه با این بی سابقه ای بهداشت و درمان بحران و کمک به این بیماران” اکد می گوید.

اما به عنوان ملی در گفتگو با تمرکز بر مرگ و میر ناشی از پزشکان و پرستاران اکد اشاره می کند که در بیمارستان پاک کننده ها و دیگران در “پایین هرم” اغلب روبرو می شوند و حتی خطر بیشتر است.

“افرادی که در اسلاید زیر رادار در حال پاک کننده دربانان بخش میزبان و بهداشت و درمان دستیاران. نود و نه درصد از پس زمینه مهاجر و حداقل دستمزد. آنها خود را در معرض خطر زندگی می کند. شما از خانه کار می کند اگر شما یک پاک کننده و یا یک پورتر.”

در حالی که او قدردانی به آغوش خط مقدم NHS کارگران است که دیده می شود انگلیسی ها کف زدن در درب خانه خود هر هفته برای نشان دادن قدردانی خود را از او baulks در دولت بریتانیا دست زدن به بحران است.

“آنها شکست خورده اند در هر سطح,” او می گوید. “بریتانیا در رتبه دوم بیشترین تعداد مرگ و میر [آمریکا]. آنها بسیار آهسته در اجرای مستند prioritising اقتصاد بر زندگی مردم است.

“من انقباض غیر ارادی ماهیچه هنگامی که من می بینم وزرای دولت کف زدن.”

نگاه به آینده او می گوید: او را ادامه خواهد داد در این نقش زمانی که او مورد نیاز است “تا زمانی که من از لحاظ جسمی و عاطفی می تواند”.

اما او در حال حاضر شروع به احساس اثر بر روی بدن او.

“من باید آسیب در مچ دست من از زندان در سوریه است. جسمی من شروع به صدمه دیده است. وجود دارد یک تیراندازی درد در مچ دست من به دلیل بیش از حد تصفیوی.

“من می خواهم به سعی کنید به بهبود می یابند. احساسی, تشکر از خدا, من یک درمانگر. بدون من نمی قادر خواهد بود به انجام این کار است.”

در ماه های قبل از این بیماری همه گیر در زمان برگزاری بسیاری از غرب شاهد افزایش پوپولیسم. وجود دارد گزارش ها از رشد بیگانه ستیزی و ضد مهاجر حملات در پست-Brexit انگلستان, تصاویر, در اخبار از شلوغ ما-اجرای مهاجرت بازداشتگاه و مردم در حال فرار از جنگ و آزار و اذیت مواجه شده به طور فزاینده متخاصم پذیرش در اروپا مرزها.

در حالی که این بیماری همه گیر است که اغلب ساده لوحانه اشتباه به عنوان یک بزرگ در زمین – “خود-جدا در یورکشایر نیست مانند جداسازی در ادلب و یا Moria یا یمن یا غزه” می گوید: اکد وجود دارد که برخی از این دلیل برای امید.

“من فکر نمی کنم ما می توانیم بازگشت به آن” او می گوید: از فضای قبل از بهداشت جهانی بحران.

“وجود خواهد داشت چیزهای مثبت بیرون آمدن این بیماری همه گیر و یکی از آنها می تواند این باشد که جهان خواهد بود بیشتر به مهاجران و پناهندگان و متوجه ارزش است که آنها را در خود جوامع میزبان.

“من امیدوارم که جهان مهربانتر خواهد بود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>