بازار سهام از نوسانات بزرگ نشان می دهد بالا و یا پایین در اینجا این است که چگونه به تصمیم

من دریافت تعداد زیادی از شکایات در مورد سهام بازار را نوسانات به عنوان جدید کروناویروس گسترش در سراسر ایالات متحده

پیشنهاد من این است که به شکایت نیست. دلیل آن این است که هیچ چیز وجود دارد شما می توانید انجام دهید. سرمایه گذاران باید به شرایط نوسانات تمرکز بر روی ساخت پول از آنها را با کوتاه مدت معاملات در حالی که حفاظت از پرتفوی خود را. برای مثال “کوروناویروس به ارمغان می آورد فرصت های طلا — فقط در خوب قدیمی روز.”

نوسانات بزرگ در قیمت ها نشانه ای از بالا و یا پایین در بازار سهام است. که یکی از آن ؟ در اینجا این است که چگونه به تصمیم گیری با کمک دو نمودار.

دفعات بازدید:این سهام ممکن است بهترین انتخاب شما برای درآمد به عنوان نرخ بهره سقوط

دو نمودار

لطفا اینجا را کلیک کنید برای بلند مدت نمودار میانگین صنعتی داو جونز ETF DIA -0.99%, که آهنگ داو DJIA, -0.98%. به خاطر شفافیت این نمودار قبلا منتشر شده و هیچ تغییرات ساخته شده اند.

لطفا اینجا را کلیک کنید برای یک مشروح کوتاه مدت نمودار شاخص Nasdaq 100 ETF QQQ, -1.68%.

نکات زیر توجه کنید:

• من انتخاب نمودار شاخص Nasdaq 100 ETF به جای استفاده از یک نمودار از شاخص S&P 500 ETF جاسوسی, -1.65%, که در آهنگ های S&P 500 شاخص SPX -1.70%. پول بیشتر به شاخص S&P 500 و Nasdaq 100 یا میانگین صنعتی داو جونز. با این حال به نظر می رسد که بسیاری از سرمایه گذاران اوراق بهادار متمرکز در پنج مگا سهام درپوش: اپل AAPL -1.32%,
مایکروسافت MSFT, -2.82%,
آمازون AMZN, -1.19%,
الفبا GOOG -1.56% GOOGL, -1.44% و Facebook FB -2.20%. Nasdaq 100 ETF است سنگین وزن از آن پنج از سهام S&P 500 کند. برای مثال اپل دارای یک وزن 4.85% در S&P 500 و یک وزن از 11.67% در Nasdaq 100.

• نمودار دوم نشان می دهد شش وحشی سهام نوسانات بازار است که به تازگی اتفاق افتاده است

• اولین نمودار نشان می دهد که بازار سهام است که هنوز معلق بالا در دراز مدت خط روند نقطه شروع در دراز مدت خط روند است Arora سیگنال خرید داده می شود در سال 2009 به شدت به خرید سهام است که تبدیل به شروع بازار گاو نر.

• بازار سهام شد و به آرامی روند کمی بالاتر از خط روند تا زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات در زمان انتخابات بسیاری از تحلیلگران پیش بینی یک فروش در بازار سهام است. در آن زمان Arora گزارش با صدور سیگنال خرید پس از چند تماس برای داو 30,000 امتیاز. لطفا “در اینجا در مورد داو 30,000 در مغلوب ساختن پیشی جستن را برای اولین بار اصطلاح” بازار سهام در زمان خاموش و انحراف از دراز مدت خط روند. این نقطه نشان داده شده است در وسط اولین نمودار.

• اولین نمودار نشان می دهد که RSI (شاخص قدرت نسبی) است که هنوز کف فروش به صورت ماهانه

• سفید خط افقی نشان داده شده در نمودار RSI پنجره نشان دهنده سطح کف فروش

• توجه داشته باشید از اول نمودار چگونه اندیکاتور RSI رو در شروع این بازار گاو نر

• بر اساس بنیادی بازار سهام است که بالاتر از حد ارزشگذاری نسبت به خود ارزیابی تاریخی

• بر اساس بنیادی بازار سهام است به طور قابل توجهی کم ارزش در مقایسه با زمانی که به 1% عملکرد 10 ساله اوراق قرضه خزانه داری

• نیمه هادی سهام شده اند شاخص های پیشرو علاقه ویژه ای است که نیمه هادی سهام مانند AMD AMD +0.99% و میکرون تکنولوژی MU, -4.18% و همچنین به عنوان نیمه هادی-سازندگان تجهیزات مانند اعمال مواد AMAT, -2.26% و لام تحقیقات LRCX, -1.57% دیده می شود کمتر نوسانات در مقایسه با زمانی که به تاریخ خود را نسبت به Nasdaq 100.

درخواست Arora: Nigam Arora پاسخ سوالات خود را در مورد سرمایه گذاری در سهام ETFs در اوراق قرضه طلا و نقره و نفت و ارز. یک سوال ؟ ارسال آن به Nigam Arora.

چه می کند این همه چیست ؟

شروع با Arora دوم قانون سرمایه گذاری و تجارت: هیچ کس نمی داند با یقین آنچه که اتفاق خواهد افتاد بعدی در بازار. Arora قانون دوم این است که به خصوص نسبت به سهام این شرایط بازار به دلیل به اندازه کافی شناخته شده است در مورد کوروناویروس در این زمان. در اینجا نکات کلیدی:

• بر اساس موارد فوق اگر نیست آن را برای تغذیه به چاپ پول من می توانم با اطمینان بگویم که بازار سهام بالا است و قبل از بالا دیده می شود در یک مدت زمان طولانی. اما فکر می کنم حدود 1 ٪ عملکرد 10 ساله اوراق قرضه خزانه داری. که برابر است با یک قیمت به درآمد (P/E) نسبت 100 در سهام. در مقایسه P/E 20 برای بازار سهام نسبتا ارزان است و حتی شاید مقرون به صرفه. علاوه بر این تغذیه به نظر می رسد در مسیر کاهش نرخ بهره بیشتر و چاپ پول بیشتر. این حرکت را در سهام حتی بیشتر جذاب است.

• خودداری از تفکر وجود دارد که تنها دو نتایج: سهام در حال رفتن به راست و یا آنها در حال رفتن به سقوط. در این ایمیل من اکثریت قریب به اتفاق سرمایه گذاران متقاعد شده است که آنها نیاز به رفتن تمام در خرید سهام در حال حاضر و یا آنها می خواهند به فروش تمام سهام خود را در حال حاضر. لطفا نگاه کنید به “محتاطانه سرمایه گذاران باید در این چهار نمودار سهام به عنوان coronavirus گسترش می یابد.”

• ما با ارائه سطح خاص از نقد و هجز برای محافظت طولانی مدت در اوراق بهادار و کوتاه مدت معاملات را به استفاده از نوسانات. سرمایه گذاران تمرکز باید به آنها چگونه می توانید پول را صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد. لطفا “به بازار سهام تظاهرات قرار داده و حمایت خود را سرمایه گذاری نمونه کارها.”

• قادر به ایجاد پول تحت تمام شرایط بازار سرمایه گذاران ممکن است بخواهید به توجه به Arora سوم قانون سرمایه گذاری و تجارت: ساخت سرمایه گذاری و تصمیم گیری های تجاری بر اساس احتمالات است و تنها واقع بینانه و سودآور رویکرد است.

در نظر بگیرید با دقت خواندن آنچه وارن بافت می گوید: “بافت صعودی در سهام اما می گوید: این بازار می تواند کاهش 50% — است او اشتباه است؟”

افشا: مشترکین به Arora گزارش ممکن است موقعیت خود را در اوراق بهادار ذکر شده در این مقاله و یا ممکن است موقعیت خود را در هر زمان. Nigam Arora است که یک سرمایه گذار و مهندس و فیزیکدان هسته ای با پس زمینه که در دهکده, دو, Inc. 500 سریعترین رشد شرکت. او بنیانگذار Arora گزارش که منتشر چهار خبرنامه. Nigam را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>